Opinie o ViperPrint Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ViperPrint Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ViperPrint Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ViperPrint Sp. z o.o. w Częstochowa

Czy firma ViperPrint Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Zespół Viperprint

A cokolwiek na terapeuta wpływa czy każdy ma równe szanse co do wskazania tego wspomnianego kursu? Po jakim czasie od złożenia kandydatury udaje się zatrudnić? pytam w kontekście potrzeby złożenia ewentualnego wypowiedzenia w poprzednim miejscu pracy

W ofercie na produkcje piszą o tym, że to praca zmianowa tymczasem nie widzę jakoś by oferowany był przy tym sam dodatek zmianowy. wpisano jedynie podstawę, premie wynikowa oraz nadgodziny. Do dziś tak jest? ciekawi mnie ile maksymalnie można zarobić wliczając te nadgodziny i premie

Czy w ViperPrint Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zespół HR Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie nasza Firmą. O rodzaju umowy informujemy już na etapie ogłoszenia rekrutacyjnego, jak również podczas rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy Zespół HR

Witam, weekendy są wolne czy pracujące? W ostatnim wątku można przeczytać wzmiankę o sobocie i niedzieli, które są uwzględnione i po prostu chce się dowiedzieć czy są one konieczne czy to już od pracownika zależy? i jaki % z nich obecnie wychodzi jeśli już?

Zespół HR Nowy wpis

Obecnie nie prowadzimy już rekrutacji na żadne stanowisko. Chętnie odpowiadamy na pytania na bieżąco. Pod każdym ogłoszeniem jest numer rekrutera i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub napisania maila za pośrednictwem portalu z ogłoszeniem. Kontakt bieżący i bezpośredni ułatwi uzyskanie odpowiedzi na temat danego stanowiska. Ponadto, GoWork to nie jest strona, którą systematycznie śledzimy i odpowiedź na pytania może być już nieaktualna, bo rekrutacja została zakończona, jak w obecnej sytuacji. Pozdrawiam Zespół HR

Zainteresowana

Dzień dobry, @Pracodawca mam pytanie odnośnie pracy na produkcji w związku z pojawieniem się nowego ogłoszenia- czy praca odbywa się w systemie 3-zmianowym czy istnieje możliwość pracy na 2 zmiany? Uprzejmie proszę też o informację czy jest to praca sezonowa czy można liczyć na dłuższą współpracę?

@Zainteresowana

Nie widzę jeszcze odpowiedzi a również by mnie ciekawiła, oferta wygasła parę dni temu, z tego co widzę 4 osoby były wtedy potrzebne. Piszą niby o elastycznych godzinach pracy na zlecenie. Jest teraz sobota i niedziela uwzględniona. A stawki wtedy jakie występują?

@Zainteresowana

@Zainteresowana Trudno mi odpowiedzieć na Pani pytanie, bo nie wiem dokładnie, o które ogłoszenie i stanowisko Pani pyta. Mieliśmy kilka opublikowanych. Przy kolejnej rekrutacji zachęcam do kontaktu telefonicznego. Numer do kontaktu z rekruterem podawany jest w ogłoszeniu. Pozdrawiam Zespół HR

Zespół HR

@FW Zachęcam do kontaktu telefonicznego z osobami publikującymi ogłoszenie. Numer do kontaktu z rekruterem podawany jest w ogłoszeniu. Pozdrawiam Zespół HR

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ViperPrint Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy firma ViperPrint Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zespół ViperPrint

Dzień dobry, Tak, firma finansuje szkolenia dla pracowników. Pozdrawiam, Zespół Viperprint

@Zespół ViperPrint

Mają Państwo gdzieś wskazaną jakąś potencjalną ofertę szkoleń? Czy to standardowy program obejmujący każdą zatrudnioną osobę? Interesują mnie szczegóły. Jest budżet? I czy samemu można wskazać wybrany kurs?

Zespół Viperprint

Dzień dobry, Informację na temat szkoleń i możliwości ich finansowania otrzymują pracownicy którzy są u nas zatrudnieni. Pozdrawiam, Zespół HR

Renata

Cześć, na stronie widziałam ofertę dla Admina IT. Widzę, że podobnie jak grafik można pracować na hybrydzie. Podane warunki zdają się być raczej jasne, pytanie tylko z czego wynikają te nabory? Ktoś odszedł lub awansował? Lub to nowe miejsce pracy? I jaki jest aktualny zespół oraz ogólna atmosfera między działami?

@Renata

Cześć, aktualnie nie posiadamy takiego wakatu, zachęcamy do śledzenia, portalu pracuj.pl, olx.pl w poszukiwaniu naszych aktualnych ofert pracy. Pozdrawiam Zespół HR

@Zespół Viperprint

O ile niczego nie przeoczyłem jest u was obecnie pusto jeśli o nabory chodzi? Czy to oznacza brak rotacji? Jakie średnie zazwyczaj występują? ciekaw jestem planów na ewentualne przyjęcia, kiedy ostatnio było otwierane nowe stanowisko pracy i jakie?

Zespół Viperprint

Dziękujemy, za pytanie :) prowadzimy rekrutację zgodnie z zapotrzebowaniem, głownie jednak liczymy na rekrutację wewnętrzną i system poleceń pracowniczych. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn, Facebooku i portalach z ogłoszeniami o pracę. Pozdrawiamy Zespół Viperprint

Jaka jest umowa w firmie ViperPrint Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator Maszyn zatrudniają na umowę zlecenie?

Zespół ViperPrint

Wszystkie umowy w Viperprint są umowami o pracę, tym samym na stanowisko Operator Maszyn nie zatrudniamy na zlecenie. Pozdrawiamy Zespół HR

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na umowie w związku z rekrutacją na operatora maszyn ? Osoba z doświadczeniem na produkcji Pozdrawiam

@Zainteresowany

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego na podany numer w ogłoszeniu lub napisanie wiadomości pod ogłoszeniem, a oddzwonimy. Pozdrawiam Zespół HR

Łukasz
@Zespół HR

A tu na forum nie można się niczego dowiedzieć? Przynajmniej widełki powinny być jawne żeby wiedzieć czego się spodziewać. Trzeba mieć doświadczenie na produkcji żeby się dostać czy wystarczą dobre chęci i można się wszystkiego szybko nauczyć?

@Łukasz

Widełki finansowe podajemy zawsze na rozmowie kwalifikacyjnej, jeżeli chodzi o o doświadczenie, nie jest one konieczne, ważne są chęci do pracy i sumienność. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na olx.pl, linkedin i facebooku, gdzie zawsze znajdują się najnowsze ogłoszenia. Pozdrawiamy, Zespół HR

Dorota

Hej, mam kilkuletnie doświadczenie jako analityk finansowy i myślę nad złożeniem cv. Jakich zarobków mogę tu oczekiwać? W ogłoszeniu zainteresowały mnie "elastyczne godziny pracy", ale w sumie co to oznacza w praktyce? Są jakieś core hours, jak to wygląda?

@Dorota

Cześć Dorota, W obecnej sytuacji nie poszukujemy nikogo na stanowisko Analityk Finansowy :) Dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn i zakładki Kariera na stronie viperprint.pl. W Viperprint pracownicy administracyjno-biurowi mogą rozpoczynać pracę między 7:00 a 10:00 a zakończyć między 15:00 a 18:00, istnieje również u nas możliwość pracy zdalnej :) Pozdrawiam, Zespół HR

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Project Manager można liczyć na 15000 . Czy to prawda?

Zespół ViperPrint

Dzień dobry, W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Project Managera. Pozdrawiam, Zespół HR

@Zespół ViperPrint

A czy jest szansa, że z nowym rokiem pojawią się oferty pracy na to stanowisko?

@Ewa

Nie mamy w planach tworzenia takiego stanowiska. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn i Pracuj.pl gdzie pojawiają się aktualne ogłoszenia. Pozdrawiam, Zespół HR

ViperPrint Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 3600 PLN i Magazynier. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Zespół Viperprint

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko magazyniera została zakończona. Pozdrawia Zespół HR

Na jakie benefity można liczyć w firmie ViperPrint Sp. z o.o.?

Zespół ViperPrint

Dzień dobry, W ViperPrint pracownicy mogą liczyć, na ubezpieczenie zdrowotne i na życie, dofinansowanie do okularów, rabat na produkty oraz system poleceń pracowniczych. Ciągle pracujemy na rozbudowaniem naszego pakietu benefitów. Pozdrawiam, Zespół HR

Honorata
@Zespół ViperPrint

A to atrakcyjne wynagrodzenie w przypadku stanowiska Analityka Biznesowego? :) Podanie widełek będzie pomocne i miłe z Państwa strony, a w mojej ocenie bardzo praktyczne w dobie kryzysu gospodarczego.

@Honorata

Dzień dobry @Honorata, Wynagrodzenie, które oferujemy na stanowisku Analityk Biznesowy jest wynagrodzeniem rynkowym, który aktualnie obowiązuje na tego typu stanowisku. Dodatkowo na składową wynagrodzenia wchodzi doświadczenie kandydata. Zawsze rozmawiamy na temat wynagrodzenia na spotkaniu rekrutacyjny. Zachęcamy do złożenia aplikacji ;) Pozdrawiamy, Zespół ViperPrint

Zainteresowana

Czy w ViperPrint aktualnie prowadzą jakieś rekrutację?

@Zainteresowana

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, w tym momencie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kalkulacji. Wszystkie ogłoszenia znajdą Państwo na portalu olx.pl oraz na naszym Facebooku i LinkedIn Udanego Dnia ;) Zespół ViperPrint

@Zespół ViperPrint

A czy aplikować mogą również studenci? ;)

Dzień dobry, Jak najbardziej mogą rekrutować studenci :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Emilia

a powiedzcie czy grafik lub taki weryfikator plikow od klientow ( co jakis czas widze na fb takie ogloszenie) to ma jakas szanse na prace zdalna czy wszystko z siedziby firmy ?

@Emilia

Dzień dobry ;) Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Grafik. Pracownicy tego działu, mogą pracować w modelu hybrydowym. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na: https://www.facebook.com/viperprint i https://www.linkedin.com/company/viperprint-sp.-z-o.-o./ gdzie znajdzie Pani wszystkie najświeższe oferty pracy w ViperPrint. Pozdrawiamy Zespół ViperPrint

Uwaga na tego pracodawcę

Nie Polecam Pracy ViperPrint nie uczciwy Pracodawca. Źle traktują ludzi pracowity p kierownik brak słów jak i brygadzisci. Krama wraca oby wam obrucila z dwojona siła.

Pan Miodek
@Uwaga na tego pracodawcę

Może karma wróci do Ciebie i przyniesie Ci słownik ortograficzny? Piszesz pod różnymi NICAMI, a błędy ortograficzne takie same popełniasz, myślisz, że tego nie widać?

@Uwaga na tego pracodawcę

Doprawdy......nie zauważyłam.....jak się robić nie chce i czeka na cud i wygodę to takie opinie się wystawia!!!!Kierownicy super tak samo brygadziści.....nie mam zastrzeżeń!!!!

Odp do Cambria
@Cambria

Chyba tobie robić się niechce.... Hehe nawet więcej na pewno tam większość co tam pracuje się niechce..robić !! Prawda oczy kuję opinie każdy ma prawo wyrazić nie pozdrawiam

@Pan Miodek

Noo cóż nie dorobiłam się ViperPrint na słownik :)) ani Garba jak ty :) na każdego wraca.. Ile ludzi tyle opinii. Gowork można wystawić opinie a prawda oczy kuję :))

Kati
@Uwaga na tego pracodawcę

....chyba jeszcze nie znasz nie uczciwych pracodawców !!!! Karma to powinna wracać do takich ja PAN /PANI...za ohydne kłamstwa ....jak się chce leżeć i nic nie robić to wybacz????Życze pracy marzeñ ....

Kari
@Kati

Leżeć No cóż jeszcze sobie tam nie poleżałam jak ty :) chociaż wypowiadaj się sama za Siebie....

@Odp Pan Miodek

To skoro nie dorobiłaś się słownika, to chociaż użyj google. Internet widzę, że masz...może służyć również do nauki, a nie tylko do obrażania i wypisywania kłamstw. A i garba przy tym nie dostaniesz..;))

@Odp Pan Miodek

Dziękuję Pan Miodek za ciocię dobrą radę. Internet również służy nam jak i gowork.pl do wyrażania opinii. Wolność słowa i wypowiedzi w Polsce.. (usunięte przez administratora)

Lisek Cytrusek
@Odp Pan Miodek

Oczywiście masz prawo do wyrażenia własnego zdania (nikt tego faktu nie neguje), ale stosuj zasady poprawnej polszczyzny a twoja opinia z pewnością zyska na wartości.

@Uwaga na tego pracodawcę

Jak się niechce robić to wszystko żle.....no cóż!!!! Chyba za mało się robiło i nie miało dużo pracodawców...

Honorata
@Lisek Cytrusek

Mnie osobiście nie razi tak bardzo to "kucie" w oczy, co fakt, że ona nie wyjaśnia, czemu przed firmą ostrzega. Rzuca duże słowa, bez poparcia przykładami.

Inez

Cześć. Jak obecnie wygląda atmosfera w firmie - głównie w biurze? Wybieram się na rozmowę jako pracownik biurowy i jestem ciekawa

@Inez

I jak tam byłaś na tej rozmowie? Jak się podobało?

Magda
@Ewa

Też jestem ciekawa jak wrażenia po rozmowie?

Jaka atmosfera jest między działami w ViperPrint Sp. z o.o.?

Cambria

Atmosfera jest mega fajna!!!! Pracuje od kilku mieśięcy i jak tylko będzie możliwość zostaje tam jak najdłużej!!!

Pan S
@Cambria

Nie wiesz co to fajna atmosfera. Ludzie zarabiają po 1000-1500 więcej od ciebie w promieniu 500 metrów.

@Pan S

@Pan S, dziękujemy, za wyrażenie Swojej opinii. Dla każdego człowieka pojęcie dobrej atmosfery oznacza co innego, więc jeżeli ktoś pisze, że jest "mega fajnie" to tak czuje i to jest jego opinia :) Atmosfera w pracy to zasługa całego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Viperprint

@Pan S

Czyli co? Zarabia się tam najniższą krajową? Są chociaż jakieś premie, dodatki?

Odp Monika
@Monika

Jak będziesz z Rodzinny Szanownego Kierownika to i premią będzie.. Premią dają na opowiadaniu... Nie Polecamy pracy Vipera Print..

@Monika

Pani Moniko. W naszej firmie nie zarabia się najniższej krajowej. Mamy dodatek frekwencyjny i premie motywacyjne. Dodatki te przyznawane są pracownikom na jasno określonych zasadach i wyznacznikiem nie jest powinowactwo. Jeżeli jest Pani zainteresowana szczegółami, zapraszam do kontaktu rekrutacja@viperprint.pl. Pozdrawiamy Zespół Viperprint

@Odp Monika

Dziękujemy po opinię. Premię otrzymują pracownicy, którzy przepracowali w firmie dłużej niż miesiąc. Premia przyznawania jest na wniosek brygadzistów i brane jest pod uwagę kilka czynników, tj: zaangażowanie, inicjatywa czy współpraca z zespołem. Na pewno wyznacznikiem nie są powiązania rodzinne. Prawdą jest, że pracują u nas osoby powiązane rodzinnie, co tylko możne świadczyć o tym, iż zadowolony pracownik poleca pracę u nas swoim najbliższym czy przyjaciołom :) Pozdrawiam Zespół Viperprint

@Odp Monika

Szanowny Kierownik nie dzieli pracowników na lepszych i gorszych.Ten kto pracuje i się wykazuje jest doceniany....są dodatki i premie. Pani chyba nie wie co pisze.....od leżenia i opitalania się efektów nie ma????. Chyba pani mało przerobiła zawodowo i nie zdaje sobie pani sprawy jacy pracodawcy są. Ten jest super jak na Częstochowę. Ja nie narzekam i chwałę sobie tą pracę i życzę pracy tej wymarzonej ....

Dominika
@Cambria

Ale to w końcu kierownik czy brygadzista wnioskuje o te premie? Czy to jedna i ta sama osoba? Może ktoś doświadczył nierównego traktowania w kwestii premii, jest opcja odwołania od decyzji negatywnej ws premii?

Czy w ViperPrint pracuje się też w weekendy?

Zespół Viperprint

Dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. W Viperprint nie pracuje się w weekendy. Pozdrawiam Zespół Viperprint

Czy zdarzają się nadgodziny w ViperPrint Sp. z o.o.?

Zespół Viperprint

Dzień dobry, tak w Viperprint zdarzają się nadgodziny. Pozdrawiam Zespół Viperprint

@Zespół Viperprint

A czy nadgodziny są dodatkowo płatne?:) czy jako normalna stawka godzinowa?

Jaki dress code obowiązuje w ViperPrint Sp. z o.o.?

Zespół Viperprint

Dzień dobry, w Viperprint nie obowiązuje dress code. Obowiązuje strój czysty i schludny, odpowiedni do zajmowanego stanowiska. Czy pytanie dotyczy konkretnego stanowiska lub działu? Pozdrawiam Zespół Viperprint

Grzegorz
@Zespół Viperprint

Witam. Mam pytanie. Czy firma ViperPrint z chęcią zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Pytam bo informacji w tym zakresie nie znalazłem w tym wątku, więc fajnie by było, aby się tego dowiedzieć. Z góry dziękuję za odpowiedź. Będzie mi miło móc to ustalić.

@Grzegorz

Niewiem co masz na my$li???Czy chodzi o doświadczenie zawodowe ogolnie czy o doświadczenie w drukarni???Ja miałam doswiadczenie ogólne zawodowe w innych branzach i dostałam prace szybko. Jestem mega zadowolona....powodzenia

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, tak Viperprint zatrudnia również osoby bez doświadczenia. Oczywiście wszystko zależy na jakie stanowisko i w którym dziale jest rekrutacja. Chętnie odpowiem na Pana pytania pod numerem telefonu 34 344 44 31. Pozdrawiam Aneta

Wdz
@Zespół Viperprint

Zawsze odpowiadacie na pytania botów?

@WDZ
@Wdz

Bot wykonuje polecenia człowieka, więc za każdym botem stoi człowiek :) Dlatego staramy się odpowiadać na wszystkie pytania. Pozdrawiam Aneta

Pan S

Zasuwasz na 3 brygady za 2000 ba rękę i jesteś zadowolona hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o ViperPrint Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w ViperPrint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ViperPrint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ViperPrint Sp. z o.o.?

ViperPrint Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Rejtana 33 A
    42-202 Częstochowa