ViperPrint Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o ViperPrint Sp. z o.o.

Agawa 2014-06-10 08:57:26
Dobra firma, ludzie sympatyczni miła atmosfera. Praca z pasją.
klient 2014-11-04 18:34:35
Biorą wszystkie zlecenia jak leci podają na stronie terminy realizacji a później jak już uda się do nich dodzwonić mówią że będzie może jutro ale nie wiadomo czy si wyrobią i nie ma nic na czas.
klient 2014-11-10 08:43:27
jest tragedia! przeciągają terminy bez powiadomienia, czasem nawet o 4 dni!
do tego kłamią w żywe oczy że wysłali paczkę, kiedy tak naprawdę jej nie wysłali.
Klient 2014-11-14 12:41:38
U mnie termin zawsze był zgodny z terminem na stronie. Tylko jedno miałem zlecenie opóźnione ale to normalne drukarniach w sezonie wyborczym. Można im to wybaczyć bo mają dobrą jakość.
bardzoja 2015-02-07 22:51:53
Faktycznie była taka sytuacja chyba w listopadzie jakoś. Mi laska napisała wcześniej, że będzie opóźnione zlecenie o trzy dni ze względu właśnie na wybory. Do tego maila był rabacik. Także ja się nie pultam, bo w sumie wyszło bardziej na moje. Na pewno to nie będzie powód żeby zerwac czteroletnią współpracę.
habhblh 2016-04-04 22:14:57
jeśli jest umowa o praacę to ja też bede aplikować, zwłąszcza że mam doświadczenie w tym Zawodzie co na pewno przeważy na moją korzyść, a już długo szukają tego analityka
Zostaw swoją opinię o ViperPrint Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ViperPrint Sp. z o.o.