logo Arriva Polska Sp. z o.o.

Arriva Polska Sp. z o.o.

Opinie o Arriva Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 17:35:56
Wiesz coś o firmie Arriva Polska Sp. z o.o. czego nie wiedzą inni? Czekamy na Twoją opinię na naszym forum.
Qrczak 2016-12-01 18:40:58
Ktos z Was moze sie orientuje jaka wyplate oferuja w warszawie na miejskich?
Stefan 2016-12-09 11:40:21
Za nominał godzin wyciągniesz na rękę 2 500 (bez ewentualnych wydatków)
Qrczak 2017-01-14 04:00:47
To chyba mza placi najwiecej za jazde "wokół komina"
Red 2017-01-17 10:31:13
Za grudzień nie wypłacono nadgodzin ,co jest dziwne ponieważ jest to koniec kwartału a twierdzili na początku wszystko będzie zgodnie z kodeksem pracy a tu na dzień dobry taki brzydki bak,system rozliczenia tez bez porozumienia z załoga ,co jest uważam niedopuszczalne,ponieważ trzymiesięczny system rozliczenia można wprowadzać tylko w wyjątkowych sytuacjach a gdzie tu wyjątkowa sytuacja ,zobaczymy co będzie dalej .
biegający po zajezdniach 2017-01-22 11:27:45
Jak płacą na zasilaniu
frgrtgrtgr 2017-01-23 19:07:17
bbfbfbfb 2017-01-06 18:26:56 @kierman - 2017-01-05 15:14:41 W 2017 roku powstanie Krajowy Rejestr Elektroniczny Przedsiębiorców Transportu Drogowego, a także co bardziej interesujące zmiany regulujące "dobrą reputację".

Jak wiadomo, 4 grudnia 2011 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) 1071/2009 z dnia 21 października 2009 r., ustanawiające zasady dotyczące warunków wykonywania zawodu przewoźnika drogowego i uchylające dyrektywę Rady 96/26/WE. Na jego mocy GITD upoważnił WITD do przeprowadzania postępowań dotyczących podmiotów, posiadających uprawnienia do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego. Art. 6 rozporządzenia z 2011 roku mówi, iż to Państwo Członkowskie określa warunki jakie musi spełniać przewoźnik, aby wypełnić warunek "dobrej reputacji".

Prawodawca unijny wyznaczył natomiast sposób postępowania, według którego organy kontroli powinny działać przy ustalaniu, czy warunek "dobrej reputacji" został przez przewoźnika zachowany. W dniu 18 marca 2016 r. Komisja Europejska wydała rozporządzenie Komisji (UE) 2016/403 uzupełniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1071/2009, wprowadzający katalog poważnych naruszeń mogących prowadzić do utraty "dobrej reputacji" oraz skutków z tym związanych.

WITD przekazują wzajemnie informacje o firmach, które otrzymały wykonalne decyzje administracyjne, o nałożeniu kary za naruszenia określone w załączniku nr IV rozporządzenia nr 1071/2009. Jeżeli firma została dwukrotnie ukarana za naruszenia w ww. ustawie, zostaje wszczęte postępowanie administracyjne, dotyczące dobrej reputacji. Jeżeli zostanie podjęta decyzja o jej utracie, GITD cofnie uprawnienia przewozowe przedsiębiorcy.

Źródło: LONTEX
Zostaw swoją opinię o Arriva Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arriva Polska Sp. z o.o.