GTC Sp.j. Chwiłowicz

Pyzdry

Opinie o GTC Sp.j. Chwiłowicz

Renata 2015-11-24 22:20
To jest firma oszuśći którzy wykorzystują nie Płacąc za dzień próbny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ela 2015-11-24 22:24
Nie warto do tej firmy iść nie płacą za dni próbnej pracy BANDA ZŁODZIEJ wykorzystują !
Rafał 2015-11-24 22:30
Pracowałem trzy dni i nie zapłacili szukają głupich na lato!
Wojtek 2015-11-24 22:48
Odradzam iść do tego zakładu bo wykorzystują jak tylko mogą byłem i wiem.
angelika.nowak.1989@gmail.com 2016-02-19 18:08
Hej mam pytanie a jak placa w GTC w pyzdrach i jakie sa tam warunki
jaka 2016-05-17 18:14
@nego a skąd masz takiego pewniaka? obawiam się, że zarobkami bywa różnie. Jakby było tak, jak piszesz konkretnie, to więcej bym znalazł pozytywnych wpisów, tak coś czuję. Dajcie znać jak faktycznie jest :)
Karolina 2017-08-04 15:19
Cy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w GTC Sp.j. Chwiłowicz? czy firma poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam informacji na ten temat - dlatego każda wiadomość będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o GTC Sp.j. Chwiłowicz - Pyzdry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTC Sp.j. Chwiłowicz