Agfa Graphics Sp. z o.o.

Opinie o Agfa Graphics Sp. z o.o.

pracuje 2015-11-20 14:41:41
Obecnie pracuje w Agfie i tylko moge zaznaczyc ze wszysci maja umowe o prace.
Swietna atmosfera, relacyjne podejscie do ludzi.
Poszukująca 2016-08-27 13:53:09
Zainteresowała mnie oferta na Stanowisku Specjalista ds. przetargów i koordynator sprzedaży, wymagają dwuletniego doświadczenia, które posiadam oraz bardzo dobrej znajomości ang. w mowie i piśmie (to do przypomnienia bo w obecnej pracy angielskiego nie używam). Jak kończyłam studia mój ang był na poziomie B2 (egzamin), po studiach zdawałam jeszcze ang biznesowy (Toeick) na poziomie B1. Myślicie, że mam szanse? We wszystkich opiniach jakie znalazłam na temat firmy Agfa Grapchics wszyscy chwalili sobie wynagrodzenie, czy ktoś się może orientuje jak to konkretnie wygląda?
Adfs 2016-11-04 13:38:16
Nie polecam, kuszą wysokimi zarobkami, a praca odbywa się w atmosferze napięcia. Nikt nikomu nie pomaga, jest chaos informacyjny. Wydaje mi się, że to tylko dobrze wygląda z zewnątrz. Niby umowy o pracę ale słabo to wygląda.
kikkoman 2016-11-20 20:03:25
bardzo stresująca praca, przełożeni niemili, wywierają presje. skusiły mnie dobre opinie na rynku - żałuję.
Zostaw swoją opinię o Agfa Graphics Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agfa Graphics Sp. z o.o.