Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

doktorek

Prawie doba minela a Wy nic nie piszecie???? Chyba wzieliscicie moja"dobra rade" do serca:-) prozak jednak dziala!!! Tak dalej...

kolano

A co się stało z (usunięte przez administratora) u nas w Nysie .Nie dała rady ?? A może ktoś sprawdził jej pracę ? A taka mądra szkoda

?

(usunięte przez administratora)gdyby każdy przełożony chciał cię słuchać to kto by pracował w zakładzie . Produkcja idzie to dobrze (usunięte przez administratora)

my nic- jest super

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
anonim.

a co macie do prezesa z ZPC OTMUCHOW ? (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) to On się zlituje i da podwyżke lub zwiększy premię , Dla wszystkich naiwnych nic sie nie robi w ZPC bez jego wiedzy a wszystko to w białych rękawiczkach

paweł

hej, słyszałem że szukają przedstawicieli handlowych, warto się zatrudnić? ile można zarobić? dajcie znać jaka atmosfera czy już jak w korporacji?

hmmm

No nie wiem...moze i klapa ale nie placza ze maja 2/3:-):-):-)

2/3

szczęśliwy - 2013-08-01 15:44:02 (usunięte przez administratora)już jest wszystko ok ,zwolnienia się skończyły to tylko Otmuchów nie umie docenić tego co ma(usunięte przez administratora) 2/3 i pozniej placz i lament na forum..pozwalniali i tyle! Wszyscy wiedzieli na czym stoja...

kolo

Ci co tam pracują wiedzą co to ciężka praca .W firmie żądzom dwie osóbki (usunięte przez administratora),reszta to marionetki na które można zwalić ich błędy. Współczuje Kierownikom i Pracownikom którzy wykonują bardzo ciężką pracę .A najbardziej tym którzy mają bezpośredni kontakt z tymi konkretnymi osobami (usunięte przez administratora).Zawsze zwalają winę na zaradzających działami . Czytając wpisy to w 90% to prawda . Zawsze przywożono ludzi na stanowiska przypadki poznane gdzieś tam lub układach .Jak możecie jedzcie za granice ,lub szukajcie pracę poza woj. A w ZPC nie liczcie na jakom kolwiek większa podwyżkę . Współczuje Pracownikom Tej Firmy .Tęż tam pracowałem .Ale nic się tam nie zmieniło (usunięte przez administratora)

uświadomiony

(usunięte przez administratora)Że niby co?-umknęło to jej uwadze to ja się pytam za co jej płacą i jak wywiązuje się ze swoich obowiązków ?

realia

I właśnie o to chodzi. Nie walczyć, nie robić na złość, ale stanowczo postawić na swoim, tak żeby dwie strony miały korzyści. Ale tak jak piszesz, razem, wspólnie, a nie pojedynczo. Oczywiście, życzę Wam powodzenia w działaniu.

J23

Jak można zwalniać pracowników sprawdzonych, wyszkolonych wydajnych, przyjmować nowych przez agencję jaka z tego oszczędność przecież za te dwie co odeszły z czekolady to cztery z agencji muszą pracować przez 3 -4 miesiące i to jeszcze nie jest pewne że dojdą do takiej wydajności. Dlaczego kadra kierownicza nie broni swoich ludzi, szukają oszczędności, a popełniają takie błędy.Mamy pracować za 2 pytamy kim, już niedługo przy pasie zostaną panie z odzysku z wrzelni i starsze ,ponieważ nikt nie dostanie umowy. A może tym na górze i naszej (usunięte przez administratora) wydaje się że wszyscy pędzą do (usunięte przez administratora) jak nazywają zdesperowani ktorzy to muszą zrobić.Zaraz ktoś odpisze że nikt mnie tu nie trzyma itd.ale ja tylko chcę znać sens takich działań, czy tak dużo wymagam.

do rudego

na rynku pracy liczą się umiejętności, poziom wykształcenia nie zawsze świadczy o przydatności człowieka na stanowisku pracy a już najmniej o jego kulturze, a tego tam wielu brakuje.

mlody

dfg - 2013-07-23 21:52:11 Mlody...gdybysmy tak normalnie porozmawiali to nawt leczenia bys nie potrzebowal tylko ZUS wyplacilby rodzinie zasilek pog..To byś się mocno zdziwił, a groźby są karalne nawet te tutaj. Przeczytaj wypowiedzi od początku i jesteś w mniejszości [usunięte przez moderatora] jest mało i oby tak zostało.

rudy102

Typowi Polacy. Potraficie tylko narzekać na jakimś śmiesznym forum, a nie macie jaj żeby porozmawiać z przełożonymi w cztery oczy o tym co was gryzie " bo nie słuchają" , "bo nas zwolnią", I to wieczne narzekanie, " zarabiam 1300, 1000. 800, a w biurach nic nie robią i mają po 5000". Wyznacznikiem wynagrodzenia, nie jest ciężar Twojej pracy, to że zapakujesz 100 palet czy przerzucisz, 1000 ton surowców, czy też przezbroisz się w 3 minuty, nie ma nic wspólnego z tym, że ktoś w biurze zarobi X tysięcy za " nic nierobienie i gapienie się w komputer", "czy malowanie paznokci". Może pomyśl o zainwestowaniu w swoje wykształcenie, o rzuceniu tej pracy i znalezieniu innej? Tylko proszę nie mówcie, że w Polsce nie ma pracy, bo pracy jest mnóstwo, co prawda za małe pieniądze, ale jest i może gdzieś indziej będzie wam lepiej niż w OTM, a może wyjedziecie za granicę, parę miesięcy i zarobisz sporo. Ale nie, bo przecież, trzeba rodzinę wyżywić, kredyt spłacić et cetera...Więc może trzeba było pomyśleć o tym czy będziesz w staniu utrzymać rodzinę, zanim się ją zakładało...

dfg

ww

[usunięte przez moderatora] daj spokój niech sobie piszą

mlody

dfg - 2013-07-23 00:02:45 młody - 2013-07-22 21:02:13 Naucz się pisać, a może masz problem z czytaniem za zrozumieniem. Ludzie którzy tam pracują nie mają wyboru żyjemy w takim, a nie innym kraju. może nie jesteś świadomy jaka jest rotacja pracowników w tej firmie, a to o czymś świadczy.Ja tam pracowałem i miałem to szczęście że znalazłem inną pracę i zapewniam jest różnica.Chyba " ze zrozumieniem!!! Ty zalosna imitacjo prof.Miodkadolej nie rozumiesz zostało leczenie, jeszcze bezpłatne.

to co sie dzieje na zakladzie to masakra :((((((((((( inspekcja pracy musi w to (usunięte przez administratora) wejsc.i zrobic porzadek z paniusiami z biura i z kierowniczka z bożej łaski.jak ona nic nie potrafi to niech sie nie bierze za rzadzenie.i niech da wszystkim do podpisania angaz na caly etat jeszcze w tym tyg.bo ludzie nie beda czekac bóg wie ile.kazdy ma dosc pracy na 2/3 etatu.niech kierowniczka sobie zarabia po 400-600 zl.wtedy zobaczymy czy bedzie taka mądra i ciekawe czy bedzie miala za co zyc.a nie tylko siedziec i obserwowac i paznokcie malowac i kawki spijac.i patrzec jak ludzie haruja na chleb,nawet chleba kupic sie nie da za tak glogowa pensje.ciekawe co na to jeszcze sąd pracy.bo trzeba bedzie inaczej na zakladzie sprawe zalatwic,bo ludziom juz calkiem nerwy siadaja.nawet nie ma jak dorobic,np.nadgodziny.za glodowa pensje jeszcze nikt nie wyzyl,chyba ze jasnie pani wielka kierowniczka.co ma 5000 zl.(ciekawe za co ?? chyba za..........)wiadomo za co.!!!!!!!!!!pora zaczac walczyc o swoje.bo juz ludziom na produkcji,oraz wszystkim na zakladzie nerwy puszczaja i im rodzinom takze.pora podpisac angaz na caly etat jak najszybciej.wiem bo jestem pracownica w tym zakladzie.ludzie walczcie o swoje prawa zeby godnie zyc a nie glodowac i nie spac z nerwow po nocach !!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.