Graffiti Studio Sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o Graffiti Studio Sp. z o.o.

mike 2015-01-09 09:43:47
Witam ,informuje z własnego doswiadczenia że, firma graffiti i ludzie którzy tam zarządzają nie maja w ogole wartości, kłamcy i ściemniacze dodzwonić się to jest naprawde wyczyn dzwonie drógi dzień do sekretariatu i nawet nikt nie raczy odebrac a osboby na poszczególnych stanowiskach ktore są podane na stronce graffiti i nie tylko to tez porazka .Telefony posiadaja ale rozmowy przychodzące sa zablokowane a Pani która siedzi w sekretariacie podaje nr kontaktowy do osoby kompetentnej w danej sprawie wiedząc ,że tak i tak interesant nie skontaktuje sie z pracownikiem firmy żenada ostrzegam innych zainteresowanych tą firmą.
Zike 2016-03-31 21:23:36
Witam, nie pracowałem tam długo, o ile można by to pracą nazwać. Nie polecam tego zakładu. Kierownik najpierw jedno mówi, a potem zwalnia bez żadnego wytłumaczenia, żenada.
chyba obiektywny 2016-04-27 10:40:47
Może właśnie dlatego Zike zostałaś/eś zwolniona/y skoro to co robiłaś nie można było nazwać pracą:)
PL 2016-04-27 10:51:50
Patrząc na ilość zwolnień z Graffiti musiałeś być wybitnie słabym pracownikiem bo raczej zatrudniają niż zwalniają.
Koko 2016-05-11 15:15:44
Kiedyś Pracował tam inny kierownik i on był za ludźmi wiem bo pracowałem tam kilka miesięcy odszedłem. teraz słyszałem że ta firma to już nie to co kiedyś
Aweb 2016-08-03 11:57:44
Ludzie zarządzający tą firmą są śmieszni i żałośni, jak ktoś napisał mówią jedno, robią drugie. Brak szacunku do pracownika, nie polecam tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Graffiti Studio Sp. z o.o. - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graffiti Studio Sp. z o.o.