People Connect Marcin Baran

Dzierżoniów

Opinie o People Connect Marcin Baran

anakonda 2012-02-17 13:01:15
kim Ty jesteś właścicielem że taka opinię sobie wystawiasz ? ja na pieniążki czekam od roku :D [usunięte przez moderatora] nic dodać nic ująć , na dodatek postrasz Marcinka(właściciel) sadem to Ci odpowie ze jedna sprawa w prawo jedna w lewo nie robi mu różnicy. Zanim od tego pośrednika wyjedziecie kilka razy się zastanówcie.
Krzysiek 2012-07-02 15:19:02
Ja nie pojadę,za słodko mi obiecywał.....
Mariusz 2013-12-17 13:01:30
Pracuję u nich od dłuższego czasu. Własnie zjechałem do Polski na święta. W styczniu wracam do pracy. Wszystko jest ok, mieszkanie w porządku, praca też.
daniel 2014-01-16 21:21:52
praca w porządku,mieszkanie też raczej OK, ale gorzej z wypłatą ( która zazwyczaj nie jest na czas)
tom 2014-07-18 09:01:21
chodzi o prace w annemase jeżeli peacodawcą jest p.mochael sularczyk to przestrzegzm jest niewypłacalny to polski francuz jest podwykonawcą FLORYOTA
ell,,,,, 2014-09-09 19:20:22
wyjechałem niedawno praca ok. mieszkanie tez wypłaty jeszcze nie było piszecie że nie płaci chciałbym dowiedzieć się coś więcej o people connect
buba 2014-10-22 16:57:40
Dajcie cos wiecej znac, mam propozycje wyjazdu do Francji...ktoś cos wie?
Robert 2015-01-06 12:27:31
Nie polecam, wszystko fajnie tylko ze nie zaplacil tyle ile powinien a o wyplate prosilem sie prawie 2 tygodnie. Nie polecam ten baran o prawidzwy baran.
maiki 2015-03-26 14:43:27
witam ma propozycja do pracy jak malarz w niemczech w lasnie z tej firy czy ktos cos wie jak bedzie z kasa
spae 2016-05-15 14:39:43
I spokojnie tak z tysiąc euro dostaniesz @po. Więc jeśli wszystkiego na miejscu nie wydasz i wrócisz z takimi pieniędzmi to możesz tu fajnie żyć :) Dobre jest to odnośnie firmy, że zapewniają zakwaterowanie.
Zostaw swoją opinię o People Connect Marcin Baran - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People Connect Marcin Baran