Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich

Łódź

Opinie o Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich

były pracownik 2012-04-13 15:57:37
Co to znaczy bardzo dużo ciekawych ludzi skoro pracuje tam garstka. Post wskazuje że pracodawca sam się wpisał jako anomin. To do niego akurat podobne.
pracujacy ciezko ale co z tego 2012-07-23 22:07:02
jeżeli patrzenie na pracownika przez pryzmat faktur, nie liczenie się z jego zdaniem, brak szacunku i w końcu uciekanie od istotnych tematów jest normalnością w tej chwili na rynku pracy to jak najbardziej można uznać firmę za wzór do naśladowania
:) 2012-08-18 15:25:22
za to Chłopaków mają fajnych ;)
KD 2014-01-15 14:23:32
Odnośnie firmy nie polecam.Początek współpracy zadawalający,natomiast w pózniejszym czasie naciąganie klienta na zbędne koszty.UWAGA NA SZKOLENIA!!
anonim 2015-10-14 19:31:07
NAJGORSZA FIRMA DO PRACY, POLECIĆ NIE MÓGŁBYM TAM PRACY NIKOMU , NAWET OSOBIE ZDESPEROWANEJ - PRACUJESZ TYLKO DLA SKĄPEGO SZEFA KTÓRY I TAK CIĘ ZWOLNI BO BĘDZIESZ MĄDRZEJSZY OD NIEGO. SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ A 2000 TO WOLAŁBYM ZAROBIĆ NA BUDOWIE NIŻ TAM. BYŁY PRACOWNIK.
khgb 2016-05-18 21:32:56
to bardzo wazne jak firma sie rozwija. Bo to tez świadczy o tym, że firma jest w stanie zapewnić rozwój swoim pracownikom. wielka szkoda, że nie szukają teraz pracowników, bo wydaje mi ise że u nich mogłoby sie całkiem dobrze pracować. Gdyby cos sie zmieniło dajcie znac
Ad 2016-10-24 23:07:36
jakieś nowe opinie? Jakie są zarobki na stanowiskach serwisantów? Można się czegoś nauczyć?
Zostaw swoją opinię o Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich