Opinie o Talent Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Talent Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Talent Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talent Sp. z o.o. w Gliwice

Kasia Nowy wpis

Super biuro, od lat chodzimy i załatwiamy sprawe bez żadnych problemów i ceny niższe niż w innych biurach .Mila obsługa

Jo Nowy wpis

Nie polecam tragedia czekam na rozliczenie austri już 10 miesięcy

Kamila Nowy wpis

Jeden z komentujących stwierdził, że obsługa biura zdaje mu się być niesympatyczna. Podobno wykrzywiają twarze, gdy wychodzi, że mają wykonać swoją pracę (pomoc w wypełnianiu wniosku). Info to padło dwa lata temu czy do teraz może coś magicznie się odmieniło i osoby te ochoczo doskakują i pomagają?

Marta Nowy wpis

No póki co widziałam jedną dobrą opinię co do pracodawcy, a reszta to nie wiadomo czy poleca klientom czy pracownikom... Czemu te panie tam takie niemiłe? Ogólnie tam panuje taka atmosfera w pracy że wszyscy są niemili czy to tylko tak wygląda od strony klientów?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Talent Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Cotbus

Mam wrażenie że te panie pracują tam za kare jak już trzeba coś pomoc wypisać dopisać zaraz na twarzy nie zadowolenie

@Justek Będę bardzo wdzieczny jak ty lub jakiś inny pracownik napisze coś więcej, potrzebuje kilka konkretnych informacji. Jak jest z dniami wolnymi w święta? Wigilia itd.?

Marian H

Polecam Usługi.

Polecam

Maria
@Monika

To świetnie! Ale sama chyba przyznasz, że jest to bardzo ogólnikowa wypowiedź. Przydałoby się nieco więcej konkretów. Zapewne polecasz Talent z perspektywy Klienta. To może powiesz coś więcej na temat świadczonych usług przez tę firmę? Byłabym bardzo wdzięczna.

Justek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Potrzeba chęci do pracy i będzie dobrze, polecam.

Barnaba

Podpowiecie coś o atmosferze i zarobkach? Mam zamiar aplikować dlatego pytam.

Jestem bardzo zadowolona wszystko w jak najlepszym porządku wszystko załatwiane na bieżąco ,wszystkie problemy wyjaśnione Ja bardzo polecam

Jacek

Potwierdzam macie talent hahah

Jacek

Dla mnie najważniejsze, że dobrze wykonywana jest praca a humory każdy ma!

Mari

Wszystkie sprawy załatwiane na bieżąco i bez problemów tylko przydalsby się nieco milsza obsluga.

Luidzi

admin

Jeżeli współpracowałeś z firmą Talent Sp. z o.o. to opowiedz nam o tym. Czekamy na Twój komentarz.

Klaudyna
@admin

Porażka nigdy więcej.do dziś nie dostałam zwrotu podatku za rok 2016 już nie mówię o zdrowotnym.w krótni dopiero się wygadala Pani ile mam zwrotu,twierdząc że nie mówią ludziom bo czasem przychodzą kwoty mniejsze. Nie mam ani długów ani nie zaplacony mandatów gdzieś. Nie polecam

Biuro do póki nie trzeba nic wyjaśnić o ale potem robią się schody. Totalnie maja w nosie mówią 1 robią 2 a winą obarczaja klienta. Nigdy więcej nie polecam tego biura

Zostaw merytoryczną opinię o Talent Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Talent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Talent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Talent Sp. z o.o.?

Talent Sp. z o.o.