ViperPrint Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o ViperPrint Sp. z o.o.

Agawa 2014-06-10 08:57
Dobra firma, ludzie sympatyczni miła atmosfera. Praca z pasją.
klient 2014-11-04 18:34
Biorą wszystkie zlecenia jak leci podają na stronie terminy realizacji a później jak już uda się do nich dodzwonić mówią że będzie może jutro ale nie wiadomo czy si wyrobią i nie ma nic na czas.
klient 2014-11-10 08:43
jest tragedia! przeciągają terminy bez powiadomienia, czasem nawet o 4 dni!
do tego kłamią w żywe oczy że wysłali paczkę, kiedy tak naprawdę jej nie wysłali.
Klient 2014-11-14 12:41
U mnie termin zawsze był zgodny z terminem na stronie. Tylko jedno miałem zlecenie opóźnione ale to normalne drukarniach w sezonie wyborczym. Można im to wybaczyć bo mają dobrą jakość.
bardzoja 2015-02-07 22:51
Faktycznie była taka sytuacja chyba w listopadzie jakoś. Mi laska napisała wcześniej, że będzie opóźnione zlecenie o trzy dni ze względu właśnie na wybory. Do tego maila był rabacik. Także ja się nie pultam, bo w sumie wyszło bardziej na moje. Na pewno to nie będzie powód żeby zerwac czteroletnią współpracę.
habhblh 2016-04-04 22:14
jeśli jest umowa o praacę to ja też bede aplikować, zwłąszcza że mam doświadczenie w tym Zawodzie co na pewno przeważy na moją korzyść, a już długo szukają tego analityka
seba82 2017-06-03 16:45
hmm myślę że jezeli chcą znależć pracowników sezonowych na zmiany za najniższą krajową, to powinni płacić tygodniówki to być może mieli by większe zainteresowanie pracą
były kandydat 2017-10-01 13:19
Byłem na rozmowie i mam prośbę do przedstawicieli firmy, jeżeli mówicie podczas rozmowy, że oddzwonicie bez względu na to czy odpowiedź będzie pozytywna czy nie to tak uczyńcie. Wiem, że boicie się trochę mądrzejszych, ale to już wasz problem. Pozdrawiam
Viperprint 2017-10-17 14:29
Bardzo przepraszamy za brak odzewu z naszej strony. Jesteśmy w trakcie przeobrażeń w dziale HR, w związku z którymi mogło dojść do zaniedbania z naszej strony. Oczywiście robimy wszystko by takie sytuacje nie miały miejsca, tym bardziej dziękujemy za tę cenną opinię.
Pozdrawiamy,
Ekipa Viperprint
Zostaw swoją opinię o ViperPrint Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ViperPrint Sp. z o.o.