logo Instytut Badawczy IPC

Instytut Badawczy IPC

Wrocław

Opinie o Instytut Badawczy IPC

Magda 2011-04-21 14:51
Witam, rzeczywiście jest extra atmosfera. Współpracuje wraz z ekipą ankieterów od ponad roku - niezłe zarobki, płaca - co ważne - wypłacana na czas, a czasami nawet przed czasem. Polecam! Warto! Sporo inwestują w pracowników finansując szkolenia! Sama brałam udział wraz z ankieterami chyba w 6.Polecam!
Ola 2011-06-15 01:27
To naprawdę solidna firma. Świetna komunikacja z badaczami którzy realizują projekty. Kasa przelewana na czas, wszystko zgodnie z umową.
bede 2011-09-15 10:18
Pewnie Cię stamtąd wyrzucili za pisanie przekleństw z błędami. Najpierw naucz się poprawnie pisać, a potem się wypowiadać.
ok 2014-01-11 09:00
dobre zarobki
prawnik 2016-07-11 19:31
Witam wszystkich.
Pracodawca nie płaci w terminie wypłat !!!!!
Tłumaczy się,że nie otrzymuje pieniędzy od zleceniodawcy.a co mnie to obchodzi ,o całej sprawie poinformuję Państwową Inspekcję Pracy.
zola 2016-07-17 08:57
tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności ,skoro nie płacą pensji
też kieruję sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy
Pracownik16 2016-08-12 19:05
Nie polecam. Koordynator naciska na wyniki a kasy nie potrafi wypłacic na czas. Masakra jednym słowem. Moze niech lepiej Pan K zajmie sie śpiewem a nie prowadzeniem firmy badawczej.
inspektor 2016-10-08 12:50
jak to możliwe aby w 21 wieku i tak dotkliwych karach dla pracodawców ,którzy nie płacą pracownikom ,powtarzam nie płacą pracownikom !!!!! były jeszcze takie firmy jak ta .................
Takie firmy powinny być bezapelacyjnie zamykane a pracodawcy powinni mieć wyroki sądowe aby nie mogli wykonywać działalności //// nie idźcie z nimi na słowa tylko niech dają na papierze ,nie chcą to znaczy ,że kłamią !!!!!!!!!!!!!
zenek 2016-10-11 11:23
nieprawda
Halinka 2016-10-11 11:25
nieprawda, piszą to osoby, które były nieproduktywne, bo myślały, że kasę dostaną za siedzenie i pierdzenie w stołki. Pracuję tutaj od marca i po prostu zaiwaniam, a inni - być może Ci co odeszli - po prostu myśleli, że kasę dostaną za darmo!
Halinka 2016-10-11 11:25
london 2016-10-11 16:17
Pani Halinko czy jak tam się pani nazywa :)
Nie jestem jedną osobą,która tam była i nie otrzymywała wypłaty w terminie :(
Proszę więc pisać w liczbie pojedynczej a nie mnogiej za innych !!!!
danse 2016-10-19 23:03
Chętnie bym się załapał, bo jak atmosfera dopisuje to nic dzinwego, że są tak popularni, ale czy są socjale?
misia12 2016-11-22 21:15
Krotko,zwiezle i na temat: pod firma IPC; powstala firma sdba, przynajmniej tak przypuszczam, poniewaz w KRS jest napisane, ze IPC jest wspolnikime IPC i to oni wplacili wiekszosc kapitalu do tej firmy. Czyli sdba jest firma-corka IPC: Jak wszyscy tu pisza IPC jest niewyplacalne i Pan K, o ktorym ktos wspomnial nie placi pieniedzy....jestem tak 2 dzien ale zdazylam uslyszec rozmoy pracownikow miedzy soba. Owy Pan K tlumaczy to tym, ze sa mloda firma i jeszcze nie maja plynnosci finansowej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda, firma istnieje od kwietnia, wczesniej jako IPC realizowala i zatrudniala teleankieterow , TERAZ TROBI TO SDBA TO WSZYSTKO PRAWDA; CO KTOS TU NAPISAL :Pan K wiele wymaga, na rozmowie uslyszalam,, to jest pokoj w ktorym bedziemy wam udzielac opr i bedziemy wami trzasc...wiele wymaga a po rozmowach miedzy pracownikami wnioskuje, ze wiele z nich nie wie, kiedy dostana wyplate.....zenada, odrazdam, ja sama szukam czegos innego
Nowy 2016-11-30 21:02
Witam.
Miałam iść do tej firmy na rozmowę ale po komentarzach stwierdziłam,że szkoda czasu.Jak Wy możecie pracować za darmo,nie wiedząc kiedy i czy otrzymacie wypłatę.Wyrazy współczucia.
Zostaw swoją opinię o Instytut Badawczy IPC - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Badawczy IPC