Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

nowy

czekam z niecierpliowścią

nowy

bony będą?

BONY
@nowy

TAK OK 300 ZL ZALEZNE OD ZAROBKÓW NAJWIECEJ 380 ZL

REDHUNTER.

Firma daje zatrudnienie wielu ludziom.Płaca na czas,socjal ok,urlop bez problemu,wczasy pod gruszą,bony. Trzeba się napracować,ale gdzie nie trzeba?WSzystkie warunki masz w umowie.MOżesz ją przyjąć lub odrzucić.NIe ma trzeciej drogi.WSzystko zależy od Ciebie.MAsz okres próbny 3 miesięcy.Po tym okresie to Ty decydujesz co dalej.

???
@REDHUNTER.

Czasem pomyśl zanim coś napiszesz. Jeżeli twoja sytuacja finansowa jest w porządku to gratuluje. Ale co maja powiedzieć osoby co maja na utrzymaniu rodzinę, trojkę dzieci i więcej, a do tego jedna osoba pracuje. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja w opolskim z praca, szczególnie w Nysie. Czyli wg. ciebie powinno wyglądać to tak ,że nie pasuje mi praca po okresie próbnym to nie przedłużam umowy i co dalej, do UP a dzieciom co powiesz? Że trafiłeś do (usunięte przez administratora)zakładu i ci nie pasuje.

PORNHUNTER
@REDHUNTER.

Kierownik zmiany ?? hahahha. Rzeczywiście musiałes sie napocic dostałeś prace po znajomościach !!!

@???

"Czasem pomyśl zanim coś napiszesz". Pozdrawiam.

zbyniu

dyrktor(usunięte przez administratora) logistyk kierownik (usunięte przez administratora) z kierowcą co robi wałki z (usunięte przez administratora),ta firma to niewypał jak(usunięte przez administratora)każdy robi wałki i to tylko jak się da

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zbyniu

niebyło złe w zpc jak ktoś coś potrafi to ma dobrze tylko że niewykfalikowani osoby są na nieodpowiednich stanowiskach chodzi o magazyn,tam to tylko liczyło sie koleżeństwo i nadal się liczy,najlepsze to było jak jakis chipek złozył podanie takie predyspozycje a kierownik to olał bo chyba się bał że będzie lepszy od niego,ta firma się nierozwija bo kierownictwo jest przy korycie i dopasowują sobie ludzi,możnabyłoby nawet (usunięte przez administratora) nazwiska co niektórych co nierobią a uwarzają się za najlepszych (usunięte przez administratora) prawda taki (usunięte przez administratora) nawet niemają pojęcia o niczym,jak ich prezes (usunięte przez administratora) to może zakład odrzyje bo to świnie przy korycie sami robią wałki i lecą po układach

REDHUNTER.

MOże tradycyjna Wigilia Zakładowa była by dobrym rozwiązaniem.Doszło by wtedy do spotkania z pracownikami. Godne rozwagi :) Pozdrawiam.

j-23

Jednych zwolnili a innym zrobili sztuczne stanowisko, miało być inaczej a zaczyna się tak samo.Ale teraz to nawet już nikt nie obiecuje bo po co, po mieście krążą takie legendy na temat firmy że zgroza słuchać, a biedny lud się umartwia.Wczoraj były wódz pakował resztki swojego dorobku do samochodu, na razie nie był to mercedes. PANIE NOWY PREZESIE MOŻE BY PAN SIĘ SPOTKAŁ Z ZAŁOGAMI SWOICH ZAKŁADÓW I POWIEDZIAŁ SWOIM PODWŁADNYM CO DALEJ Z FIRMĄ W JAKIM KIERUNKU IDZIEMY.

@j-23

...to żenujące,że w XXI wieku ,tak wykorzystuje się pracowników,nie wiem czy za takie ochłapy /1200 pln/pracuje sie nawet w Korei Pół.Każą pracować w każdą sobote ,już od grudnia i nie wiadomo kiedy bedzie mozna dokładnie te dni odebrać-bo działa francowata ustawa o elastycznym rozliczaniu .... a mistrz ma znajomości i tłumaczy się,ż prowadzi działalność gosp. i jego nie obowiązuje praca w sobotę -to granda ....a poza tym na niczym się nie zna.... I to wieczne straszenie z przedłużaniem umów- niedobrze się robi -od tych podchodów-na czym polega TA demokracja i wolność....LUDZI MA SIĘ W DUPIE

robol

"Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa. Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz … Zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i… Zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …! Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu … Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi… W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “ W dziale jest przerost zatrudnienia …” Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postawę”."

@robol

Dokładnie jak u nas.

arni07

Panowie i panie to forum zresztą jak i inne jest po to żeby wyrazić opinie o firmie, a nie wasze prywatne bolączki napiszcie ja jest naprawdę,na razie jest tak że ten mi podpadł to go obsmaruję na forum, przecież większość olewa to co piszecie ten to, inny tamto zastanówcie się zanim dokonacie wpisu może to z wami jest coś nie tak, i czemu zazdrościcie komuś że ma więcej, po prostu jest więcej wart i tyle a fajfy w naszym kraju są....

roman

A ja wam powiem że zanim zacząłem pracować w tej firmie, czytałem te idiotyczne komentarze zranionych duszyczek, które wypisując co bądź szukają pewnie odwetu i nie zrobiły na mnie jak i na innych żadnego wrażenia, wystarczy zobaczyć ilu jest nowych ludzi kto chce to pracuje i tyle i to bez wchodzenia a komuś w (usunięte przez administratora)

boos

jeśli chodzi o magazyn to jak się zmieni dyrektor,kierownik magazynu,kierownicy zmian,inwentarzysta co niema zielonego pojęcia o niczym to wtedy może będzie pożądny magazyn jak na tą chwile to jest porażka,może prezes powinien więcej uwagi w to włożyć,może wtedy poleci pare osób takich co niezatrudniają osób z rodziny tylko wykwalikowanych;(usunięte przez administratora)

Kierownik zmiany
@boos

Zapomniałeś dodać jeszcze kierownika transportu,zapasów,DOK i operatorów wózków. Czyli wszystkich najlepiej zmienić. Ech,"Gorzkie żale przybywajcie,serca nasze przenikajcie....." A jeżeli chodzi o nepotyzm , to większość zakładu powinni zwolnić.Ja proponuje zwolnić albo mężów albo żony :)

śmieszek

zwróćcie uwagę, że oprócz operatorów nikt nie ruszy maszyną , ekstruderami czy linią obtaczającą , po prostu nikt, myślicie że mistrzowie zmianowi i technolodzy oni tylko teoria i nie zawsze - bez was operatorów zakład leży na łopatkach, zostanie im tylko zlecić produkcję konkurencji obok; najlepiej załóżcie związek zawodowy;

śmieszek

musicie działać w grupie , pojedyncze jednostki wykopią, zrobiliśmy to w ZPC 10 lat temu i wygraliśmy - wykwalifikowani pracownicy wszyscy jesteśmy teraz w Skarbimierzu i na wyspach;

ub

a co tak milczycie, nic się nie dzieje czy nie macie sił walczyć z tą beznadziejnością jaka tu panuje?. A może się boicie że was namierzą ?

Zosia samosia chętna na Łosia

POLECAM

PESYMISTA

To co bedzie trraz z Otmuchowem.Sprzedaja zaklad w Otmuchowie.Co z ludzmi z kademy,biura.Beda dojezdzac do Brzegu?Nie widze tego.Busa puszcza?Nie!W Brzegu beda pracowac ludzie z tamtad,a nasi zasila zelki,sniadaniowke,piekarnie i rzesze bezrobotnych.Pozniej kolejno zamykac beda nastepne wydzialy z magazynem wlacznie.Tu nic nie bedzie.mowiac ,,tu" mam na mysli Otmuchow,Nyse i Polske.Idziemy na dno.To widac,slychac i czuc.

@PESYMISTA

Spokojnie,magazynu nie zamkną.Wiesz czemu?

?
@REDHUNTER.

A to czemu nas by zamkneli a magazyn nie?Czy tam pracuja swiete krowy,czy sa pod specjalnym nadzorem?

@

Bo magazyn jest zawsze otwarty :)

DomyslSie

Pracuję tam kilka ładnych lat, i nie przypominam sobie żeby nastroje wśród załogi były tak złe jak w chwili obecnej...

darek

ja - 2013-09-25 09:32:55 U2 - 2013-09-24 16:57:51 Pracowałem w wielu firmach ale takiego cyrku nie widziałem .Porażka odradzam prace w tej firmie najgorszemu wrogowi .Spadam z tego cyrku Zanim zatrudnisz się w tej firmie przemyśl dwa razy za 1380zł śmiech!!!!U2 widzę że pracowales na dobrym stanowisku ze zarabiałeś 1380 złNo to teraz zobaczmy ile będziemy brać na wypłatę po ocenach . I szczuciu ludzi .Donoście więcej kopcie dołki pod innymi trzymać tak dalej a na pewno będzie lepiej . Wpłaty w tej firmie idą w dół a nie w górę .Ocenią wszystkich aby zabrać każdemu ziarnko do ziarnka i nazbieramy dla nowych dyrektorów i nowego prezesa .Niema to jak kosztem pracowników

?

Co tu się dziwić cytat :Województwo opolskie w stopniu niespotykanym w całej Polsce, dotknięte jest procesem depopulacji. Niestety spory udział w tym dramatycznym procesie odgrywa powiat nyski - na pięciu młodych ludzi opuszczających Opolszczyznę na stałe, aż trzech to mieszkańcy powiatu nyskiego. Masowa ucieczka młodych ludzi jest przede wszystkim konsekwencją braku perspektyw zawodowych i społecznych.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.