Opinie o Zarządca Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zarządca Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zarządca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządca Sp. z o.o. w Warszawa

WM Dworcowa w Piasecznie

Zdecydowanie nie polecam!!! Firma dawno temu administrowała naszym osiedlem po czym z hukiem wyleciała, z niewiadomych przyczyn (jak nie wiadomo o co chodzi to... ale członkowie Zarządu też są jedynie do czasu sprawozdania, więc to ma krótkie nóżki) w zeszłym roku pojawiła się ponownie, wnioski: Absolutnie powtórka z rozrywki, sposób zarządzania i podejście do mieszkańca rodem z PRL w stylu: "Nasz petent... Nasz poddany"

@WM Dworcowa w Piasecznie

Szanowni Państwo, Gdybyście mieli szczere intencje Wasze posty podpisane by były imieniem i nazwiskiem tak jak to robię ja, lecz nie macie na to odwagi . Od dłuższego czasu pojawiają się na portalu w odstępach kilkuminutowych bardzo obraźliwe komentarze na temat firmy Zarządca Sp. z o.o., oraz jej pracowników. Nie jest poruszony w nich żaden merytoryczny problem, nie jest w nich zarzucone nic co może dotyczyć wykonywanej przez nas pracy, jedynie domysły, konfabulacje i wulgarne obrażanie . Serdecznie Państwu współczuję tego zajęcia i tego, że moglibyście spożytkować swoją wyobraźnie w inny przydatny sposób, a wybraliście właśnie to. Robicie wiele złego nie tylko nam jako firmie, ale obecnym i przyszłym pracownikom oraz naszym klientom, bo zamiast zajmować się bieżącymi sprawami musimy odpowiadać na anonimowe komentarze na portalu… Chce jasno zaznaczyć wszystkie dotychczasowe komentarze rzekomo byłych pracowników zostały już zgłoszone na policję, oraz do portalu GoWork, jednocześnie została również złożona sprawa do sądu z art. 212 k.k. – NIE AKCEPTUJEMY TAKICH ZACHOWAŃ I NIE ZAMIERZAMY SIĘ PODDAĆ HEJTOWI, który można tutaj zaobserwować. Ewentualne uwagi do naszej pracy można zgłaszać za pomocą oficjalnego adresu mailowego zarzadca@zarzadca.biz bądź bezpośrednio na adresy administratorów podane na każdej tablicy ogłoszeń. (usunięte przez administratora) Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze. Justyna Wierzejska oraz pracownicy firmy Zarządca Sp. z o.o.

Piotrek C. Nowy wpis
@WM Dworcowa w Piasecznie

Zgadzam się z opinią Najgorszy Administrator to Barbara G. Nic nie robi! Podsyła nie profesjonalne firmy na przeglądy Wspólnoty i karze wystawiać im wyższe faktury Za załatwienie im roboty mają odpalić jej kilka stów. A naprawdę my za to płacimy !

ŻABA Nowy wpis

Zdecydowanie polecam firmę Zarządca...niezwykle uczciwi profesjonalni pracownicy...zawsze można na nich polegać ...

Ropucha Nowy wpis
@ŻABA

Zdecydowanie nie polecam..!!!! Polecam natomiast wszystkim przyszłym klientom przeczytać wpisy poprzednie z konkretami gdzie wspólnoty które pouciekały z tej firemki są wymienione z nazwy i można zasięgnąć opinii u źródła.

Zarządca Sp. z o.o. Nowy wpis
@Ropucha

@Ropucha –Nazywam się Justyna Wierzejska i mam odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska na forum, a Pani/Pan?? Niestety… autor tych obraźliwych wpisów nigdy tego nie zrobi. Brak konkretów, brak spójności, każdy post jest dokładnie taki sam, operowanie pustymi frazesami - naprawdę współczuje Pani/Panu tego zajęcia. Jeszcze raz podkreślę zachęcam do kontaktu przez oficjalny adres mailowy zarzadca@zarzadca.biz , gdzie będziemy mogli merytorycznie odnieść się do Pani/Pana zarzutów wobec naszej firmy. NIE AKCEPTUJEMY TAKICH ZACHOWAŃ I NIE ZAMIERZAMY SIĘ PODDAĆ HEJTOWI, który można tutaj zaobserwować. To tylko pokazuje, że w tego typu wpisach nie chodzi merytorykę, a wyłącznie o hejt. Proszę pamiętać, że w Internecie nikt nie pozostaje anonimowy, wszystkie dotychczasowe wpisy byłych pracowników, klientów zostały już zgłoszone na policję, jednocześnie została również złożona sprawa do sądu z art. 212 k.k. Niewykluczone, że sam portal GoWork, chcący w ten sposób podbić pozycjonowanie swojego serwisu produkuje te wpisy. Firma, które notorycznie i bezskutecznie próbuje namówić nas na usługę usuwania takich wpisów. Wiem od portalu GoWork, że wiele firm zmaga się z falą bezzasadnego hejtu na tym portalu… dlaczego nie interweniujecie? Uprzejmie proszę osoby, które w jakikolwiek sposób miały by na podstawie tych wpisów ukształtować sobie opinie o naszej firmie, o kontakt ze mną. Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze Justyna Wierzejska

ML

Pracowałaś tu ponad 10 lat tak dobitnie przy każdej okazji podkreślając ,,jestę tu dyrektorę". Wstydu nie masz. Jak ci było tak źle to czemu tak długo w tym tkwiłaś ? Sama doprowadziłaś do odejścia wielu wspólnot- nie wiem czy z własnej nieudolności czy na złość . Ale to już twój problem.

ML

cytat : "wybitnie brzydka ale i wybitnie tania sekretarka" - to jest właśnie obraz byłych pracowników -sami się orają. Nic dodać nic ująć.

Justyna Wierzejska

Widzisz wierni zostali, a miernych już nie ma i mam nadzieję, że dobrze się Wam wiedzie :). Boli Was moja osoba, bo bardzo ciężko pracuje, podnoszę swoje kwalifikację i codziennie udowadniam, że można tylko trzeba chcieć. Wspieram kolegów w pracy nigdy nie odmawiam pomocy, nawet swoim kosztem...to Was boli?? Czy to, że głowy nosiłyście wysoko, ale nic za tym nie szło...bo jak się człowiek zatrzyma to później ciężko przełknąć porażkę, że ktoś po prostu stał się lepszy. Nigdy nie byłam traktowana "lepiej" nigdy nie dałam nikomu odczuć, że jestem jak to nazywacie "Wierzejska-Szot" córka Prezesa, wiec skąd te osądy?? Nie jesteśmy nieudacznikami i życiowymi frustratami, ani tym bardziej pseudo administratorami, zasada jest jedna lojalność i zaangażowanie i właśnie tego Wam niestety brakuje. Czytając takie bzdury nasuwa się tylko jedna myśl...jakim trzeba być człowiekiem żeby po tylu latach pracy nie umieć odejść z godnością i twarzą, zamknąć pewnego etapu życia. Jedyne co potraficie to usiąść przed komputerem i pisać takie brednie!! Magda to Waszym zdaniem "tania sekretarka" - tania bo jako pierwsza nie roznosi plot i nie wdawała się w Wasze dziecinne intrygi?? tego nie możecie przeboleć, bo sianie zamętu było Waszym sensem przychodzenia do pracy. Atakujecie dobrą dziewczynę i to w taki bezczelny wulgarny sposób - najgorszy z możliwych! Jest mi po prostu wstyd za Was! Tworzymy w pracy fajny zgrany team, który działa jako całość i wiecie swoimi postami wystawiłyście tylko sobie świadectwo nie nam! Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę Wam żebyście nigdy nie usłyszały takich niesprawiedliwych słów na swój temat.

DK
@Justyna Wierzejska

Uderz w stół a nożyce się odezwą, zatem podsumujmy fakty: 1.potraciliscie wspolnoty 2.wyludziliscie tarcze dla Synertech sp zoo 3.pozwalnialiscie pracownikow 4.zarowno (usunięte przez administratora)rzyszły bez żadnych kompetencji (i jedna i druga poprzednio pracowały jedynie jako Panie sklepikarki ;) To są fakty, a jeżeli tak nie jest to podajcie dowody

@Justyna Wierzejska

Tylko zacytować: "Justyna Wierzejska 01.09.2021 19:57 Widzisz wierni zostali" Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać wystarczy lekkie dopowiedzenie: "mierni bierni, ale wierni"

@DK

@Ania

ML

Pracuję w tej firmie od maja 2019 r. Pensja zawsze na czas, umowa u pracę od początku zatrudnienia, stawki warszawskie (te wyższe) wszystkie składki odprowadzane terminowo. Z urlopami też nie ma problemu - potrzebujesz to bierzesz. W pandemii podczas lockdownu można było pracować online. Z problemami zawodowymi do Prezesa można zawsze przyjść i otrzymuje się wsparcie, szukamy wspólnie rozwiązań, prezes nie zostawia problemów Wspólnot samych sobie. Nigdy nie doświadczyłam od Prezesa agresji ani mobbingu. Takie są fakty pod którymi podpisze się szereg osób-obecnych i byłych pracowników. Co do wpisów byłych zatrudnionych to piszą je osoby, które mają problemy z nałogami alkoholowymi i za to zostały wylane. Jak potrzeba dowodów to chętnie przytoczę sytuacje tych osób (wymienie inicjały) jakie miały miejsce gdy przychodzili do pracy pod wpływem (albo w ogóle nie przychodzili bo zachlali). Sorry, ale firma nie jest winna waszemu alkoholizmowi. Druga grupa osób, które się tak pięknie wypowiadają o byłym pracodawcy, u którego pracowali LATAMI (10 lat i dłużej) to frustraci, którzy mają problemy z własnym poczuciem wartości (z powodu m.in przemocy domowej, zdrad męża, inne). Skoro prezes taki zły to czemu zgadzał się w większosci na rozwiazanie umowy o pracę za porozumieniem stron a nie wręczył dyscyplinarki ? Pamiętajcie że Wasi przyszli pracodawcy lub klienci czasem występują o opinię do byłych pracodawców. Skoro tego nie bierzecie pod uwagę to sami sobie wystawiacie świadectwo. PS teraz tworzymy fajny zgrany zespół, dobrze że was już nie ma. Aha i przyszły nowe 4 duże wspólnoty, w zaledwie miesiąc ;)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Agata

Po co się rozpisywać, chyba widać z poprzednich opinii że ta firma i osoby które tam zostały to kompletne nieporozumienie, gorąco odradzam zarówno tam pracować jak i współpracować.

@Agata

Mieszkaniec

Jako grupa mieszkańców będziemy interweniowali w najbliższym czasie, tak aby od nowego roku rozstać się z firmą, administrowanie wychodzi im nie aż tak tragicznie zwłaszcza po zmianie na Panią Justynę która się faktycznie stara, jednak niedopuszczalnym jest to aby firma zamieszczała fałszywe referencje, zadaliśmy sobie tród aby obdzwonić dawne Wspólnoty i Hotele które rzekomo są przez nich zarządzane. Wynik był druzgocący: Zarządca Sp. Z o.o. Wyłącznie negatywne opinie że strony wspólnot. Zarzady wspólnot wszędzie dały wypowiedzenia Synertech Sp. Z o.o. Dosłownie 100% referencji fałszywych, nie obsługują niczego z wymienionych pierwszych 10ciu budynków na wtronie www.

@Mieszkaniec

Bogusław

Od 2020 r firma Zarządca administruje naszym osiedlem. Jestem pełen podziwu za determinację w odbiorze dokumentacji od poprzedniej firmy administrującej zakończoną sukcesem i wkład pracy który został włożony w wyprowadzenie naszej Wspólnoty. Jesteśmy o wszystkim informowani, Pani Administrator przemiła osoba, zawsze oddzwania, odpisuje na maile i nie ucieka od dyskusji. Poproszona o przedstawienie dokumentacji wspólnoty, dosłownie za moment otrzymałem wiadomość z ustalonym terminem wizyty w siedzibie firmy. Dokumenty zostały przygotowane z pełnymi opisami. Jak najbardziej polecam tą firmę, moim zdaniem świadczą usługi na wysokim poziomie.

@Bogusław

Zgadzam się w 100% z Bogusławem !! W naszej Wspólnocie zrobiło się w końcu normalnie. Wszystko na czas, jesteśmy informowani na bieżąco o tym co się dzieje lub jest planowane o wszystkich wydatkach i remontach. Firma konserwująca wywiązuje się z zobowiązań na czas, wykonują również drobne przysługi dla mieszkańców. Administrator jest pomocny i bardzo kontaktowy.

Ola

Jestem bardzo zdumiona Pani opinią, również jestem mieszkanką na ul. Nowoursynowskiej! Zmiana firmy administrującej to była najlepsza decyzja Zarządu. Może faktycznie Pani Edyta na początku nie dawała sobie rady, ale po zmianie administratora na Panią Justynę wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pani Wierzejska jest bardzo sympatyczną i dobrą administratorka, która nigdy nie odmówiła pomocy, jest bardzo zaangażowana w życie naszej Wspólnoty, widać, że świetnie dogaduję się z Zarządem. Rozliczenia zawsze na czas, organizacja, perfekcyjny kontakt, nawet w weekendy kiedy jest problem nigdy nie spotkałam się z odmową pomocy. Nie wiem dlaczego tak łatwo przychodzi nam ocenianie innego człowieka. Ja osobiście bardzo polecam firmę Zarządca Sp. z o.o. głównie za to, że stawia na jakość kontaktu z nami jako z klientami, nie jesteśmy nigdy traktowani jak klient tylko jak partner , ale to głownie za sprawą "fajnej" Pani administrator.

Kacper

@edyta a ty się zwolnilas?

Macie może zapewnione lekcje języków obcych?

Stefan

@Nowy zarząd wspólnoty To jest forum pracownicze ,więc konkurencja mogłaby przestać tu wypisywać takie bzdury.

jkk

@duracz zgadzam się z tobą, że atmosfera jest bardzo ważna. Firma aktualnie poszukuje Administartora niruchomości do Krakowa - trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne, ale widze takze że oferują umowę o prace, co na pewno na plus. Zarobki od 2500zł

tbs

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

JAKOWLEW 001

Dokładnie to samo i ja mam do powiedzenia. Ten typo to jakaś pomyłka. Dziwi mnie to, że zarządy tolerują takie postawy. Gdzie indziej widząc co się dzieje, pokazali by mu gdzie jego miejsce-za ogrodzeniem osiedla... HHHaaaaaa Zarządca-NIE POLECAM

marcinfz

Firma rodzinna, w której prezes, swoich klientów, pracowników i nawet żonę traktuje jak szmaty. W upały pracowników terenu każe kranówką poić, najchętniej wynagradzałby pracę talerzem cienkiej zupy, o [usunięte przez moderatora] Większej łajzy w całym swoim zawodowym życiu nie spotkałem. [usunięte przez moderatora] presja, chora atmosfera. Poszukiwani wykonawcy robót, gdy dowiadywali się, że dzwonię od \"Zarządcy\" odmawiali współpracy. Nikomu nie polecam, do dziś mam nerwicę i problemy z kręgosłupem po rocznej przygodzie z [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządca Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zarządca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządca Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zarządca Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zarządca Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zarządca Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Trembowelska 11C
    04-304 Warszawa