Opinie o Doka Polska Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Doka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Doka Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doka Polska Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

APA

Witam, Ile płaci DOKA pracownikom technicznym (inż.projektu) z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu szalunków? Czy można zarobić więcej niż 4tys netto?

g

Nie polecam, niskie zarobki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Doka Polska Sp. z o.o.?

Kandydat Nowy wpis

Hej, jakieś opinie o pracy na stanowisku specjalisty ds. logistyki w Warszawie? Warto aplikować? Jest szansa na rozwój, fajną atmosferę i dobre warunki?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Doka Polska Sp. z o.o.?

Stefan Nowy wpis

Cześć! Czy poszukują pracowników magazynowych/brygadzistów? Na jaką stawkę można liczyć?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Doka Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
APA

m
@APA

4tys netto to są oczekiwania specjalisty z kilkuletnim stażem - jak w tej branży ma być dobrze?

g

Nie polecam, niskie zarobki

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Doka Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Jaki dress code obowiązuje w Doka Polska Sp. z o.o.?

Doker

W doce nie ma już socjalu, premii ani żadnych dodatków, zarobki troszkę powyżej najniższej krajowej, a jak ktoś ma plecy i się go pcha to są szanse rozwoju. Dobra sprawa pod względem załatania dziury na jakiś czas w poszukiwaniu ciekawych ofert.

Wiktoria
@Doker

To trochę nieciekawie w takim razie, czyli rotacja pracowników w firmie jest bardzo duża? No i ciekawa jestem, co to znaczy, że ktoś ma plecy? Trzeba mieć dobry kontakt z szefem, czy kimś innym? :)

Urszula
@Doker

Czyli tak naprawdę, żeby się rozwinąć, trzeba mieć poparcie? Inaczej nie ma szans się jakoś rozwinąć bez że tak powiem "znajomości" poniekąd?

Viki
@Wiktoria

Co masz na myśli dobry kontakt z szefem. Nasuwa mi tylko jedno...

Adik5

Praca taka sobie, ciężko o awans, wynagrodzenia przeciętne. Na krótki czas ok

Aneta
@Adik5

dlaczego ciężko o awans? dużo chętnych do niego jest , kierownictwo niechętne do jego dawania czy jeszcze jakiś inny powód ?

hentny

Na ile zmian pracuje magazyn i w jakich godzinach?

Johnny
@hentny

pon-czw 7-17 w/g harmonogramu piątki 7-15

Ilona
@Johnny

Czyli zmiana jedna? Nadgodziny jakieś wypadają czy nieczęsto?

Jak jest z pakietem medycznym w Doka Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Wózkowy

Medicover był i były chyba 2 albo i 3 pakiety medyczne , ale z powodu ''niby'' korony jak to działa teraz ciężko powiedzieć. Doka była fajnym miejscem pracy do czasu , aż wpadli na pomysł w czasie pandemii zmiany głównej siedziby, problemy z zawarciem nowych kontraktów i wiele innych problemów . Na chwile obecną , a mam kontakt z nie którymi osobami , więcej zaczyna się robić kierowników , dyrektorów itp niż pracowników i w każdej chwili mogą zwolnić tłumacząc się wymyślonym przez nich złym stanem branży budowlanej co jest nie prawdą, wystarczy spojrzeć na konkurencje jak radzi sobie świetnie .

Gabriela
@Wózkowy

a ci kierownicy, których się według ciebie dużo robi to są awansowani pracownicy niższego szczebla czy nowi ludzie?

Wózkowy
@Gabriela

Jak w Bydgoszczy to Brygadzista , w innych oddziałach rekrutacja wewnętrzna . Żeby zwyczajny pracownik z magazynu czy biura , na brygadziste czy kierownika to 20% szans . Miejsca są mocno obsadzone , a wiadomo im bliżej władzy tym ciaśniej jest tam się dostać.

RamaBDG

Witam! Pracuje od 5lat w DOKA Bydgoszcz i nie myślę nad zmianą pracy. W obecnym korona kryzysie podcięło nam skrzydła ale nie jest źle. Byłem w delegacjach w każdym oddziale. Doceniają wkład w pracę. Przykładem jest mój awans. Wiadomo, że mogłoby być lepiej z kasą ale każdy by chciał 4tys za siedzenie. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecić pracodawcę :) Pozdrawiam!

Kiero
@RamaBDG

No jesteś zadowolony jak w bydg nic się dzieje 2 auta na krzyż to, można tak egzystować

Nickt
@Kiero

No są dni gdzie nawet nic nie przyjeżdża a inne filie muszą utrzymywać takie oddziały...

BabyBoy

Również nie polecam tej firmy, Panie od spraw rekrutacji miłe podczas rozmów, jeśli nie przejdziesz dalej nie potrafią podziękować z klasą tylko krótko NIE. Szkoda że bez żadnych wskazówek na przyszłość lub rekomendacje co poszło nie tak. Jakie szczęście że nie dostałam się do tej firmy. Wszystko przedstawiane w superlatywach a rzeczywistość pewnie jest inna. Podobno marne zarobki i wyzysk..NIE POLECAM

Malaaczarnaa

Rozmowa o pracę nawet ok. Natomiast po drugim etapie dostałam telefon z centrali że nie przeszłam drugiego etapu.na pytanie co jest powodem Pani nie potrafiła udzielić odpowiedzi. To bardzo nieprofesjonslne.

Maja
@Malaaczarnaa

Omówili z Tobą na tej rozmowie w Doka warunki zatrudnienia? Jak tam sytuacja z wynagrodzeniami? I o jakie stanowisko się starałaś?

Malaczarnaa
@Maja

Tak zatrudniają na umowę o pracę, podobno socjal też jest. Wynagrodzenie trochę powyżej krajowej, szału nie ma. Na rozmowie Panie zadowolone, wypadłam dobrze, takie miałam wrażenie natomiast są nie słowni ponieważ zadzwonili dużo później niż obiecali, oczywiście z informacją, że nie przeszłam dalej, bez podania przyczyny, bardzo nieprofesjonalne podejście powinni na moją prośbę udzielić informacji, które mogą być kluczowe na przyszłość co powinnam poprawić skoro są na nie. A NIE bo NIE to dla mnie nie argument , cieszę się że mnie nie wybrali :) Dostałam lepszą ofertę gdzie indziej .

Bartek

Ile trwa okres probny w firmie ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mało znaczący gracz

Tak, ludzie są zatrudniani na umowę o pracę

Jola

Jak wygląda postępowanie rekrutacyjne w Doka Polska? Jakie wymagania powinna spełniać osoba starająca się o stanowisko w firmie?

Wiesiek

Smieszne wynagrodzeni . Jak to pisza o sobie praca dla znanej firmy za smieszne 2tys.normalni ludzie co sie cenia za swoja prace i staz pracy nie polecam. Szkoda czasu

Maja
@Wiesiek

Czy niesatysfakcjonujące wynagrodzenie rekompensowane jest przez firmę Doka Polska pozapłacowymi profitami? Na przykład udzielaniem różnych świadczeń i organizowaniem dodatkowych inicjatyw. Może to być dofinansowanie do pakietu sportowego lub wyjazdy integracyjne dla pracowników. Czy można spotkać się z takimi rozwiązaniami w tej firmie?

XXX
@Maja

Maja jest dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport, medycznego Medicover, organizowane są wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniami

Ely

Firma nie powiadamia o wyniku rekrutacji. Po przejściu przez dwa etapy i otrzymaniu informacji, że bez względu na wynik otrzynam informację zwrotną w określonym dniu. Niestety nie było kontaktu ze strony firmy. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne podejście. Akceptuję fakt, że byli lepsi kandydaci jednak tego, że firma nie wywiązuje się z obietnic to już nie. Faktycznie komunikacja tam szwankuje

detektyw

A co z poprzednim przedstawicielem na Wielkopolskę? Nie sprawdził się ? Nie realne targety , czy słaby zawodnik był qwefr- odpisz !

mp
@detektyw

Został przeniesiony, generalnie ciężki rynek. Z takimi cenami to nie pohandlujesz. Ale jak to dyrekcja mówi... Tanio to każdy potrafi. Ogólnie firma ok ale targety nierealne, sprzętu nie ma i logistyka fatalna. Ciężko obsłużyć klientów bez ekscesów... Dyrekcja fatalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Doka Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Doka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doka Polska Sp. z o.o.?

Doka Polska Sp. z o.o.