SOEN Sp.z o.o.

Grudziądz

Opinie o SOEN Sp.z o.o.

admin 2015-06-26 07:57
Wiesz co dzieje się w firmie SOEN Sp.z o.o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.
pamcia 2016-04-19 21:36
Masz rację Polecam' to też stawia ich w bardzo dobrym swietle, nigdy nie slyszałąm o nich zadnych afer, wszsytko jest w porzadku.
Marcinek 2017-03-16 18:22
ze względu na dużo ilość wspólników i kapitał nie mogą inaczej zagrywać jak zagrywać fer-gdyż jak to mówią karma wraca. Żal ludzi którzy pracowali w spółce od dawien dawna i zostali zwolnieni przez p.Krzysia i jego pseudo wizje . Firma która miała potencjał na rynku jako wykonawca robót budowlanych z roku na rok traciła w oczach inwestorów i to tych najważniejszych z służb mundurowych. Ktoś mądry stwierdził że sprzątanie i wycinka drzew to sposób na życie ale skoro dewizja 20%+jest najważniejsza to o czym tu mówić
Zostaw swoją opinię o SOEN Sp.z o.o. - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOEN Sp.z o.o.