Star Events

Łódź

Opinie o Star Events

carina 2009-11-02 20:49:49
nie polecam Star Events. pracowałam dla nich jako hostessa wyplata miala byc w tydz po akcji mijaja 2 tg i nic. nie odbieraja telefonow, nie oddzwaniajaa, nie odp na maile. a jak odbiora to mydla oczy ze przepraszaja ze mieli duzo pracy albo ktos byl za granica. juz 2 razy bylam umowiona na spotkanie w celu uregulowania zaplaty itp, i nikt sie nie pojawil.. nawet nie bli laskawi poinformowac mnie ze nikt nie przjdzie.. a jak tak siedzialam i czekalam i dzwonilam to.. oczywoiscie nikt nie odbieral 30 tel ode mnie.. nie polecam i do tego stawki niskie.
SE 2009-11-17 15:19:03
Odnosnie komentarza, ktory sie pojawil pozwole sobie na krotki komantarz, iz zadna osoba, ktora RZETELNIE z nami wspolpracowala nigdy nie napotkala na jakiekolwiek klopoty dotyczace platnosci.

Odradzam hostessom, ktore pracuja po to by podpierac sciany wspolprace z nami. Majac odpowiednia dokumentacje zdarzylo nam sie w nielicznych przypadkach nie wyplacic hostessom pelnej kwoty w wyniku niewykonania umowy zgodnie z jej zalozeniami.

Powazne osoby zapraszam serdecznie do wspolpracy!
anonim 2010-06-21 12:27:47
a ja wlasnie pracowalam z nimi 2 razy; ostatnio na akcji "mundial 2010" i super, kase dostalam 3 dni po akcji. a do pracy mi przyniesli obiad i red bull'a ;-) haha. polecam
MCZ 2012-03-22 15:18:07
Zero profesjonalizmu, nie polecam firmy STAREVENTS
wdr 2015-03-15 13:54:05
Odradzam współpracę z typem, na rozmowie kwalifikacyjnej kłamie Ci w żywe oczy....cwaniaczyna z Łodzi
Sul 2016-04-21 14:23:08
Praca jest całkiem dobra jak na taką mniejszą firmę
Zostaw swoją opinię o Star Events - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Events