Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

zdziwiona

Jak to mówią " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" jeżeli tak radzisz "...Wszystkim szukającym pracy radzę,aby trzymali się jak najdalej od ZPC w Otmuchowie. " to dlaczego sama nie trzymasz się z daleka. Jest ciężko ale każdy chce i musi gdzieś pracować, przekonały się o tym już dziewczyny którym właśnie ukrainki zabrały pracę!!!

maniek

(usunięte przez administratora) jest po zawodówce i u was taki ważny?

eee
@maniek

To dlatego taki lizus,to jak w reklamie, musi podrygiwać żeby się utrzymać. (usunięte przez administratora)

cccc

Jeszcze będziecie tęsknić za takimi ludźmi (usunięte przez administratora) .

Jestem ciekaw kto (usunięte przez administratora) czy ktoś wie?

mm
@Michał

Same się zrujnowały,miały wysokie koszty

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Powinien wrócić prezes Węgierek,kierownik Arczyński,bo ta banda to sie nie nadaje !! Lampka i tyc gnoją pracownikow ile wlezie.maja pracownikow za nic.ale jeszcze troche i ich wywalą ze stołkow -modle sie o to.Inspekcja pracy juz o wie.i kierownictwu w (usunięte przez administratora) zajrzy.ciekawe czy Lampce bedzie tak wesolo jak teraz.???!!!! jak ma ludzi za bydło-potrafi tylko zastraszac,zwalniac bez powodu-latac z alkomatem-a gdzie uprawnienia ma do tego ?? bo na pewno nie ma.nawet dowodow,zreszta prokuratura niedlugo tez sie zajmie ta firma-bo to co robi -to jedynie nadaje sie do PIP i do Prokuratury.jakas ciemnote z Ukrainy przyjmuja za psi grosz a naszych zwalniaja -pod byle pretekstem,tylko szukaja haka najmiejszego na pracownika a potem zwalniaja.ale ludzie juz nie takie glupie i chetnie powiedza w sądzie jak kierownictwo ich traktuje-TO DYSKRYMINACJA??!!!!!!!!! za co ludzie maja życ ??!! TO ZWYKŁY (usunięte przez administratora) OŚWIĘCIM !!!!!!!! marzymy o tym żeby kierownictwo wylądowalo na bruku -Lampka i Tyc też .moze wtedy zrozumieja jak traktowali i traktuja pracownikow !! oby ich (kierownictwo-Lampka i Tyc- to tak samo spotkało,czyli -bruk,most i noclegownia.chetnie sobe sad poczyta opinie,jak kazdy z pracownikow sobie przesle do Sądu pracy opinie.Wstyd panowie -Lampka i Tyc ,oraz reszta innych kierownikow,-zacznijcie miec szacunek do naszych pracownikow.a my poświadczymy w sadzie jak sa pracownicy traktowani.SKANDAL !!!!!!!!!A wszystkich pracownikow zwolnic nie moga,a my wszyscy mamy dosc podlego traktowania nas -pracownikow,mamy dosc jak bezprawnie lataja do nas z alkomatem -na co nie maja uprawnien -kierownictwo !nastepnym razem niech wezwą policje do dmuchania,ale nic nam nie udowodnia.a kara bedzie dla nich.pODLOSC PANIE LAMPKA I TYC I RESZTA BANDY KIEROWNICZEJ-JUZ NIE BEDZIECIE DLUGO NA STOŁKU -PO TYM JAK TRAKTUJECIE LUDZI !!! ZRESZTA NA MIANO -"PANA" TO TRZEBA ZASLUZYC-A WY NA NIC NIE ZASLUGUJECIE !!! -MOST I BRUK.

mały

To co, piją na tych żelkach czy co?

weadkarz

Tak,tak to prawda.Zmieni firme na PO,bo z niej sie wywodzi.Moze do Brukseli pojedzie do kolegi Donka.

tol

Tak złych wyników w firmie nigdy nie było odkąd jest prezes Jarosław i wysokich kosztów.Sprzedaż strasznie słaba ,zapasy na magazynie w Nysie .Zelki stoją . Doprowadzi firmę do plajty .A on zmieni posadkę .A firmy nie będzie .

Piotrek

Pewnie osoby dłużej pracujące, jak się zastanowia, to zauważą, że taka polityka kadrowa jaka jest obecnie, zaczęła się wraz z podjęciem pracy w ZPC, obecnej dyrektorki kadr

Sami swoi

A co do repatriantów zza Buga którzy zasilają nasz zakład swą ciężką pracą to najpierw powinni ich dobrze wymoczyć w rzece albo w jeziorze więcej wejdzie bo ten zakład zaczyna pachnieć nie jak cukierki a przetwórnia ryb.

ABW

A jak wam idzie oblewarka z Gorzyczek

Prezes

Wszystkie ruchy związane z zwolnieniami i likwidacją zakładu podejmuje zarząd . Nie martwcie się zmiany będą większe i bardziej radykalne .Zaskoczone będą osoby które się nawet nie spodziewają

bal
@Prezes

Tak,tak wymieńcie wszystkich to będzie taki (usunięte przez administratora) e to co jest teraz to pikuś,ale może przyjdą naiwniacy za 1200 i po tygodniu powiedzą do widzenia. Zrujnowaliście firmę kadro zarządzająca.Ciekawe kiedy nauczycie się że majątkiem firmy są ludzie z doświadczeniem,których trzeba doceniać także finansowo.

xxxxxx
@Prezes

W tej firmie nawet prezes nie może być pewny, tak niech się nikomu nie wydaje że jest nie do zastąpienia. Szkoda tylko jak nie będzie co posklejać

Zuzanna
@Prezes

To na pewno poleci Pan Jarosław, tylko On się nie spodziewa a pozostali nie znają dnia ani godziny i mają tego świadomość.

nieznajomy 6

Brawo!!!! w koncu sie poznali na Moniczce .Oliwa sprawiedliwa zlikwidowala Gorzyczki a teraz przyszedl czas na nia Hha ha ha !!!

DB
@nieznajomy 6

W Otmuchowie też robiliśmy dużo do czasu jak wpadli na genialny pomysł umów agencyjnych. Ile dobrych pracowników odeszło z warzelni i kademy, wypchali się na umowy śmieciowe i zaczęło się wymienianie ludzi na nowych i jeszcze nowszych nie dając czasu do dojścia do wprawy, dopóki na czekoladzie kolejny nowy kierownik tego nie zrozumie i nie przekona Pana Jarosława to nie będzie wydajność.Ścisk na zbieraniu powoduje chaos zamieszanie i bałagan i o pomyłki nie trudno. A gdzie są zyski z tego, nikt nie liczy - a co tam najwyżej pracownicy nie dostaną premii.I znowu się kilku zwolni i tak w kółko - a tak się tu kiedyś fajnie pracowało, a dzisiaj koleżanki z żelek te co pracowały na czekoladzie na pomyślenie że miały by tu wrócić mają gęsią skórkę. Straszne czasy, szkoda Pana Lecha był swojski chłop - ale Gorzyczki napisały oliwa sprawiedliwa

Mańka
@nieznajomy 6

Ale co ,może zamiast silikonu ma żelki,musi osobie jeszcze coś powiększyć by wrócić na stołek

pracownik z biura

W Gorzyczkach dziewczyny robiły w 9 osób 6 ton i kończyły przed czasem bo nie było wolno więcej zrobić jesteście cieniarze a najlepsza zmiana była od prowadzęcej BK w Gorzyczkach a Mońiczka była i jest tempa bo na niczym się nie znała

zbyśek
@pracownik z biura

stary w Otmuchowie zwolnili 60% doświadczonych zbieraczek, za starych dobrych czasów to 5 ton było regularnie z palcem ... zresztą uważam że zamknięcie Gorzyczek było błędem i nikt w Otmuchowie się z tego nie cieszył, więc daruj sobie te teksty.

zbieraczka

to nie jest oferta z agencji, która nas zatrudnia tylko tej od ukraińców

xoxox

Zapomnieli dodać że umowa śmieciowa przez agencje pracy,4 zmiany,najniższa krajowa-jak dobrze pójdzie.

@xoxox

ja to sie zastanawiam gdzie oni chcą wepchac tych ludzi jak nas juz po 16-18 zbiera ?!!!

Oferta pracy dla 50 osób w Otmuchowie 2015-02-11 Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi nabór do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji /miejsce pracy: Otmuchów/ Wymagania pracodawcy: ● Wykształcenie bez znaczenia, ● aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, ● mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach produkcyjnych, Zakres obowiązków: ● Praca przy produkcji słodyczy.

xxxxx

Pracowałam z Adą, uważam ze najpierw wymagała od siebie, prawie na każde stanowisko się nadawała i była wydajna Jeżeli komuś zwraca uwagę to znaczy że można to zrobić szybciej lub lepiej.Nie piszę to żeby się komuś podlizać ale tu się tylko krytykuje ludzi i gnoi przeważnie nie zgodnie z prawdą a opinie na temat Ady są tego dowodem.

gutek

nie ublizaj ludziom pracy Adelajdo bo wychodzi ci sloma sama nic nie robiłas a teraz ludzi obrazasz

////////////
@gutek

Zostawcie Adę w spokoju, zwolnili Monikę do której latała z każdą pierdołą to stara się, może ją zauważą.

biała dama

A kiedy rusza produkcja w Gorzyczkach?

Biała Dama to chyba dyrektor personalna

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.