Media Med

Opinie o Media Med

Rebus 2016-04-25 12:05
Dobrze Ci radzę, omijaj tę firmę szerokim łukiem. Pracowałem tam jako przedstawiciel handlowy. Szef furiat, zero życia prywatnego. Nie szanuje pracowników.
mariotka 2016-07-17 22:38
a co mnie szef obchodzi? wazne żebym miała ja dobre wyniki i prowizje zgarniała. a niby dlaczego brak prywatnego? czekam na RZETELNĄ odpowiedź przyjacielu
Nick 2017-01-16 11:08
Brak szacunku do ludzi oraz wyzysk. Pracuje się non stop, dzień wolny od pracy czy weekend istnieją tylko w teorii. Jesteś cały czas po telefonem i nie ważne ze jest to godzina 21 gdzie chcesz spędzić czas z rodzina czy jesteś akurat na urlopie.
Twoja praca i tak nie będzie doceniona.
Nie polecam
Nick 2017-01-16 11:13
Media Med
Kraków
Paulina 2017-04-18 11:24
@Nick dlaczego uważasz, że jest brak szacunku do ludzi? Z czyjej strony? Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.
Byłem 2017-04-28 21:10
Media-Med Kraków
Kultura osobista brand managerów jest poniżej poziomu. Brak szacunku wobec Kandydata, traktowanie "z góry" już podczas rozmowy o pracę nie rokuje dobrej współpracy. Brak przedstawienia się Kandydatowi nie reprezentuje dobrze firmy. O firmie jest w sieci napisane niewiele, rozmowy o pracę to też reklama firmy, jej wartości. Na każdym etapie rekrutacji należy zadbać o komfort potencjalnego kandydata i ewentualnie z klasą podziękować za zainteresowanie firmą, jeśli nie spełnia oczekiwań. Niestety nie zachęcają.
Paulina 2017-05-11 14:36
@Byłem Ty podobnie jak @Nick uważasz, że w firmie nie ma szacunku do innych. A co możesz powiedzieć o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?
Kraków 2017-06-08 15:38
Media Med Kraków
NIE POLECAM! jedna wielka kpina.
Traktowanie poniżej poziomu, zwłaszcza jednej bardzo zakompleksionej Pani E. której zachowanie jest wręcz smutne i żenujące. Całkowite zero profesjonalizmu i strata czasu.
Koleś 2017-06-08 23:09
Jej zachowanie jest smutne i żenujące bo wynika z doświadczenia. A wygląda ono tak, że za każdy najmniejszy błąd nowego pracownika to ona wysłucha gorzkich żali od szefa. I w tym miejscu dotykam sedna sprawy. To człowiek, który nie szanuje ludzi, uważa że za pensje kupuje niewolnika. Gdy pracownik wychodzi o czasie z pracy to go obraża. W tej firmie jest spie*dol lub brak spie*dolu. A jak jesteś rodzicem nie licz na zrozumienie. Pani E. nie jest niczemu winna.
Bingo 2017-07-26 19:40
[Kraków]
Dokładnie takie miałem wrażenia na temat szefa na rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie. "To człowiek, który nie szanuje ludzi, uważa, że za pensje kupuje niewolnika". Tak się zachowywał już na rozmowie kwalifikacyjnej. Zostałem zaproszony do drugiego etapu do pracy w biurze, za czas po święcony na zadanie, które robiłem w weekend z deadlinem w poniedziałek ( telefon w piątek popołudniu), zero podziękowania za przygotowany projekt, tylko ostra krytyka materiału, który jest lepszy od ich projektu rodem z PRL. Nie sądzę, że się zainspirowali, ponieważ szef -widać - ma ograniczone poglądy na własny temat i wizję firmy - nowoczesne pomysły nie przechodzą. Niestety nie podzielę się poziomem wynagrodzenia, jaki oferują, gdyż nawet na drugiej rozmowie nie miałem możliwości zadania tego pytania.
Paulina 2017-08-16 19:05
Większość opinii pojawiających się o Media Med dotyczy ich oddziału w Krakowie. Jak przedstawia się atmosfera oraz podejście do pracownika w innych miastach, np. w Warszawie? Często praca w tej samej firmie, ale w innych oddziałach, może znacząco się różnić.
Zostaw swoją opinię o Media Med - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Med