Alfa-Logis Sp. z o.o.

Pass

Opinie o Alfa-Logis Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 01:17
Masz doświadczenie w pracy w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!
STUDENT 2017-05-14 15:36
Na szacunek i zrozumienie ze strony kadry kierowniczej nie ma co liczyć, większość pracowników to Ukraińcy, którzy czasami pracują nawet po 12h dziennie a i tak nie są szanowani przez kierowników i brygadzistów, zresztą tak jak pozostali pracownicy.
Atmosfera fatalna, kojarząca się z obozem pracy, ciągłe ponaglanie, krzyczenie na pracowników, wyśmiewanie, ustalanie niemożliwych do zrealizowania targetów dla pracowników np. w oklejaniu książek wymaga się ponad 300 książek na godzinę.
Przeszkolenie stanowiskowe właściwie nie istnieje, polega na tym, że dostaje się karteczkę do podpisania, później pretensje do pracowników, że coś robią nie właściwie.
Szczególnie odradzam pracę z brygadzistką Panią Marzeną K. , krzyczy na pracowników, wyśmiewa, nie szanuje ludzi, nie zapewnia przeszkolenia, czepia się w zasadzie o wszystko.
Ja na szczęście już tam nie pracuje, innym też dobrze radzę poważnie się zastanowić przed podjęciem pracy, chyba że lubicie być traktowani gorzej niż zwierzęta w zamian za ponad 2 tysiące pensji.
Zostaw swoją opinię o Alfa-Logis Sp. z o.o. - Pass
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o.