headwaylogistic gmbh

Opinie o headwaylogistic gmbh

Dominika

Hej, ktoś z was pracował w (usunięte przez administratora)? Moglibyście powiedzieć jak tam było? Płaca, mieszkanie, czy są zaliczki itd?

Były komisjonera.

Czy ktoś może wie do którego dnia miesiąca Headway wypłaca wynagrodzenia?

Xl122
@Były komisjonera.

15ego każdego miesiąca

Iwona
@Xl122

I nie ma żadnych opóźnien?

Jeszcze pracownik
@Xl122

Do 20 dnia każdego miesiąca.

@Jeszcze pracownik

Nigdy nie później? ;)

@Były komisjonera.

Do 20go najpóźniej, zazwyczaj 15go już są

Ludzie nie dajcie się oszukać nie wypłacają godzin kradną gdzie się da po 1000 euro wypłaty wyzysk !!! Omijajcie !!

Opętany

Witam jakieś opinie na temat firmy headwaylogistic gmbh ?warto jechać do pracy ?

Rozmowa jak rozmowa. Pani z rekrutacji odpowiedziała na moje pytania. Praktycznie wszystko się zgadzało z tym co mi mówiono. Szczerze to nie wiem na co ludzie liczą jeżeli piszą ze nawet analfabeta dostanie pracę.. analfabetą jest każdy kto nie zna języka niemieckiego i jedzie do pracy.

Czy znam język niemiecki lub angielski Czy mam auto Czy szukam pracy z kimś czy sam Czy już pracowałem w magazynach jako komisjoner

Phoenix

Boszeeeee ludzie ogarnijcie sie. Mam w swoim życiu przepracowane 20 lat !!! To nie moja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia . Pracuje dla tej firmy juz prawie rok , nie narzekam bo nie mam prawa . Zarabiam tyle ile zarabiam , stać mnie utrzymać syna kupic samochód i żyje mi sie dobrze . Widzę co tu sie dzieje . Większość tu zamiast odkładać to po pracy odrazu leci po browarki , napierdzieli sie jeden z drugim a potem dziwić sie ze mało zarabia bo większość czasu to siedzą na chorobowym aby sie po tych browarkach wyleczyć . Jak ja widzę ze większość chleje po wypłacie aż sie kasa skończy a potem latają po zaliczki do Szefa to mi sie żal ich robi . My Polacy potrafimy na wszystko narzekać i na wszystkich !!!! Nie pasują wypłaty to droga wolna nikt was tu nie trzyma , to wracajcie do Polski przecież tam jest lepiej !!!! Ale nie najlepiej chlać , bawić sie i mieć wszystko w dupie a potem narzekać ze wypłata beznadziejna , ze oszukują , ze (usunięte przez administratora)to taki i taki . To spoko gość . Taki powinien byc każdy szef , człowiek chory to i do lekarza zawiezie , masz problemy to pomoże , trzeba cos załatwić to bez problemu . Potrzebujesz wolnego bo musisz zjechać do PL to nie ma sprawy . Jak sie szefa i prace szanuje to zawsze jest ok ale jak większość przychodzi zaropiala po nocy balowania , odwala na maxa to ja sie nie dziwie ze potem z pracy leci. To jest normalne . Co do mieszkań to fakt jest czasem po 7 osób na chacie ale to kwestia dogadania sie z mieszkańcami . Ja nie narzekam . Zgrana ekipa , u nas nie ma imprez ma chacie , każdy dba jak P swoje . A co wy może chcecie wille z basenem i jakuzzi w łazience ? Nie podoba sie i to to trzeba było dobie wynająć mieszkanie . Jest ich w cholerę !!! 415€ miesięcznie za 2 pokoje . Mozna ? Mozna ! Ale trzeba chcieć . Następna sprawa ... Bzdury piszecie na temat meldunku i druków z wypłaty . Meldunek masz juz pierwszego dnia , a druki jak nie ogarniasz to sie pytaj innych . Co to za filozofia . Jak byś jeden z drugim zobaczył holenderskie druki to dopiero byś mógł powiedzieć ze za h...ja nie idzie zrozumieć .. Siedzę za granica juz 9 lat . 8 lat w NL a teraz tu . I nie ważne czy praca jest dobra czy zła czy za dobre pieniadze czy małe , chaty wypasione czy skromne my Polacy zawsze bedziemy narzekać i tak o nas mówią wszyscy !!! Wszyscy są bleeeer ale my za to zajebisci . Dobra rada ... Praca nie pasuje to sie zwolnij to nie wiezienie .., nic na sile . Chata zła to se wynajmij , proste . Kasa mała ? To przestań jeden z drugim chlać i latać co tydzień do PL to sobie odłożysz !!!! A przedewszystkim zacznijcie szanować prace to i was bedą szanować . Tego nauczyło mnie zycie !!!! Ja nie pije , nie żyje od wypłaty do wypłaty , odkładam i dla mojego syna wysyłam pieniadze zamiast wydawać na głupoty . Nie narzekam !!! Bo nie mam na co .

kraczan
@Phoenix

to wlasnie sie ludzie zwalniaja czlowieku ty 20 lat robisz w lei firmach aa w ty sranym hedwayu robisz to tylko siedzisz bo ci kindergeld placa jakby to zabrali to juz by sie nie oplacalo to ludzi zasilek na dzieci jeszcze trzyma nawet nie wiesz jak szef firmy wyglada nawet w rbeitssvermitlung niemieckim w lubbenau gadaja ze niemcy mowia ze to dziadoska firma jest wiec trzeba ludzi przestrzegac prze dtym w tych firmach nie ma zarobkow ludzie po 800 euro zarabiaja wiec nie gadaj ze ze zarabia nie wiadomo ile to bzdury sa euro pieniadza maja zostawac w niemczech a polacy i inna cholota ma (usunięte przez administratora) na nich tak to wyglada jest innaczej ktos kto byl to wie jak jest a bajki to mozna ludziom z pod budki z piwem robic robia w miastach i te same zarobki na to samo sie schodzi premie placa se wybieraja pracownikow jednym placa innym nie ktos kto mowi

byly pracownik
@Phoenix

uwazaj zeby cie na zwolnieniach nie zrobili w (usunięte przez administratora) czlowieku malo wiesz na teamty agencji jakis firm na drukach biora ci nawet nie wiesz za co jak 20 lat jestem poza granicami kraju to pracownik z ciebie po (usunięte przez administratora) fest jest i juz dawno powinienes bys w jakies porzadnej firmie i miec umowe na stale a nie na komisie jakims gdzie dzisiaj robisz a jutro cie zwolnia albo sam bedziesz musial bo miejsc ie bedzie zajebisty pracownik z ciebie

odra !!
@Phoenix

to chyba sam seba pisal. hahah

Ktos tam
@Phoenix

Ale bzdury???? jakos pracowalam pol roku, zawsze w pracy bylam a to ze sie nie daję i umiem sie odezwać to mnie zwolnili i do tej pory nie zaplacili. (usunięte przez administratora)

Max
@Phoenix

Ty Phoenix piszesz takie bzdury że można pomyśleć że z kosmosu się urwales.???? Headway to najgorsza firma w jakiej pracowałem. A co Ty tak (usunięte przez administratora)bronisz ? On jako przełożony pozwala na to żeby Vizir nacpanym emaizie jeździł, mało tego mój kierownik palił trawę i oficjalnie się z tym nie krył.jak sam piszesz masz dziecko więc moje pytanie jak często to wpisujesz skoro piszesz żeby nie zjeżdżać do pl bo nie odlozysz. Idź do lekarza od głowy bo na nogi za późno.

Rewe
@Phoenix

Proszę pana proszę nie kłamać ludzi zapewne pan jest Robertem i tak piszę. Ma pan zamknięte oczy pozwala palić wie pan co i pić w pracy. Takie są realia doświadczyłem to na własnej skórze. Ale to da się załatwić są instytucję i szybko będzie pan szukać roboty i wypłacał odszkodowania. Powodzenia

Krzysztof
@Rewe

Jakoś nie wyobrażam sobie że można pić w pracy. Przecież za to można wylecieć dyscyplinarnie. Nikt z tym nic nie robił?

Przemo
@Krzysztof

Oj można można.. Też byłem w szoku. A ci co robią normę to myślisz że jakim sposobem?(usunięte przez administratora)

Przemo
@Rewe

Czyżby Robert k.?

Dawid

Haha, nie bez powodu ta pseudo firma ma takie opinie. A Ci co zachwalają to pewnie kierownicy. ????????

Niepolecam

Jak to ktoś napisał " Osoby wystawiajace pozytywne opinie firmie headway to cpuny(ktorych malo na magazynie nie bylo) trzepiacych 200% normy na dzien po dobrej kresce .. " Tak też było na magazynie pod Berlinem. Koleś szedł dostawał największy Auftrag i (usunięte przez administratora) po kresce białego. Otrząśnijcie się ludzie i nawet nie próbujcie.

Ktosiek

Nie polecam magazynu(usunięte przez administratora). Całego kierownictwa, jeżeli ich można tak nazwać. (usunięte przez administratora) tych co normalnie pracują a Ci co lecą (usunięte przez administratora) 1200 e za ponad 220 godzin. I nie pozdrawiam Pana Szanownego (usunięte przez administratora) Ludzie nie warto naprawdę..

No co Pan gadasz...
@Ktosiek

Jestem ciekaw kiedy miał Pan tyle godzin?

@No co Pan gadasz...

Był okres czasy gdzie pracowało się po 12 godzin.

@No co Pan gadasz...

Ja pisze jak jest na tym zjebanym magazynie. Całe kierownictwo powinno wylecieć. To nie jest praca tylko cyrk. Ile osób się już wypowiedziało źle o tej firmie a Ciebie to dziwi "kierowniku" (Nie trudno się domyślić) zamiast pieniędzy na konto to czeki bez możliwości realizacji. Stawki nic nie warte. I traktowanie. Nie znajdziecie ludzi, którzy się osiedlą na stałe bo nikt nie da się (usunięte przez administratora) jak wy to robicie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

agnieszkak29@o2.pl

Witam. Chciałem się coś dowiedzieć o pracy na magazynie w (usunięte przez administratora)przez firmę Headway logistic. Czy wypracowane godziny są wypłacane. Czy warunki mieszkaniowe są dobre. Proszę o uczciwe opinie.

Jaki mają adres firmy ?

Rymek
@Anonim

Wpisz w google headway Logistics GmbH i wyskoczy ci adres. Ale raczej nic nie załatwisz, oni patrzą tylko na swoje korzyści. Płacą gówniane pieniądze a robisz po 10-12 godzin.

Katarzyna

To prawda nie wyplacaja wynagrodzenia na czas.

Jak szefostwo w Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger traktuje ludzi?

Eryk

Radziłbym zapoznać się ludziom którzy mają zamiar rozpocząć współpracę z tą firmą o przeczytanie opinii ponieważ jest to wszytsko nic nie warte. Headway logistic to wielka kpina!! Problemy z wynagrodzeniem (niezgodność sumy jak i termin), zakwaterowanie to ruina w starej kamienicy i kierownictwo traktuje ludzi niestosowanie. Nie poleciłbym nikomu

Lalade

Polecam zapoznać się z opiniami firmy z która chce się podjąć współpracę. Pojechałam w ciemno. Przekonałam się. I szczerze? Zastanawiam się jakim cudem firma prześlizguje się z roku na rok.

Jaka atmosfera jest między działami w Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger?

Lolo

Raczej dobry. Ale osobiście nie polecam. Za duże (usunięte przez administratora) żeby zdzierżyć wszystkich tych " Kierowników "

Xd
@Lolo

Haha, dokładnie! Każdy żyje swoimi prawami a rządzić chciał by każdy i w kaszę dmuchać. ;)

Xd

Jak widać renoma firmy nie zmienia się od kilku lat. I nie zmieni. Pracowałam i nie polecam nikomu. Brak porządku i osoby która by się tego całego syfu pozbyła i stworzyła zgrany zespół.

P

Pracowałam z chłopakiem na magazynie(usunięte przez administratora), w motelu (usunięte przez administratora) grzyb na oknach taki, że na firankach kozuch zaczynał się robić, pan Ariel oczywiście udawał bardzo zdziwionego, miał przyprowadzic Hausmeistera na drugi dzień i ostatecznie się go nie doczekaliśmy :) praca bardzo ciężka, norma 260 "koli" na godzinę (jedna to np. Zgrzewka mleka, jakiś wędlin, soków, jogurtów itp), większość pracujących tam to buraki, patrzą tylko aż zrobisz błąd i idą na Ciebie naskarzyc, albo śmieją się między sobą zamiast Ci pomóc i powiedzieć, bo jesteś nowy. Już nie mówię o naćpanych łebkach (nawet się z tym nie kryją, zostawiają rurki w męskiej toalecie i białe grudy :)) którzy biegają jak szaleni i nawet nie patrzą jak zeskakuja z wózka elektrycznego czy kogoś nie ma przed nimi ???? pracowalismy 2 tygodnie i nie dostaliśmy ani grosza, ale widać Headway wolą pracować z cpunami, (chyba tylko oni są w stanie wyrabiać normę) niż z normalnymi ludźmi. Mam nadzieję, że jeśli zgłosi się to do odpowiednich urzędów inspekcji pracy to zrobią z tym Headwayem porządek, bo żadne zasady bhp tam nie panują i kiedyś w końcu ktoś tam zginie.

Max
@P

Zgadzam się cała prawda

Benek

Zastanawiam się co jest powodem, że tak mało informacji o pracy zostawiacie na tym forum?

Marcin9

Pracuje ktos na magazynie netto(usunięte przez administratora) i moglby sie podzielic opinia??

Sbx
@Marcin9

Kasa mała a roboty dużo. Jak chcesz mieć plecy popsute po paru miesiącach to się. Przyjmij

xyzz

Można prosić o opinie pracy w Lidlu?

Zostaw merytoryczną opinię o headwaylogistic gmbh - Recklinghausen

• Jak się pracuje w headwaylogistic gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy headwaylogistic gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w headwaylogistic gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy headwaylogistic gmbh?

Kandydaci do pracy w headwaylogistic gmbh napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

headwaylogistic gmbh