Miasto Kobiet

Poznań

Opinie o Miasto Kobiet

M/AGNES 2015-06-14 01:01:49
Z pzykrością przestrzegam wszystkich przed nieuczciwą działalnością Pani Violetty G.- S. Firma jest po prostu niewypłacalna. Pracownicy pracują bez zatrudnienia.
majdan 2015-08-03 04:02:15
po części to prawda. Firma ledwo ciągnie i nie ma na wypłaty, ale to nie brak uczciwości szefowej, a ogólna tendencja na rynku.
Kaśka 2016-03-29 14:01:55
Miałam przyjemność pracować u Pani Violetty i nigdy nie było problemów z wypłatami.
Anastazja 2016-03-30 14:17:30
Pracuje już jakiś czas w Mieście Kobiet i zawsze są wypłaty.Jeśli nawet zdarzył się "poślizg" był on drobny i niezależny od Pani Violi.Wszystkie pieniążki zawsze trafiały i trafiają tam gdzie powinny.
Barbara 2016-04-04 12:32:36
Kojarzę firmę Miasto Kobiet, dużo słyszałam opinii na jej temat. Zdecydowana większość osób, które współpracowały z panią Violettą miały o niej dobre zdanie. A na temat zaległych wypłat nic nie słyszałam. To pewnie jacyś niewdzięczni pracownicy, którym brak pokory i poszanowania dla drugiego człowieka mówią takie rzeczy.
rozczarowana 2016-07-16 16:12:23
Radze trzymac sie z daleka praca na umowe o dzieło lub umowa zlecenie z kwotą 200zł brutto i nawet nie chcą odprowadzac składki chorobowej nie wiadomo ile sie tak na prawde zarobi ciągle kręcą wymagania z kosmosu ciągle zmnieniają godziny pracy nadzór koordynatora lub pani M która nie wiadomo kim w sumie tam jest
S 2016-07-19 10:19:35
Jeśli ktoś boi się uczciwej pracy lub jest leserem, przestrzegam... to nie w tej firmie. Tu za uczciwą pracę otrzymuje się godne wynagrodzenie i w terminie ! Praca jak każda inna obarczona jest różnymi sytuacjami ze strony klientów, którzy niejednokrotnie, kłamią i działają na niekorzyść firmy, ale tak dzieje się w każdej branży.
Pracuję w tej firmie ponad rok i cenię sobie uczciwość i podejście do pracownika. Jeśli TY jesteś ok. pracodawca odwdzięczy się tym samym, w końcu gramy do jednej bramki.
rozczarowana 2016-07-19 18:17:34
Pani Violetta to z pewnością pracodawca roku haha o przepraszam ZLECENIODAWCA a w tej firmie chyba powinni się dokształcić czym jest umowa zlecenie a żeby proponować taką umowę z kwotą 200 brutto i bez chorobowego to dopiera trzeba wstydu nie mieć!
bir 2016-08-28 10:13:06
z ta jedna bramka to już przesada........
ricii 2016-08-28 10:21:24
Moderator/czyt.koordynator/ czuwa nad pozytywnymi wpisami,bo inne już psują NIESKALANY obraz firmy. Nie polecam!!
Beata 2016-09-13 20:16:36
Spoko firma, pieniądze wypłacane na czas. Szefowa podchodzi indywidualnie do handlowców, można zarobić jak jesteś dobry.
cec 2016-09-14 14:33:16
interesujace..... a ile mozna ?do beata
Beata 2016-09-15 22:20:17
Nie pytaj na forum, zadzwoń i się umów na rozmowę. Prosto i szybko.
Małgośka 2016-10-14 08:39:53
Z tego co wiem, oferta jest aktualna. Praca jest dla wszystkich, nie tylko młodych :) o zarobkach się dowiesz w trakcie rozmowy.
filo 2016-10-17 20:33:27
@through jak najbardziej stanowisko jest do wzięcia, tylko dobrej dykcji i miłego głosu oczywiście wymagają
Zostaw swoją opinię o Miasto Kobiet - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miasto Kobiet