Legra Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Legra Sp. z o.o.

Jonny 2012-07-02 19:37
A kto ci powiedział ze tak tam jest?
Wiktor 2016-07-19 09:32
Ja tam pracuję i zarobki mam dobre (jak na 27-letniego mężczyznę), praca może nie lekka. Atmosfera jak w każdej pracy.
Uprzejmy 2016-07-20 16:37
Zapewniam że nie w każdej pracy ludzie są traktowani jak bydło i zmuszani do niewolnictwa. Motto firmy "to się zwolnij".
Tomas 2016-09-26 15:53
Ja jestem zadowolony z tej pracy. Mimo, że trochę się jednak napracuję, to nie mogę narzekać. Za to mi przecież płacą.
Uprzejmy 2016-10-06 23:01
Ale czy utrata godności osobistej jest taka tania?
komitet 2017-02-22 16:44
Szanowni, Jestem w posiadaniu niepodważalnych dowodów ile godzin pracowaliście w danym miesiącu, dniu itd. Sprawa jest bardzo gruba i trafia na właściwe biurka różnych urzędów. Dowody w tej sprawie są nie do podważenia. Tak jak pisaliście wielokrotnie o podwójnych listach obecności, pieniądzach w kopertach, mobbingu i poniżaniu pracowników to wszystko prawda. Należy to zakończyć. Proszę wszystkich aby zastanowili się kto chce dobrowolnie dołączyć do osób poszkodowanych przez tego pracodawcę. Jest już grupa osób która zdecydowała się złożyć zeznania w PIP. Te osoby nawzajem nie wiedzą o sobie. Każdy kto odezwie się do mnie otrzyma wskazówki jak postąpić. Nie potrzebuję waszych imion ani nazwisk. W tej sprawie każdy ma gwarancje że za moim pośrednictwem nikt inny o tym się nie dowie w tym również inni pracownicy którzy już złożyli swoje zawiadomienia. PIP nie ujawnia też komukolwiek danych w tym pracodawcy danych zgłaszającego sprawę. W tej sprawie jest też tak że nawet jeśli sami pracownicy się nie zgłoszą to i tak może okazać się że będą musieli składać ale już nie zawiadomienie tylko zeznania. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na mail: komitet.sprzeciw.legra@onet.pl
Zostaw swoją opinię o Legra Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legra Sp. z o.o.