logo Miasto Kobiet

Miasto Kobiet

Poznań

Opinie o Miasto Kobiet

M/AGNES 2015-06-14 01:01
Z pzykrością przestrzegam wszystkich przed nieuczciwą działalnością Pani Violetty G.- S. Firma jest po prostu niewypłacalna. Pracownicy pracują bez zatrudnienia.
majdan 2015-08-03 04:02
po części to prawda. Firma ledwo ciągnie i nie ma na wypłaty, ale to nie brak uczciwości szefowej, a ogólna tendencja na rynku.
Kaśka 2016-03-29 14:01
Miałam przyjemność pracować u Pani Violetty i nigdy nie było problemów z wypłatami.
Anastazja 2016-03-30 14:17
Pracuje już jakiś czas w Mieście Kobiet i zawsze są wypłaty.Jeśli nawet zdarzył się "poślizg" był on drobny i niezależny od Pani Violi.Wszystkie pieniążki zawsze trafiały i trafiają tam gdzie powinny.
Barbara 2016-04-04 12:32
Kojarzę firmę Miasto Kobiet, dużo słyszałam opinii na jej temat. Zdecydowana większość osób, które współpracowały z panią Violettą miały o niej dobre zdanie. A na temat zaległych wypłat nic nie słyszałam. To pewnie jacyś niewdzięczni pracownicy, którym brak pokory i poszanowania dla drugiego człowieka mówią takie rzeczy.
rozczarowana 2016-07-16 16:12
Radze trzymac sie z daleka praca na umowe o dzieło lub umowa zlecenie z kwotą 200zł brutto i nawet nie chcą odprowadzac składki chorobowej nie wiadomo ile sie tak na prawde zarobi ciągle kręcą wymagania z kosmosu ciągle zmnieniają godziny pracy nadzór koordynatora lub pani M która nie wiadomo kim w sumie tam jest
S 2016-07-19 10:19
Jeśli ktoś boi się uczciwej pracy lub jest leserem, przestrzegam... to nie w tej firmie. Tu za uczciwą pracę otrzymuje się godne wynagrodzenie i w terminie ! Praca jak każda inna obarczona jest różnymi sytuacjami ze strony klientów, którzy niejednokrotnie, kłamią i działają na niekorzyść firmy, ale tak dzieje się w każdej branży.
Pracuję w tej firmie ponad rok i cenię sobie uczciwość i podejście do pracownika. Jeśli TY jesteś ok. pracodawca odwdzięczy się tym samym, w końcu gramy do jednej bramki.
rozczarowana 2016-07-19 18:17
Pani Violetta to z pewnością pracodawca roku haha o przepraszam ZLECENIODAWCA a w tej firmie chyba powinni się dokształcić czym jest umowa zlecenie a żeby proponować taką umowę z kwotą 200 brutto i bez chorobowego to dopiera trzeba wstydu nie mieć!
bir 2016-08-28 10:13
z ta jedna bramka to już przesada........
ricii 2016-08-28 10:21
Moderator/czyt.koordynator/ czuwa nad pozytywnymi wpisami,bo inne już psują NIESKALANY obraz firmy. Nie polecam!!
Beata 2016-09-13 20:16
Spoko firma, pieniądze wypłacane na czas. Szefowa podchodzi indywidualnie do handlowców, można zarobić jak jesteś dobry.
cec 2016-09-14 14:33
interesujace..... a ile mozna ?do beata
Beata 2016-09-15 22:20
Nie pytaj na forum, zadzwoń i się umów na rozmowę. Prosto i szybko.
Małgośka 2016-10-14 08:39
Z tego co wiem, oferta jest aktualna. Praca jest dla wszystkich, nie tylko młodych :) o zarobkach się dowiesz w trakcie rozmowy.
filo 2016-10-17 20:33
@through jak najbardziej stanowisko jest do wzięcia, tylko dobrej dykcji i miłego głosu oczywiście wymagają
yolka 2017-01-11 15:07
nie narzekam na pracodawcę, pieniądze na czas i super atmosfera - a to w dzisiejszych czas ważne.
Hrabia Monte Christo 2017-01-27 04:41
Super! Wypłaty nawet 2 tygodnie wcześniej, indywidualne podejście do pracownika, miła, spokojna atmosfera. Firma bardzo poważana przez pracowników i tych stałych i sezonowych. Szefowa nie ulega wpływom, a koordynator to szkoleniowiec światowej klasy.
denko. 2017-01-29 14:55
Nie wiem kim jestes ale chyba sam/sama w to nie wierzysz
Barbara 2017-02-26 19:00
Te wypłaty to chyba z zaliczek pobranych od klientów, którzy zrezygnowali z produktu! Tak, niestety! Moja sprawa ciągnie się już od połowy października ubiegłego roku. Na pokazie wpłaciłam połową ceny za sprzęt, ale później sytuacja osobista zmusiła mnie do rezygnacji. Sprzęt odesłałam (w ustawowym terminie) wraz z dokumentami. Do tej pory ta wspaniała firma nie zwróciła mi MOICH pieniędzy w kwocie 2 200,-! Sprawa jest już u Rzecznika Praw Konsumenta i prawdopodobnie trafi do sądu. Taka właśnie jest UCZCIWOŚĆ firmy MIASTO KOBIET. Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów.
Kuzyn szwagra 2017-03-25 13:00
Idz pan w pyry z tą firmą. Bagno.
Byly pracownik 2017-04-19 13:37
MK jeszcze jezdzi? Istnieje to?
Guciu 2017-04-19 21:56
MK co to jest? Było i się zmyło ... Pani Violetta, gdzie Pani jest? Tak wielu wspomina, tak niewielu ...
byli handlowcy 2017-04-19 22:05
Gdzie jest Miasto Kobiet? Szukam i czekam na telefon ... zadzwoń !odbierz ! napisz ! zapłać nam !
Łoś 2017-04-20 18:40
Co Wy tak k..a delikatnie, żadnego szacunku dla nikogo, totalna porażka. Teraz nawet telefonu nie odbiera, wielka szefowa ...
była asystentka 2017-04-22 13:39
Uwaga byli handlowcy MK ... Kolejny szczyt bezczelności Pani Violetty - dzwoni i zaprasza do ponownej współpracy w nowej firmie, jakaś spółka ... ten kto chce dać niech się mocno zastanowi . Wczoraj dzwoniła do mnie kolejna oszukana klientka, towar oddała i ciągle bank dzwoni że ma płacić raty, bo bank nic o odstąpieniu nie wie. Ciekawe ilu klientów tak dziś zostało. Jak można zostawić swoich handlowców bez kasy, kontaktu, a potem nagle dzwonić. I te ciągle nowe kłamstwa, jak ona się w tym nie gubi? Nawet biuro ma tego dosyć ... Gratuluję Pani Violetta !!! Takiego syfu na rynku dawno nie było, badania których nie ma, kasa której nie oddała ... my mamy ciągle telefony i nudzi nas dawanie ludziom kontaktu do Pani. Dziękuję , że nie zostałam do końca w MK, współczuję tym którzy stali murem za Panią, bo teraz to już nie ci sami ludzie - co im Pani zrobiła? Mam nadzieję, że NIKT nie będzie tak durny , żeby wrócić. SZCZERZE PRZESTRZEGAM PRZED VIOLETTĄ GRZESIAK STOŁANOWSKĄ.
Były 2017-04-25 16:22
To się ciesz, że tak szybko odszedłeś ... bo porobiło ludzi na grubą kasę.
Brunatna 2017-04-25 21:30
Uwaga !!! Potwierdzam, że Pani Violetta podobno wraca do dalszego oszukiwania innych - najpierw proszę się rozliczyć z nami, nie odpuścimy Pani ani złotówki. Na Pani miejscu bym wyjechała z kraju, bo będziemy swoich praw w sądach dochodzić. Pozwy są już pisane ...
Smutny 2017-05-03 21:11
I dalej Pani Violetta roznosi woń kłamst... miały być przelewy i ... nic. Na pewno znowu te blokady w banku. Smutek, żal i niedowierzanie. I ja mam tam wracać? Panie Robercie niech Pan nie idzie tą drogą, będzie Pan kolejny ...
pani 2017-05-04 21:55
Violetko zapłać nareszcie zaległe wynagrodzenie swoim zwolnionym pracownikom, bo plotka niesie że Pedro będzie biegał łysy lub gorzej. Twój adres już krąży w sieci. Zalecana jest ostrożność. A.. " złe" kobiety też golili za hitlera :)
pani 2017-05-04 21:57
była pracowniczka 2017-05-10 20:02
Zastraszanie pracowników, krzyki i tworzenie własnego prawa. Nie wiecie gdzie są Wasze pieniądze? poszły na kolejne torebeczki M.Korsa. Pranie mózgu, gorąco nie polecam pracy w tej firmie.
Wkurwiony 2017-05-11 19:35
Jedna wielka ściema!!!! Brak kontaktu, nie wypłaca wynagrodzenia i nie ma nawet odwagi by poinformować o czymkolwiek swoich pracowników!!! Powinnaś dostać nauczkę i tego ci życzę! Pozwy już złożone, zniszczę cię w sądzie, masz to jak w banku, razem z całą twoją pieprzona rodzinka pójdziesz na dno chyba że ktoś wcześniej nie wytrzyma i łeb ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Johnny 2017-05-14 22:06
Hejka, ja też chętnie dopiszę się do pozwu.
Prelgent 2017-06-04 00:03
Z kim gadac odnosnie pozwu?
walek 2017-07-20 12:52
Kto zna aktualny nr tel ,do firmy bo 6( usunięte przez administratora )nie odpowiada dzwonię z 10 dni i nikt nie podnosi, prosze o podanie z góry dziękuję!
Były pracownik 2017-07-23 22:03
Wiadomo, że telefonu nie odbiorą, przejedz się osobiście na Starołęcką,
Zostaw swoją opinię o Miasto Kobiet - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miasto Kobiet