Opinie o Polcan Sp. z o.o. SKA w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polcan Sp. z o.o. SKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polcan Sp. z o.o. SKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcan Sp. z o.o. SKA w Ożarów Mazowiecki

Nie polecam pracy w tej firmie, jak ktoś chce mieć spokój psychiczny to nie tutaj :-)

Monika Zielińska - HR
@Marek

Bardzo nam przykro, że w ten sposób oceniasz doświadczenie pracy w naszej firmie. Bez podania konkretnych przykładów trudno nam się do tego ustosunkować. Zapewne też taki wpis nie będzie zbyt przydatny dla potencjalnych kandydatów (a temu przecież służy to forum). Średni staż pracy naszych pracowników to prawie 11 lat, a ponad ¼ pracuje już z nami powyżej 15 lat. Nie są również wyjątkiem osoby, które są zatrudnione ponad 20 lat. Wskaźnik rotacji jest znacznie niższy niż średnia rynkowa. Myślę, że te dane są najlepszą rekomendacją dla naszej firmy oraz wskazówką dla osób, które rozważają złożenie swojej ofert pracy. Czy nasi pracownicy odczuwają spokój psychiczny? Na pewno nie. Jak wszyscy dziś odczuwamy niepokoje spowodowane sytuacją gospodarczą i wysoką inflacją. Martwimy się o zdrowie swoje i naszych najbliższych oraz o naszą przyszłość. Widzimy także zagrożenia dla środowiska. Zdecydowanie jednak źródłem naszych zmartwień nie jest atmosfera pracy w firmie Polcan. Kultura organizacyjna, którą wspólnie tworzymy, relacje pełne wzajemnego szacunku i tolerancji sprawiają, że od wielu lat z przyjemnością rozpoczynamy nasz dzień pracy od pysznej kawy.

Malwa Nowy wpis

Witam. jak często specjalista ds. logistyki jest potrzebny? ze strony firmowej już wiem, że jak na razie nie ma ofert o pracę ale ogłoszenie sprzed paru miesięcy mnie zainteresowało. Szkoda tylko, że wpisany był tryb stacjonarny. Czy możliwe, że hybrydowy również będzie wprowadzany?

Monika Zielińska - HR Nowy wpis
@Marek

Z tym, że o co w praktyce mogło komuś chodzić teraz z tym całym spokojem psychicznym? Aktualnie na stronie nie ma nawet wystawionych żadnych ofert, wiec tym bardziej zastanawia mnie tamta poprzednia opinia. nie ma żadnych rotacji mimo wszystko? Chyba ze jeszcze w innych miejscach cos dodają?

Bry Nowy wpis

Nie ma ofert bo nikogo nie szukają, zrzucają pracę tych którzy odeszli na tych, którzy zostali. Przecież to takie proste. Płaćmy jednej osobie, a nie dwóm. W wielu firmach tak to działa. Parę osób odeszło już w tym roku, spokój psychiczny jest bardzo ważny.

Widzę, że pojawiła się opinia odnośnie mocnych stron firmy. A czy jest tu może ktoś kto pracował jako spec od logistyki i by miał odniesienie w podobnym zakresie lecz co do tego konkretnego stanowiska? widzę ze podane widełki wynoszą od 6 do 6,5 tys i ciekawi mnie wasze odniesienie co do ich adekwatności względem zakresu obowiązków. czy warto będzie aplikować?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polcan Sp. z o.o. SKA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jakie są mocne strony pracodawcy Polcan Sp. z o.o. SKA?

Dział kadr

Jesteśmy dumną firmą, która od wielu lat działa na rynku, oferując nie tylko doskonałe produkty i usługi. W Polcanie wierzymy, że nasi pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego stawiamy na rozwój, zespół i współpracę. Nasze mocne strony: Dbałość o rozwój pracowników: inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Zapewniamy dostęp do szkoleń, programów rozwojowych. Wspierająca kultura pracy: nasza firma to miejsce, gdzie tworzymy atmosferę, w której pomysły są doceniane, a różnorodność jest wartością. Pasja i zaangażowanie: Wspólnie pracujemy nad naszymi celami i osiągamy sukcesy. Przyjazne środowisko pracy: Dbamy o komfort naszych pracowników, oferując elastyczny model pracy, dodatkowe benefity i przyjazne środowisko pracy.

Robert

Czołem. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie P.H.U Polcan? Czy firma dba o pracowników? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Robert

Majka
@Robert

Dzień dobry Robercie. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to rekomenduję firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Pozdrawiam. Majka.

Robert
@Majka

Szanowna Pani Maju. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Havi Logistics, o której Pani wspomniała używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Ciekawy

Czy Bogdan nadal niema zębów?

@Ciekawy

Przepraszam że zadam retoryczne pytanie, co Twoje pytnie " Ciekawy " ma wspólnego z dyskusją o firmie Polcan. A ponadto co to jest za pytanie, gdybym Cię publicznie zapytał czy nadal masz takie małe cohonesiki, było by Ci przyjemnie. Więc przyjmij do wiadomości że Twoje pytanie najbardziej świadczy o Tobie i nie rozumiem czemu administratory/modowie tolerują takie teksty nie reagując na nie, a mają czas podkręcać dyskusję zadając kolejne niepotrzebne nikomu pytania

Czy P.H.U Polcan ma ściśle ustalone godziny pracy?

Najnowszy

Tak. W biurze pracuje się o 8 do 16, a w magazynie są 2 zmiany od 9 do 17 i od 13 do 21.

Dron
@Najnowszy

Nie 8-16, tylko 8-16.15, bo jest obowiązkowa dodatkowa 15 minutowa przerwa. Plus kolejne 15 minut jeśli palisz (to jest zrozumiałe).

Co jaki okres czasu w P.H.U Polcan można ubiegać się o podwyżkę?

Xzy

Zależy na jakim stanowisku..

Na jakie benefity można liczyć w P.H.U Polcan?

Nikt

A po co pytasz na forum. Jak są jakieś oferty zatrudnienia, to złóż CV i będzie szansa dowiedzieć się bezpośrednio od przedstawicieli firmy, którzy jeśli mają upoważnienia do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych to najlepiej będą wiedzieli jakie benefity oferuje firma.

Arturo214

Mam pytanie jakie są warunki pracy w Ożarowie mam na myśli ile płacą.Czy warto wysyłać CV?

@Arturo214

Najmniej jak się da

Tamten
@Arturo214

Na magazynie płacą 2000netto i jest to podstawa wynagrodzenia można zarobić nawet ponad 3500 ale to zależy od różnego rodzaju premii, gdyż jest ich chyba 4 lub 5.

XYZ

Drodzy Państwo, Nie jestem pracownikiem, jak również osobą starająca się o współpracę. Przypadkowo szukając informacji na stronie Polcan trafiłem na opinie. Jestem zaskoczony zawiścią ludzka. Pracownicy Polcan obudźcie się z letargu i do pracy. Zamiast pisać zacznijcie od słowa szacunek wobec siebie i i innych osób które pracują w tej Firmie. Jako klient są tematy które się podobają i mniej. Ale nikt nie jest doskonały. Dla mnie Polcan jest przykładem fachowości. Patrząc z punktu widzenia klienta polecam prace w tej Firmie ponieważ zdecydowanie zdobędziesz wiedzę i umiejętność komunikacji. Ale to tylko zależy od Ciebie nie od właściciela czy dyrektora itp. A osoba z nick haha 27/01/2020 jak piszesz o starych komputerach i oprogramowaniach z źródeł o moim nick to fakt jak 'piszesz * mówisz to z pewnością u siebie TAK MASZ. Gratulacje.

Param param
@XYZ

Odpowiem Ci jako były pracownik. Nic nie wyniesie pozytywnego do Twojej kariery praca w tej firmie. Czy jestem zawistny? Nie. Obiektywnie oceniam. Dopiero jak człowiek trafi do normalnej, profesjonalnie i racjonalnie zarządzanej firmy, gdzie pracownik jest traktowany jako partner, widać jak wiele brakuje firmie z Ożarowa do miana takowej.

ŹŻ
@XYZ

Dlaczego wypowiada się Pan o pracy w firmie będąc jej klientem? To co jest kreowane na zewnątrz jest bardzo ważne i każda firma powinna dbać o dobrą renomę. Jednak dzięki takim portalom pracownicy mają możliwość wypowiedzieć się anonimowo i polecić pracę W danej firmie lub nie. Uważam, że Pana wypowiedź nic nie wnosi do tego tematu i jest niestosowna w tym miejscu. Proszę wypowiedzieć się w miejscu przeznaczonym dla klientów. Dodam od siebie, że jeśli tego typu praktyki pracodawcy są dla Pana szokujące i oburzające, to gratulacje dla Pana, że nie spotkał się Pan z takim traktowaniem. Skoro jest tak dużo negatywnych wpisów, to można domniemać, że z firmą faktycznie jest coś nie tak. Proszę nie mylić krytyki z zawiścią. Nie muszę chyba też wspominać o tym, że oczywiście, że to czy pracownik zdobędzie wiedzę i umiejętności w bardzo dużej mierze zależy od przełożonego i właściciela firmy. Pan chyba urwał się z choinki.

@Param param

Być może miałeś szczęście że tak trafiłeś i cieszę się że jesteś zadowolony. Tylko nie rozumiem po co (usunięte przez administratora) na kogoś. Jak to się robi trzeba uważać żeby samemu się nie obsrać. A tak naprawdę przy tej ilości osób, rynku pracy takim jaki mamy, jasne że przez firmę przewija się wiele osób. Ale też znam wiele takich osób które nie zagrzały długo miejsca u kolejnych pracodawców i też kariery nie zrobiły. Więc może to nie tylko z Polcanem jest coś nie tak, ale i z ludżmi. Gdyby było taķ źle jak piszesz nie było by w Polcanie tak wielu osób ktore pracują tam już wiele lat i to na różnych stanowiskach. Czy są niewolnikami, raczej nie bo przecież teraz pracę wszędzie łatwo znaleźć i nawet i dyskoncie na literę B przecież tak dobrze płacą.

BYŁO...
@ŹŻ

Zastanawiam się człowieku czy z Tobą wszystko OK. Jeśli napitalasz na klienta, ludzi z którymi pracowałeś to nigdy nie będziesz miał szacunku do innych. Gorzej szacunek jest konstrukcją własnej osobowości i najpierw zacznij od oceny siebie. To co piszesz nawalasz na cały świat a ty co kolorowy jesteś. Ktoś mądry kiedyś powiedział szacunek, pokorę należy wyssać z mlekiem ... dokończ sam. Pomimo obecnych przeciwności w dobie cięższego okresu życzę ci takiej pracy abyś mógł to co piszesz kierować wyłącznie pod swoim adresem.

EX

Polcan to mimo 25 lat na rynku wciąż raczkująca firma bez jakiego kolwiek rozwoju. Ważne w niej są ustalenia wewnętrzne dokonane przez prezesa, nie prawo pracy. Nie ma nowych stanowisk, oferty pracy dotyczą od kilku lat tylko miejsc które się zwolniły po kimś. Bo ludzie odchodzą i czują się z tym świetnie. Na początku pracy w Polcan usłyszysz że jest rodzinna atmosfera - jest to prawdą tylko jeśli mówimy o patologicznej rodzinie. Przekleństwa i mobbing są na porządku dziennym, ale nikt tak tego nie nazwie. Warto pamiętać o tym że ruch każdego pracownika jest obserwowany zarówno na poziomie kamer jak i podglądu ekranu. Kadra dyrektorów to osoby najczęściej mało kompetentne, bez szkoleń, bez rozwoju.

Rodo
@EX

Zgodnie z prawem pracodawca nie może podglądać pracowników przez monitoring na żywo czy na nagraniu gdyż popełnia wykroczenie może tylko wtedy gdy doszło do wypadku czy kradzieży

Rodo
@EX

Polecam film Tytanik jest tam przesłanie dowiesz się jaki będzie rozwój pozdro ;P

@Rodo

Co sugerujesz? Skoro się udzielasz w tym wątku to wiesz może, jak wygląda tutaj sprawa z ogólnym warunkami zatrudnienia? Wspomagają pracowników Polcan jakimiś premiami lub dodatkami?

@Natalia

O tyle dobrze, że dają umowę o pracę i jest pakiet medyczny. To jedyna zaleta tej firmy. Premie przyznawane są w wyjątkowych sytuacjach, gdy na przykład ktoś robi czyjąś robotę, bo ta osoba jest chora. Oczywiście grosze.

@Frodo

Jest też dopłata do karty Multisport, możliwość korzystnego ubezpieczenia, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, tylko po co o tym pisać, lepiej być nieprecyzyjnym. A czy jak ktoś zastępuje kogoś nieobecnego pracuje ponad ustalone 8h. Nie, więc nie rozumiem jaka jest podstawa do oczekiwania znaczącego dodatku za zastępstwo. Jak się orientuję jest on w takim wymiarze jak długo to zastępstwo trwa i jaki efekt daje wykonana praca. Nie słyszałem żeby w kuchni ktoś zastępujący narzekał na te dodatki. Zresztą to chyba też normalne że jak ktoś idzie na urlop to jego pracę w ramach zastępstw w danym dziale ktoś musi wykonać.

Iza
@Frodo

Napisałeś, że umowa o pracę i pakiet medyczny, to jedyne zalety tej firmy. A co nie podoba Ci się w Polcan? Jakie są wady pracy tam?

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.H.U Polcan? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

haha

haha jakie narzędzia? stare komputery i nielegalne oprogramowanie :-D taka domowa firma

Sebaa
@haha

Jak można tak szkalować firmę? w firmie nigdy nie było nielegalnego oprogramowania, komputery sukcesywnie wymieniają, a samochody mają Ci, którym są one potrzebne do wykonywania swoich obowiązków. To, że samochodu nie ma osoba, której do pracy nie jest on potrzebny, bo wykonuje stacjonarną pracę, jest dla Ciebie dziwne i złą praktyką? Zastanów się jakie świadectwo dajesz o sobie jako o pracowniku, człowieku? Nie sądzę, abyś takie zarzuty wysunął firmując ten wpis swoim imieniem i nazwiskiem i biorąc za nie pełną odpowiedzialność w obliczu prawa.

@haha

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że w firmie jest wykorzystywanie nielegalne oprogramowanie skoro firma jest partnerem Microsoft , i na wszystkie kupowane oprogramowania posiada licencje. Uważasza że taka duża firma może sobie pozwolić na nielegalne oprogramowanie. A może masz na myśli oprogramowanie ktore sam z naruszeniem regulaminu który zabrania instalowania oprogramowania poza wiedzą administratora wykorzystywałeś. I dlaczego skoro jesteś takim prawym człowiekiem nie zglosileś tego gdzie trzeba.

Jak ze studentami w P.H.U Polcan? Chętnie zatrudniają?

Frodo

Studentów i uczniów pewnie nawet chętniej bo mogą mniej płacić. A i dodatkowo to jest ważne jak się umawiasz na wypłatę na konkretną kwotę to na papierze dostaje się tylko najniższą krajową. A reszta idzie jako ,,premia uznaniowa" co według mojej opinii jest krzywdzące bo mogą jej nie wypłacić przecież za byle co wymyślone.

Kater
@Frodo

Frodo- to jak to jest z tymi premiami ? Wcześniej napisałeś że są sporadyczne a teraz piszesz, że jest premia uznaniowa + minimalna podstawa. Już się trochę pogubiłem. To są te premie czy ich nie ma ? Piszesz że za byle co mogą zabrać to za co np.? A Ty ile razy miałeś obciętą premię ?

@Kater

Ta uznaniowa czyli normalna wypłata to tylko z nazwy więc nikt jej nie traktuje jak coś ponad pracę..... tam chodziło mi wcześniej o premie dodatkową taką za coś właśnie ponad - krążą słuchy mi nigdy nie przyznano. Nie została mi ta zwykła odebrana nigdy ale było straszenie że jak się czegoś zapomni to mogą uciąć

Dawid
@Frodo

Studenci są przyjmowani na płatny staż, czy grafik jest na tyle elastyczny, że są pracując mogą łączyć zatrudnienie z nauką?

@Dawid

Nic mi nie wiadomo o stażach raczej nie praktykuje sie w tej firmie i praca w biurze jest w godzinach pracy biura a na magazynie w godzinach pracy magazynu

@Frodo

A możesz przytoczyć przykład że ktoś za byle co nie dostał premii. Bo pisać jest łatwo, ale prawda jest zupełnie inna niż podajesz używając uogólnienia. Czy jak pracowałeś możesz opisać za co tobie potrącono i czy możliwość zmniejszenia premi nie była przypadkiem opisana w regulaminie premiowania? Skoro poczułeś się pokrzywdzony i pracodawca na to nie zareagował to czemu nie zgłosiłeś tego choćby anonimowo do PIP.

Iza

@Frodo Ale zanim student nauczy się pracy to trzeba go wyszkolić, więc nic dziwnego, że otrzymują być może niższe wynagrodzenie, generalnie świetna firma.

Mateuszek Stifler

Pracowałem kiedyś na magazynie. I szczerze odradzam każdemu. Nie znam nikogo kto odszedł a potem żałował o czymś to świadczy. Niekompetencja, (usunięte przez administratora) brak wiedzy z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, metody zaczerpnięte z feudalnych folwarków. Wszystko oparte na fikcji i prowizorce. Brygadziści oprócz Dominika, prezentują zerową wiedzę z tego czym się zajmują ( nie biorę tu pod ocenę tego z przyjęć bo z nim większego kontaktu nie miałem, od kolegów tylko słyszałem, że to były żołnierz jednostek specjalnych)

@Mateuszek Stifler

Na początku chciałabym Ci przypomnieć, że na forum unikamy posługiwania się danymi personalnymi - zaliczamy do nich również i same imiona. Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że Tobie praca w P.H.U Polcan nie odpowiadała, ale być może innym już będzie. W uwagi na to, iż firma właśnie prowadzi rekrutację chciałabym Cię zapytać, czy nowi pracownicy od razu podpisują umowę o pracę?

kasa

Zależy. Jeśli masz małe wymagania finansowe to łatwo. W przeciwnym przypadku poszukają kogoś innego :P

@kasa

Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące, a co z innymi aspektami pracy w Polcan? Zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz i czy pracodawca wymagał wcześniejszego doświadczenia zawodowego? Czy firma zapewnia narzędzia niezbędne do pracy?

Natalia

@Rwpg, dlaczego sądzisz, że firma nie daje możliwości rozwoju? Czy trudno jest uzyskać awans? Jak wygląda kwestia szkoleń, czy często się odbywają? Wspomniałeś też o atmosferze, jeśli nie odpowiada Ci zachowanie niektórych osób, może warto byłoby porozmawiać? A czy pracownicy dogadują się między sobą?

Rwpg
@Natalia

To może Pani sam porozmawia chodź raz z dżentelmenem który wsławił się zarybieniem zbuornika przeciwpożarowego na dokładkę wpuszczając tam szczypaki sztuk dwa. Po czym poszedl po rozum do głowy i pomny swojej głupoty spostrzegwszy iż owe ryby drapieżne wyjadaja mu reszte tej przesympatycznej ławicy płotek i cierników zaczął je odlawiac w weekend bez jakiegokolwiek skutku. Chce Pani porozmawiać z jegomościem? Rozwieje Pani wszelkie wątpliwości. I mimo że sam Janek Pospieszalski twierdzi że warto rozmawiać to ja Pani gwarantuję ze dojdzie Pani od innego zdania. Zapraszam jutro od 13 na magazyn skoro Pani taka ciekawa.

Natalia

@anonim, wnioskuję, że nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia, jednak dla innych osób może być ono satysfakcjonujące. Czy poza podstawą wypłacane są także premie? Jeśli tak, od czego są zależne? Czy według Ciebie pracując w Polcan można rozwinąć swoje umiejętności? Mógłbyś pochwalić pracodawcę za stworzenie przyjaznej atmosfery? Czekam na komentarze osób, które są zatrudnione w firmie, Wasze zdanie się liczy!

Rwpg
@Natalia

Odpowiadam 1. Nie można się rozwinąć zawodowo, każdego dnia się cofasz 2. Przyjazna atmosfera stworzona przez pracodawcę? Dobry dowcip no ale moze tylko mnie nie satysfakcjonuje jezyk pelen wulgaryznów i chamskie metody stosowane przez Brygadzistę Bogdana

Zostaw merytoryczną opinię o Polcan Sp. z o.o. SKA - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Polcan Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Polcan Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polcan Sp. z o.o. SKA