logo Arriva Polska Sp. z o.o.

Arriva Polska Sp. z o.o.

Opinie o Arriva Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 17:35
Wiesz coś o firmie Arriva Polska Sp. z o.o. czego nie wiedzą inni? Czekamy na Twoją opinię na naszym forum.
Qrczak 2016-12-01 18:40
Ktos z Was moze sie orientuje jaka wyplate oferuja w warszawie na miejskich?
Stefan 2016-12-09 11:40
Za nominał godzin wyciągniesz na rękę 2 500 (bez ewentualnych wydatków)
Qrczak 2017-01-14 04:00
To chyba mza placi najwiecej za jazde "wokół komina"
Red 2017-01-17 10:31
Za grudzień nie wypłacono nadgodzin ,co jest dziwne ponieważ jest to koniec kwartału a twierdzili na początku wszystko będzie zgodnie z kodeksem pracy a tu na dzień dobry taki brzydki bak,system rozliczenia tez bez porozumienia z załoga ,co jest uważam niedopuszczalne,ponieważ trzymiesięczny system rozliczenia można wprowadzać tylko w wyjątkowych sytuacjach a gdzie tu wyjątkowa sytuacja ,zobaczymy co będzie dalej .
biegający po zajezdniach 2017-01-22 11:27
Jak płacą na zasilaniu
Al bundy 2017-02-13 12:24
Z tego co wiem to na zasilanie nie przyjmują ,żadnych zleceń nie ma , tylko na etat ,chociaż na chwile obecna to chyba nawet komplet jest i nie ma wogole przyjęć .
Nick 2017-03-23 12:03 [użytkownik zarejestrowany]
PKS Grodzisk oferuję 3400na ręke nowym przetargiem, umowe do 31.12.2024, nie obciazanie za przepaly z czego do tej pory byli slynni a nawet premie za oszczędnosci paliwa, masz umowe tutaj na czas okreslony bądź dopiero co sie przyjales? nawet sie nie zastanawiaj, skladaj papiery do Grodziska, nie sluchaj(ewentualnie zapomnij jesli juz tam pracowales) co to sie tam dzialo do tej porybo nowym kontraktem nie będzie to mialo zadnego znaczenia.
Zostaw swoją opinię o Arriva Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arriva Polska Sp. z o.o.