AB Poligraf Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o AB Poligraf Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 19:24:13
Wiesz czy w firmie AB Poligraf Sp. z o.o. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!
Maria.2916 2016-07-29 06:47:09
Maria.2016 • 41 minut temu
Pani doktor jest miła uśmiechnięta i na tym się kończy moim zdaniem i niestety nie tylko moim ale również innych pacjentów nastawiona jest tylko i wylacznie na zarobek nie dość ze jest bardzo drogim lekarzem jak na warunki szczecińskie to bez skrupułów naciaga pacjenta jak tylko może niestety na moja dolegliwość nie pomogła jestem faszerowana od kilku miesięcy antybiotykami co nie wpływa korzystnie na mój organizm a efektów brak do tego wszystkiego Pani doktor wypisuje bardzo drogie leki jeśli chodzi o dermatoligie estetyczna Pani doktor wykonała na mnie nieprawidłowo zabieg po czym nie chciała go poprawić zostałam również źle potraktowana przez Panią rejestratorke poczułam się wręcz jak naciagaczka a za zabieg zapłaciłam grube pieniądze dwa razy tyle jak gdzie indziej zostałam bardzo źle potraktowana nie polecam
Zostaw swoją opinię o AB Poligraf Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Poligraf Sp. z o.o.