Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak

Poznań

Opinie o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak

xxx 2013-04-12 11:02:11
Siema. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej firmie na chwilę obecną??? bo że nie wesoło było jakiś czas temu to widzę,
anonim 2015-07-16 10:06:57
tak sie tu rozpisalem ale powiem bez wywodow na pol zeszytu. Firma/szefostwo jest do bani. Z takim upodleniem sie nie spotkasz chyba nigdzie. Jezeli jestes kobieta to sobie od razu daruj bo szkoda Twoich lez. Kultura miedzy ludzka jest tutaj tylko na rozmowie o prace lub jak robisz juz tam dluzej...
Z jednym szefostwem jest milo spoko i nawet kawe czasem wypijesz, a tu masz przecienosc, bydlo i brak kultury no i psie pieniadze.

Szczerze nie polecam
Były pracownik 2015-10-23 10:12:32
Unikajcie tej firmy jak ognia. Pracowałem w kilku agencjach reklamowych, takiego traktowania jak tam nie doświadczyłem nigdzie indziej. Właściciel firmy - T. Przybylak - jest człowiekiem o kiepskiej mentalności i ograniczonych horyzontach. Nie rozumie niuansów, nie ma empatii, jest najgorszym typem szefa.
emotik 2016-02-16 08:43:11
Ja mogę się wypowiedzieć z trochę innej strony, bo jako dostawca - firma ta wykorzystuje chwyty poniżej pasa i nie reguluje swoich płatności, szefostwo umie tylko krzyczeć i mówić czego kto nie rozumie, ale za swoje zamówienia zapłacić to już nie bardzo.... skoro traktują tak dostawców i jak widać po wcześniejszych wpisach pracowników to chyba nie warto się z nimi współpracować
Pracownik 2016-10-11 20:52:33
Szczerze nie polecam !!! zero szacunku dla pracowników ze strony "szefostwa"
Zostaw swoją opinię o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak