Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.

Opinie o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail praca@chespa.eu
Kor2649

Firma się rozwija, zarobki dobre, atmosfera fajna, (usunięte przez administratora) to bardzo mądra osoba z pomysłem na biznes, (usunięte przez administratora) to super człowiek, ma śliczna córkę, bardzo fajna firma z dobrymi współpracownikami i miła atmosfera, polecam bardzo !

@ss

@ss jak ci przeszkadza to zmień i znajdź lepsza

Marina Nowy wpis

Dzień dobry. nie widzę by technolog opakowań w ofercie na stronie wymagał doświadczenia by móc kandydować. jeśli faktycznie go nie potrzeba to jest tu ktoś kto mógłby przybliżyć rozmowę? zastanawiam się co docelowo będzie sprawdzane

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jak wygląda praca w 2024? Jakie są wynagrodzenia? Czy to praca dla kobiet jak to wygląda od środka?

Grafik komputerowy raczej na jedna zmianę pracuje? a czy jego grafik może być w pewnym sensie jakoś elastyczny? Nie widzę tego w warunkach zatrudnienia. w jakim przedziale godzinowym się pracuje?

;)

pracuje na jedna zmiane, nie jest elastyczny, ale dostać sie na niego to prawdziwy wyczyn. Niestety działa to tak jak w kazdych lepszych firmach, bez znajomosci kogoś w firmie nigdzie nie sie dostaniesz, cv ktore wysylasz jest odrazu wrzucane w kosz

@;)

Jeśli w ten sposób bezpośrednio stwierdzasz, że bez znajomości się nie dostaniesz, to brałeś tak w ogóle udział w rozmowie? jak jest prowadzony proces na grafika? jest zadanie czy po prostu przynosisz portfolio?

Diana

To prawda, że bez znajomości nie mam tu czego szukać? czy dotyczy to każdego stanowiska? chyba ze o określony dział chodzi? zastanawiam się czy nie macie tego dodatku związanego z rekomendacja kandydata. co jeszcze składa się na benefity?

Nowy wpis

@Diana

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Przy każdej rekrutacji, gdzie publikujemy ogłoszenia o pracę bierzemy pod uwagę wszystkich zgłaszających się kandydatów. Owszem, korzystamy z poleceń pracowniczych i zapraszamy także na rozmowy polecanych kandydatów, ale nie oznacza to, że mają oni "większe szanse". Proszę również wziąć pod uwagę, że przy dużej ilości kandydatów na stanowisko, a tylko jednym pustym wakacie do obsadzenia, nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich. Jeśli chodzi o benefity, oferujemy kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie, szkolenia podnoszące kwalifikacje, pakiet socjalny i pakiet medyczne oraz stołówkę pracowniczą z częściowym dofinansowaniem pracodawcy.

Ktoś

Czy mozna się zatrudnić tylko na pierwszą zmianę?

Jak się pracuje z ludźmi z Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.?

Export

Czy polecacie prace w eksporcie? Jakie jezyki poszukiwane szczególnie? Dlaczego? Jaki zespol?

oxy
@Export

Export totalnie wyczyszczony z pracowników (dosłownie). Kto mógł to uciekał stamtąd. (usunięte przez administratora)

@Export

Ze względu na dużą liczbę klientów zagranicznych z którymi współpracujemy poszukujemy głównie osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego. Mile widziana jest też znajomość języka hiszpańskiego, włoskiego lub rosyjskiego. Pracownicy w dziale eksportu tworzą zgrany zespół – mamy w swoich szeregach zarówno wieloletnich doświadczonych specjalistów, jak i młodych ambitnych przedstawicieli handlowych.

Ulka

Ktoś pisał ze dwa lata temu ze eksport podobno cały się wyczyścił z pracowników, czy to prawda? Jak do teraz sytuacja wobec tego może wyglądać? wprowadzono jakieś zmiany? są inne warunki? na ten dział akurat ogłoszenie mi się nie pokazało a zaciekawił mnie ten temat, ktoś wie cos więcej i by napisał? jakie zarobki?

@Ulka

Do działu eksportu stale poszukujemy nowych pracowników, gdyż jest to dział sprzedażowy – a dobrzy handlowcy są zawsze mile widziani. :) Owszem, pracownicy przychodzą i odchodzą, bo nie każdy potrafi się odnaleźć w tym dziale. Jako duża i stale rozwijająca się firma kładziemy spory nacisk na efektywność i poprawę funkcjonalności poszczególnych struktur firmy. Jeśli chodzi o zarobki w dziale eksportu – wynagrodzenie obejmuje wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową oraz premię od sprzedaży. Dokładne kwoty omawiamy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, serdecznie zapraszamy.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Mała

Z czego wynika ta różnica w płacach na jednym stanowisku? Czy to kwestia targowania się przy rekrutacji czy jednak zależy to od doświadczenia i kompetencji?

Biger
@Mała

Wynagrodzenie zależy przede wszystkim od twojego doświadczenia i zaangażowania. Na początek dostaniesz wiadomo mniej od dłuższego stażem pracownika, ale jeśli będą widzieć że się angażujesz w pracy, chcesz się rozwijać, interesujesz się produkcją, uczysz się nowych rzeczy od innych pracowników, spokojnie możesz dostać podwyżkę. Początki są zawsze trudne, każdy kiedyś tak zaczynał, a później jak już opanujesz to będzie bajka.

DE
@Biger

To dziwne bo wg kodeksu każdy na danym stanowisku ma dostawać takie samo wynagrodzenie. Różnice moga dotyczyć tylko specjalnego wynagrodzenia w postaci premii.

Kor2649

ss
@Kor2649

tylko praca bardzo szkodliwa

@ss

@ss jak ci przeszkadza to zmień i znajdź lepsza

Mateusz

@ss w jakim sensie praca jest szkodliwa ?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem wolnym zarówno jak Sylwester

Aneta
@pracownik

@pracownik O! To duży plus dla Chespa. Nie wszystkie firmy dają pracownikom wolny Sylwester. A czy firma finansuje swoim pracownikom wczasy pod gruszą? Ten aspekt też jest na plus?

Niemrawy
@Aneta

Tak.Oczywiscie bierzesz w te dni swój urlop.Wczasy pod gruszą?Zapomnij.

@Niemrawy

@niemrawy, ale imprezy, które chespa organizuje kilka razy w roku dla pracowników i ich rodzin to nic?:)

Witam. Widziałem, że firma poszukuje ludzi do pracy na wykrojnikach. Mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca i atmosfera w danym dziale? Pozdrawiam.

Berkin

Najlepsza firma w jakiej okazję mam robić. Na start dostajesz 3000zł na rękę, po roku podwyżka , wypłaty są wypłacane na czas. Atmosfera w firmie jest super, widać że szef dba o pracowników w firmie. Ludzie są zadowoleni i spełnieni zawodowo. Na święta szef przygotowuje ekstra premie świąteczne.Na Mikołaja każdy ma dostać paczkę ze słodyczami. Widać jak firmie zależy zatrzymać dobrych i solidnych pracowników.

Alek

Jaki rodzaj zatrudnienia??

Henry

Nie widzę powodu żeby wszyscy zarabiali równo gdyż nie wszyscy jednakowo przykładają się do pracy!!

Firma bardzo duża, wyróżnia się tematyką, każdy jest nagradzany miarą swojej pracy, a zawsze znajdą się różne opinie. Chcesz zobaczyć jak jest, to idź zobacz, nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Polecam

Koparka

Praca ciężka, warunki szkodliwe jednak szefostwo uważa inaczej, wypłaty nie równe uzależnione od premii , kierownictwo nie liczy się z pracownikiem, pracy coraz więcej , wymagania coraz wieksze, a zarobki są mniejsze . Nie polecam.

Były pracownik produkcyjny

Bardzo duża rozbieżność w płacach na te same stanowiska, trzeba walczyć o swoje od samego początku. Jednym słowem ludzie na tych samych stanowiskach zarabiają nawet o tysiąc złotych mniej lub więcej. A że w firmie jest srogo karana rozmowa na temat zarobków, ludzie są przestraszeni i nie udzielają się. Dobre stanowiska z góry są obsadzone. Bardzo ciężka a wręcz niemożliwa droga awansu (nie mylić z rozwojem na stanowisku i innymi szkoleniami). Nie ma socjali ani związków zawodowych. Sporą część wypłaty stanowi premia, którą zabierają za najmniejsze pierdoły. Pomimo tego firma dalej się rozwija, tak jak i przez ostatnie lata, ale to nie powinno nikogo dziwić, jest to bardzo wąska specjalizacja i także jest to firma jedna z większych w rejonie. Biorąc pod uwagę inne firmy płace są nie najgorsze. O ile sobie wywalczysz. A jeśli chodzi o ludzi, to już kwestia gustu.. Jest tam wielu pracowników, którym firma zawdzięcza wiele i są znakomici, pracujący od wielu lat i nie tylko.. ale tumanów i plotkarzy też nie brakuje. Z tego co się orientuje, to opinie na temat firmy, ludzi i zarobków mogą się różnić ponieważ każda spółka ma swoją politykę. Ogólnie całą firmę po wielu latach pracy oceniam 6/10.

Klemens
@Były pracownik produkcyjny

100% racji. Też tam pracowałem. Firma schodzi na psy.

denon73
@Były pracownik produkcyjny

pracowałem tam i zgadzam się z tobą wypłaty nigdy nie wiadomo ile się doostanie bo to zależy od widzimi się dyrektora i kierowników a spróbuj zachorować to jesteś karany 3 razy premia roczna premia przy wypłacie i jeszcze góra sobie urwie jakieś głupie szkolenia robią i przeważnie w czasie urlopowym nieobecność zabierają z premii

Zostaw merytoryczną opinię o Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. - Chorula

• Jak się pracuje w Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.