Krause Sp. z o.o.

Opinie o Krause Sp. z o.o.

Chętnie dowiem się czegoś o pracy przedstawiciela handlowego. Widziałam ich ogłoszenie, ale jest archiwalne więc nie ma widocznych informacji. Dlatego piszę, bo ciekawa jestem, taki pracownik to poza pensja stałą ma prowizję, albo pracuje tu tylko za prowizję?

Szukam pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam, chcialbym spróbować swoich sił w Krause, ale na mieście slyszalem rożne opinie o zakładzie jak i o kadrze kierwowniczej wyzszego i średniego stopnia. Jest tu ktos kto konkretnie opisze warunki pracy na produkcji? Jakie zarobki plus/minus. Pozdrawiam

Szukam pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam, chcialbym spróbować swoich sił w Krause, ale na mieście slyszalem rożne opinie o zakładzie jak i o kadrze kierwowniczej wyzszego i średniego stopnia. Jest tu ktos kto konkretnie opisze warunki pracy na produkcji? Jakiezarobki plus/minus. Pozdrawiam

Czy w Krause Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Był sobie ktoś Nowy wpis

Nie ma i nigdy nie było.... aby norma była wyrobions i wykresy i tabelki się zgadzały

Aplikowałeś do Krause Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Magazynu Surowców? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Pytanie do pracowników, w Krause jest system na trzy zmiany? A jeżeli tak to czy weekendy są wolne?

Barbara
@Zainteresowany

Właśnie, w weekendy jest normalna zmiana, a może jest opcja dorobienia w weekendy do pensji? Ale co do pracy zmianowej to napiszcie, czy jak pracuje sie na nocne, to wtedy firma zapewnia ciepłe posiłki pracownikom?

@Barbara

Tak zapewnia pizzę codziennie chyba śnisz.nic nie zapewnia ta firma pracy nie ma na 3zm tylko 2 jak chcesz dorobić to można zostać do 2 w nocy o ile są nadgodziny i praca w sobotę

A kiedy wiadomo czy nadgodziny będą, podają jakoś wcześniej czy szukają chętnych? Praca może być w każdą sobotę miesiąca? To pewnie wtedy jest jakaś wyższa stawka?

Widziałam internetowe ogłoszenie na stanowisko samodzielnej księgowej. W sieci była oferta, ale nie widać już jej treści. No i czy taka osoba pracuje sama, czy ma pod sobą jakiś zespół i pracowników, którymi dysponuje? Jeszcze jestem ciekawa, czy księgowa pracuje tylko z biura, czy także pracuje częściowo z domu np. jak ma zadania które można robić tylko ba komputerze, bez konieczności bycia w firmie??

Nie było takiego ogłoszenia.

Ewelina

Interesuje mnie ofertę logistyka wewnętrznego i zastanawiam się nad złożeniem papierów , ale nie wiem ile proponują wynagrodzenia bo tego nie podali? Jaką w ogóle premie za polecenie nowego pracownika dają, za każdą osobę jest wtedy dodatkowa kwota? I jak to wygląda z umowami, z wejścia dają już na stałe czy jest jakiś okres próbny żeby trochę się sprawdzić?

Logi
@Ewelina

Papiery udt bez tego nawet nie masz co

Elżbieta

Możesz dać znać czemu praca jest stresująca? To minimalne wynagrodzenie to jest chociaż na umowie o pracę? Można tu na taką liczyć od samego początku?

Praxownik
@Elżbieta

Dopiero co był gościu na logistyka porobił 4 dni i koniec zwolnił się chcesz to chodź tylko tak jak mówię nie polecam i oczywiście 160 facetów będzie się gapić na ciebie bo u nas 3 dziewczyny są na cały zakład :)

Witam, Czy może ktoś powiedzieć coś o pracy handlowca w tej firmie? Może podzieliłby się ktoś informacjami jak wyglada tu praca. Znów pojawiało się ogłoszenie na Śląsk. Chciałbym się dowiedzieć rzeczy dotyczących planów, dnia pracy, współpracy z przełożonymi, premiami oraz na jaka podstawę można liczyć. Dzięki i pozdrawiam

Tig96

Jak wygląda praca na stanowisku spawacz Tig jest ok ? Chodzi mi głównie o całokształt, atmosfera, zarobki ?

@Tig96

Jeśli chcesz tracić zdrowie za marne grosze zapraszamy!

Edyta
@Mistrzdrabin

Marne grosze? Czyli ile można zarobić w firmie na stanowisku spawacza? Syn szuka pracy

Gruby Perez

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie, ale widzę ,że rozmowa tutaj ucichła lub moderator forum działa nadgorliwie i kasuje opinie a chciałbym wiedzieć jak jest w tej firmie od strony pracownika a nie na odwrót. Pozdrawiam

Na jakie wynagrodzenie może liczyć młodszy informatyk?

Witia

Witam chciał bym podjąć pracę w zakładzie ale słyszałem że jakiś blady strach grasuje po produkcji czy ktoś coś wie czy warto się zatrudnić?

Jakie są warunki zatrudnienia w Krause Sp. z o.o.?

Wowo

Nie ma warunków. Przychodzisz i (usunięte przez administratora) za najniższą krajowom. (usunięte przez administratora)

Danuta

Chodzi ci o usuwanie fragmentów komentarzy? To chyba musiało być coś niezgodne z regulaminem po prostu i automatycznie się usuwa. A możesz napisać jeszcze raz, w jakiś inny sposób? :)

Mistrzdrabin

Dawaj do nas akurat zbieraja ekipe na mistrzostwa swiata w skladaniu drabin

Agata
@Mistrzdrabin

Serio takie dyscypliny tu uprawiacie? ;) Jakie jeszcze inne tu macie?

Emigrant
@Agata

Szczelanie z ucha ,szukanie dziury w całym tabelki i wykresy

@Agata

Nie tylko takie, rzut drabina jeszcze jest, a jak nadchodzi blady strach to wszyscy chowaja sie po kątach :D

Oczarowanymaciusiemipawłkiem
@Emigrant

No tipo szczera prawda

Ilona
@Wowo

Słabo. Przy aktualnej inflacji to już szczególnie. A są jakieś szanse by stawkę podnieść? Czy ta opcja nie wchodzi nawet w grę?

@Ilona

Tak są szanse na podniesienie ale normy :)

Maja

To duże są te normy? Ciężko jest wyrobić? :-/

Paw i jego mać
@Maja

Dla nas za małe, zamierzamy podnieść. Miska ryżu się sama nie zarobi

@Maja

Normy to wymysl naszych pseudo rządzących tak naprawdę nieliczni przejęli się tymi normami i wyciskają ich jak cytrynę za marne grosze a myślą że więcej zarobią, a ta pani co wyliczyła normy się zwolniła, brygadzisci dzięki tym norma przyznają sobie premie za wyniki, a my nic z tego nie mamy, nie polecam a ty robisz jak (usunięte przez administratora)

KrólMacius30

Buba ty nie czytaj go work tylko za robotę się weź...

Szpecmajster5

A ja chciałbym zapytać -jakie zarobki jaka stawka na początek na produkcji?

Fanatyk
@Szpecmajster5

Nie licz na wiele, późnej też bez szału

Krzysztof
@Fanatyk

Możesz podać jakieś konkrety? Bo na razie nie wiadomo zupełnie nic o stawkach... :( Są tu jakieś premie do tego? I jaka atmosfera panuje w Krause?

@Fanatyk

Czemu ma nie liczyć na wiele? Nie zniechęcaj ludzi, mega słabe zachowanie z Twojej strony. Każdy zarabia inaczej.

MistrzDrabin
@Szpecmajster5

napisał bym ci co jest jeszcze ale firma chyba smaruje kasę by kasować komentarze ;) zapraszamy przekonasz się co jest w środku ! :)

Witam, Jestem po pierwszym etapie rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy jest tu ktoś kto moglby opisać jak wyglada dzień pracy, kontakt z przełożonymi, atmosfera, cele oraz jak wyglada sprawa z benefitami, premiami oraz samochodem. Będę wdzięczny za opisanie tego stanowiska

Smilodon

Zarobki jak wszędzie indziej. Dziwne to, że wypłaty różnią się od poprzednich miesięcy. Premia na Wielkanoc. Duża premia na bozenarodzenie plus 13 wypłata. Z wzięciem urlopu w poszczególny dzień też nie ma problemu. Stołówki brak, w automatach ścierwo. Praca jak to na produkcji, nudna i monotonna. Maszyny w większości błagają o regenerację.

@Smilodon

Mamy już grudzień. Była już premia świąteczna? Daj znać, ciekawa jestem :)

Ile zarabia się netto praca od poniedziałku do piątku na produkcji ?

@Zainteresowany

A na jakie stanowisko chcesz aplikować? Też myślałam o pracy tutaj, ale bardziej w biurze :)

Czy pracownicy w Krause Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Kenijczyk

Tak. Zwłaszcza Polacy z gruzinami

@Kenijczyk

To tak czy nie? Bo po lekturze pozostałych opinii to już nie wiem czy brać to na serio czy jako ironię.

Witam chciałbym zapytać jak wygląda praca na prasach na tzw Piłach

Zostaw merytoryczną opinię o Krause Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Krause Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krause Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krause Sp. z o.o.?

Krause Sp. z o.o.