Color Expert Sp. z o.o.

Straszyn

Opinie o Color Expert Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 16:27:58
Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Color Expert Sp. z o.o.?
Treser 2015-11-29 12:36:00
Według mnie bardzo pozytywna firma!!! Zespół handlowy raczej zgrany, biuro chętnie współpracuje z klientami i handlowcami kadra zarządzająca na wysokim poziomie.
Polecam firmę jako partnera do handlu oraz jako pracodawcę.
Roszpunka 2015-12-15 21:34:52
Tak, pisanie o kimś i powielane bzdury wyssane z palca większego sensu nie mają. Jest to bicie piany - nic więcej. To może poprzedni pracodawca nie był czujny i dawał pracownikom różne przyzwolenia... Nie znam chłopaka ale skoro został przyjęty i pracuje to zaufajcie mi że przez prezesa został prześwietlony na wylot, a gdyby było z nim coś nie tak to zaufaj mi że w tym gronie by się nie znalazł. Prezes jest bardzo czujny a znam go z wcześniejszej organizacji.
Miro 2015-12-26 21:23:19
La, myśle, że dobrze ktoś zrobił, wymieniając imie i nazwisko, ja pracowałem z tym panem, i to rzeczywiście prawda, po jego wyrzuceniu z naszej firmy wszyscy przez niego mielismy ciepło, ale tak to jest zaufać byle komu, potem wszyscy mają przechlapane, wiec jest to tylko przestroga dla pracodawcy
Robak 2016-03-20 12:28:41
Ja też kojarze pana Michała.pracował tez w łódzkiej firmie z której go zwolnili dyscyplinarnie za to samo co w kieleckiej narobił.dziwie sie tylko pracodawcy zd nie weryfikuje art.52, nie przyjalbym takiego kręta wiecej
U 2016-11-15 00:47:08
Dzięki za cenne informacje. Szkoda, że dopiero teraz takie interesujące informacje. 48 na dobe...Takie było moje przeczucie.
Jarek 2016-11-15 08:31:17
Może ktoś napisać o rzeczywistej sytuacji?
Myślę o zmianie pracy, ale słyszałem nic dobrego o firmie i zarządzania ..
Zgadzam się z Rumcajsem 2016-11-15 13:48:39
Rumcajs jest dobrze poinformowany i trudno się z nim nie zgodzić .
były 2016-11-15 14:17:14
Rumcajs jest jak max kolonko mówi jak jest
Normalny 2016-11-19 20:04:57
Drodzy forumowicze! Jaki cel ma pisanie tych bredni o firmie, o zarządzie? Firma jak firma - pracować trzeba, nikt z tego obowiązku Was nie zwolni. Niestety nasz kraj słynie z tego, że jeśli pracodawca zaleci sumiennie pracować, lub wyda polecenie służbowe to już z automatu są wieszane na nim psy.
Kilka słów o Prezesie. Wykształcony człowiek z wielką klasą, której pozazdrościłby nie jeden, na analogicznym stanowisku - piszę tu obiektywnie i nie ma się co oszukiwać. Prawdopodobnie boli Was, że macie ubogi zasób słów i zwroty używane przez Prezesa są dla Was zbyt górnolotne (niezrozumiałe). Zamiast krytykować, polecam się doedukować i prowadzić merytoryczną dyskusję na poziomie jaki obowiązuje w korporacji - wówczas nie będziecie czuć się niezręcznie.
Pisanie bzdur przez jedną lub dwie osoby pod różnymi nickami jest mocno zauważalne. Bardzo prosto jest krytykować kogoś, czasem jednak warto spojrzeć na samego siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego nie zaszedłem tak daleko w swojej karierze zawodowej i nadal jestem szarym pracownikiem?
Szkoda, że Ci negatywni "pisarze" nie mają na tyle odwagi aby napisać swoje imiona oraz nazwiska!
Oczywiście jeśli ktoś przychodzi do pracy z zamiarem odbycia tzw. "Wakacji w pracy" to nie jest to miejsce dla niego i zapewne intencje takiego delikwenta zostaną w trybie ASAP wychwycone.
Firma nie jest zła jako organizacja a najlepszym dowodem na moje słowa są osoby które z firmą są"od zawsze" i mają się świetnie.
Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę. Dodam, że nie jestem żadnym protegowanym - piszę to co myślę.
Pozdrawiam byłych, aktualnych oraz przyszłych pracowników tej organizacji.

Stary lojalny pracownik 2016-11-19 21:13:38
Po dłuższym zastanowieniu również postanowiłem zamieścić w mojej ocenie obiektywną ocenę pracodawcy. Pracowałem w CIPL na przełomie "starych" i "nowych" rządów. Uważam, że nowy zarząd tchnął nowe życie w firmę i wyprowadził firmę że stagnacji. Moje zwolnienie z tej korpo było tylko moją suwerenną decyzją której z perspektywy czasu dość mocno żałuję. Na co Wy narzekacie? Jeździcie na prawdę fajnymi samochodami, pracujecie z przyjemnym produktem, nikt Was nie śledzi i na ręce nie patrzy, tylko na wynik co jest oczywiste i zrozumiałe. Nie macie GPS-ów - to w tych czasach graniczy z cudem, integracje organizowane z pompą i na wysokim poziomie. Serio wielu PH zazdrości Wam narzędzi i komfortu pracy w tej firmie...
Szef uważam jest gościem z ponadprzecientną charyzmą i klasą. Jeśli robi się swoje przykrości z jego strony nie zaznasz. Kasa jest przyzwoita, choć apetyt rośnie w miarę jedzenia...Ale jeśli pracujesz to na pewno godnie zarobisz.
Generalnie rzecz ujmując firma fajna i gdyby nie staropolskie porzekadło mówiące o tym, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi prawdopodobnie podkuliłbym ogon i wyraził chęć powrotu.
Polecam że szczerego serca.
Obser 2016-11-20 02:07:35
Czyżby jednak to Zarząd nie jest normalnym starym lojalnym pracownikiem?
taki tam 2016-11-21 13:14:21
szczególnie normalny to umiłowanie trybu ASAP i teksty typu "pracowników organizacji" ewidentnie zalatuje
Niepodamnicka 2016-11-21 13:56:44
Aż kusi mnie by napisać : Szto lat, Szto lat !
Orinoco floe 2016-11-21 19:16:35
Te pochlebne piesni nt Ciretu, styl wypowiedzi i retoryka jednoznacznie wskazuja na jedynego mozliwego ich autora. :) Ciretowcy wiedza o kogo chodzi ;) To co napisal Rumcajs i Bilateralny ASAP to w 100% prawda. Ludzie nie pakujcie sie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tak radzi wam na szczescie juz byly pracownik.
Zostaw swoją opinię o Color Expert Sp. z o.o. - Straszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Color Expert Sp. z o.o.