Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

bolo

Na czekoladzie jest teraz kierownikiem (usunięte przez administratora)

wdzieczni

CZY WIECIE ŻE (usunięte przez administratora) BYŁA NAJEPSZA KIEROWNICZKA POTRAFIŁA WALCZYĆ O PRACOWNIKA BYŁA NAJDŁUZEJ KIEROWNIKIEM I NIGY NIE BYŁO TAKIEGO (usunięte przez administratora) .

Ale na warzelni pracują ludzie z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą, tylko wystarczy z tej wiedzy skorzystać a nie udowadniać na siłę ze jest się mądrzejszym, to żaden wstyd się pytać ,tylko mądrość.

Ciepły
@888

Słyszałem że (usunięte przez administratora) mieszał rodzynki z orzeszkami :D

pink

a o co chodzI z ta duetka?

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
*****

premia bedzie fajna (usunięte przez administratora) zna niestety sie na mleku

nieznajoma

...i tak to jest ty tyraj a inne tylko piszą ...

kkkkkkkk
@nieznajoma

wcale się nie dziwię ze na tym wydziale tak się (usunięte przez administratora)

uyg
@kkkkkkkk

a ty na jakim wydziale u was to tak różowo jest? i tylko nie głąby ,nikt cię nie wyzywa

znajoma
@kkkkkkkk

a ty kto królowa angielska jesteś? to te głąby jak ich nazywasz ciągną ten cały interes.poczytaj sobie wyniki za zeszły rok na portalspożywczy to zobaczysz ,że to czekolada pcha to wszystko do przodu

pink

kto to ta (usunięte przez administratora) ? napisz jej imie chociaz ?i na ktorym jest wydziale ? chyba ci niezle za skore zalazla !!

m

hej (usunięte przez administratora) nieźle mieszasz... MASZ TAKIE OCZY ZIELONE,ZIELONE JAK LETNI WIATR ZACZAROWANYCH LASÓW I ZACZAROWANYCH MALW DLA CIEBIE MAŁY OGRODNIK ZASADZIŁ GROSZKÓW TYSIĄC W KAPOCIE STRACHA NA WRÓBLE PRAGNĄŁ CI MIŁOŚĆ PRZYSIĄC WIĘC Z KOSZEM GROSZKÓW MAŁY STRACH PIERWSZY RAZ SPOJRZAŁ CI W OCZY O TYSIĄC WIĘCEJ ZNALAZŁ BARW NIŻ WYŚNIŁ SOBIE W NOCY no i się namieszało...

IIIIIIIII

Nie podpuszczaj dobrze wiesz jaka jest tu praca, zresztą jak wszędzie w Polsce, (usunięte przez administratora) wystarczy czy jeszcze coś dodać

@IIIIIIIII

ojoj,jeszcze jak zalazła i mam ją pod skórą jak u Franka Sinatry IVE GOT YOU UNDER MY SKIN i powiem Ci pinky pink to,że spotkałem ją na swojej drodze jest najlepszą rzeczą jaka mogła mi się przytrafić w zpc. ale jak śpiewa Budka Suflera BO DO TANGA TRZEBA DWOJGA... resztę dopowiedz sobie sama... ale ciągle mam nadzieję i dlatego to piszę pozdro

milky way

Dlaczego (usunięte przez administratora) Bo mają nadzieję znaleźć w ptasim mleczku gumijagody ale nic z tego nie będzie bo te już dawno zeżarła Milka bo niby dlaczego jest taka fioletowa?

KAPO

(usunięte przez administratora) w postaci Duetki pod dyktando nowej technolog ,nie da sobie nic powiedzieć wie wszystko najlepiej, całe lata żeśmy gotowali Duetkę (usunięte przez administratora) Te co nad nami stoją, któreś kolejne z rzedu( zwariować można dajcie pracować normalnie) jak nie mają zajęcia na żelkach to posadzcie je do pasa wiela nie nazbierają, ale korzyść będze więkrza niż to przeszkadzanie normalnie pracującym na zmianie.

pppppp
@KAPO

Dlaczego nikt się nie wypowiedział w sprawie Duetki , nie jest to ważne - ok zobaczymy jaka będziemy mieli premię

RS

Chciałbym u was pracować na stanowisku operatora linii (usunięte przez administratora)

jasiu

a świstak siedzi i zawija w te sreberka....

nikt

dałeś/aś dobry przykład odzywki z zpc, nie zdając sobie z tego sprawy i sam/a sobie opinię wystawiasz A DLA DESPERATA SZACUN ZA SZCZEROŚĆ

@nikt

zapomniałeś/aś podziękować również jaaaaaa za szczerość

??????????????????

co tak przepraszacie?

ZORRO

SUPERBABA,LELUM POLELUM,54321,INDIOS BRAVOS,LUDZKI LUCEK,XYZ,07 ZGŁOŚ SIĘ TE WSZYSTKIE WPISY NIE LICUJĄ Z POWAGĄ TEGO PORTALU ZA CO SERDECZNIE PRZEPRASZAM GOWORK.PL I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

m

widzę,że atmosfera jest mało czekoladowa a raczej czekoladopodobna bo nie ma jakoś wpisów happy to jak tak z innej beczki ZIELONNOOKA Z WARZELNI MAM DLA CIEBIE KILKA PIOSENEK,KTÓRE ZNAJDZIESZ NA YUO TUBE DAJ MI ZNAĆ,KTÓRĄ WYBIERASZ A BĘDĘ WIEDZIAŁ O CO KAMAN MESAJAH KAŻDEGO DNIA PERFECT KAŻDY ODDECH TWÓJ (usunięte przez administratora) wybór należy do Ciebie pozdro dla wszystkich z ZPC i dla kadry też niech stracę a oni niech mają coś z życia

akcje na giełdzie wygrywają z przyzwoitością i nasz siermiężny kapitalizm jest tego przykładem a ktoś kiedyś powiedział,że to ludzi trzeba kochać a rzeczy używać a nie na odwrót. jak siejesz zboże to nie idziesz na drugi dzień kosić, trzeba poczekać na plon jeżeli się inwestuje w sprzęt i w LUDZI to plon będzie bo jak nie to tylko pozostaje zaorać...

młoda

a co ma być (usunięte przez administratora) ?

ludzki lucek

łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam to śpiewałem ja (usunięte przez administratora) aha chciałem jeszcze dodać,że jest super,super,super a może by tak ptasie mleczko z chili lub z imbirem lub czarnym pieprzem?

BE

Na jakiej podstawie wypisujesz takie bzdury, zalamanie produkcji zawsze było na wiosnę i przed świętami wielkanocnymi,ale nie od razu robić panikę w jakim celu to robisz. Daj jeden konkretny powód , już i tak mówią że te wpisy to desperatów z produkcji nie dawaj powodów żeby na gorze tak myśleli

Desperat
@BE

Desperaci z produkcji ? (usunięte przez administratora)

Dora

(usunięte przez administratora) pewnie wiesz bo już pracują od niedzieli. A powiem Ci jedno że kiedyś była moją majstrową i być na jej zmianie było fajnie - normalnie. Teraz osobom które są na jej zmianie tylko pozazdrościć też bym chciała być na jej zmianie. Pewnie zaszła Ci za skórę, bo tak piszesz ze się panoszy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.