ARPI & Partners Sp. z o.o.

Opinie o ARPI & Partners Sp. z o.o.

edyta 2013-05-14 09:09:22
Pracowałam tam kilka lat temu i bardzo miło wspominam ten czas. Dużo się nauczyłam i poznałam świetnych ludzi. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś była to dla mnie bardzo dobra firma i praca. Panią Anię - szefową wspominam bardzo dobrze.
aaa 2015-02-24 19:01:00
straszny nepotyzm i kumoterstwo.promowanie własnej rodziny.
zzz 2015-03-16 19:10:35
zgadzam sie, jesli chca sie rozwijac niuech zatrudnia profesjnoalistow a nie rodzine
piotr 2015-04-10 22:28:43
Niepowazna i nieprofesjonalna firma. Nie polecam.
Anek 2015-06-19 20:37:53
ta firemka to jakaś kpina radze omijac z daleka zarowno klientom jak i potencjalnym pracownikom
internet 2016-04-30 13:13:07
ta firma zwalnia osoby na okres wakacyjny i proponuje ponowne przyjęcie do pracy po wakacjach.
kosmos 2016-08-23 23:25:29
Co za bzdury! Pracuję w tej firmie juz długo, podobnie zresztą jak 3/4 zatrudnionych, wiec chyba jednak nie jest tak zle, skoro tylu ludzi zostaje po kilka lat. Internet, pracownicy tymczasowi są zatrudniani w okresie urlopów, czasowych projektów itd. i nie ma co sie bulwersowac, bo zawsze jest to jasna informacja, ze praca jest czasowa. Wiele firm korzysta z takiego rozwiazania. Na brak stałych klientów tez nie mozna narzekać, w końcu firma nie pociągnęłany na rynku 10 lat, gdyby ich nie było.
Ten wpis o zatrudnianiu rodziny i kumoterstwie to już zupełnie wyssane z palca.
feel me 2016-10-14 23:04:11
Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest respektowana to jeszcze lepiej.
Zostaw swoją opinię o ARPI & Partners Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARPI & Partners Sp. z o.o.