Apsys Polska Sp. z o.o.

Opinie o Apsys Polska Sp. z o.o.

Oskar 2014-10-25 11:29:00
witam chciałbym podzielić się kilkoma zdaniami w sprawie tej firmy która nijak ma sie do standardów pracy w centrali tej firmy. miałem ta nieprzyjemność spędzic w waw ok miesiąca w dziale komercjalizacji. wzajemne poklepywanie się po plecach układy powiązania znajomości az włos się jeży że Galerie w całej Polsce powierzają zarzadzanie powierzchnią handlową takim kombinatorom z P (usunięte przez administratora)na czele
art 2014-11-30 18:59:22
Witam,

Miałem okazję pracować w tej firmie kilka lat na jednym z zarządzanych przez nich CH.
Całkowity brak szacunku dla pracownika, a wizyta dyrektorów regionalnych wywoływała panikę w całym zespole . Jeden wielki układ z firmami zewnętrznymi od firm sprzątających po techniczne itp. Sama rodzina i przyjaciel. Dziwne jest tylko że właściciele obiektów którzy wybierają Apsys jako zarządcę ich nieruchomości nie widzą że są okłamywani i oszukiwani .
boguś 2016-08-06 13:24:12
widzę że szukacie asystentki dyrekcji centrum handlowego w Łodzi - mam rozumieć że chodzi tutaj o manufakturę, tak? ciekawe jakie zarobki teraz w Łodzi
Zostaw swoją opinię o Apsys Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apsys Polska Sp. z o.o.