Opinie o LVD-Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LVD-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LVD-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LVD-Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

nickname

"Przychodzi się do firmy, a odchodzi się od szefa" Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat tego co się tam dzieje… „Obecny główny manager bardzo płynną uczciwość jak i wyobraźnie. Tyle co on obieca to nikt ci nie da…” -to prawda… obietnice z rozmów kwalifikacyjnych miały się nijak do panującej tam rzeczywistości...! Trend pracy po godzinach i w weekendy przy jednoczesnym wymaganiu podpisywania listy obecności w pracy 8-16. Stwarzanie problemów z nieistotnych rzeczy. Komunikacja..dno, podział geograficzny wewnątrz istnieje tylko umownie… Jedne z najlepszych maszyn na świecie, a od kuchni zwykłe (usunięte przez administratora) najgorsza firma w jakiej pracowałem. Generalnie z pracy w tej firmie można zrobić stand-up… Wyrażam wdzięczność za przekonanie się, od jakich miejsc i zjawisk należy trzymać się daleka.

nickname Nowy wpis

PikPok Nowy wpis

Firma wypłaca wszystkie nadgodziny. Wszystko jest na czas. A cała reszta to prawda. Kierownik to pracoholik . Najlepiej być od 5 rano już u klienta i zostawać na weekendy. U klienta trzeba pracować 12 godzin dziennie . (usunięte przez administratora)

Krystyna

Z tego, co piszecie to opinie są podzielone. Widzę, że piszecie, że firma podobno nie wypłaca nadgodzin i ucina godziny wykonanej pracy. To prawda? Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć?

tak
@Krystyna

Tak

Gabriela
@tak

I to się odbywa tak bezkarnie i nikt nie próbuje z tym niczego zrobić? Bo to chyba trochę wbrew KP jest, no nie?

Małża Nowy wpis
@Krystyna

Dyskusja bezpodstawna, firma ma regulamin, który zawiera wszystkie wytyczne co do nadgodzin. Wszystko jest zgodne z polskim prawem, kontrole nasyłane przez niezadowolonych byłych pracowników nie wykazały nieprawidłowości, a wręcz stawiają firmę jako przykład przestrzegania prawa.

Szkoda czasu

Jako były pracownik mogę streścić. Obecny główny manager bardzo płynną uczciwość jak i wyobraźnie. Tyle co on obieca to nikt ci nie da. Nawet firma LVD nie jest w stanie się tego zagwarantować. Jak np.: - Brak wypłaty nadgodzin. - Ucinanie godzin wykonanej pracy - Nie liczenie godzin dojazdu jako godzin pracy Wszystkie to choć było uzgodnione wcześniej zostało nie spełnione przez firmę LVD. Dodatkowo nacisk aby prace wykonywać w czasie wolnym od pracy (bo nikt ci za to nie zapłaci). Najlepiej być 24/7 w delegacji i dostępny. Rzeczy nad wyraz oczywiste nie są oczywiste w tej firmie. Stwarzanie problemów z nieistotnych rzeczy. Totalnie słaba komunikacja. Nikogo nie interesuję co masz do powiedzenia jesteś tylko sztuką. Nie spotkasz takiego środowiska w innych firmach zapewniam. Z podstaw wypłata poniżej średniej rynkowej. Oczywiście wszelkie obietnice szybkiej zmiany tego stanu na pewno wystąpią jak i wspomnienie o olbrzymich premiach i bonusach które nie istnieją. Jak coroczne podwyżki (poznałem rekordzistę 4 - słownie cztery lata bez podwyżki). Jeżeli to średnio przekonuję to wystarczy spojrzeć na rotację. W tamtym roku z czterech osób z jednego działu na koniec roku pozostała jedna osoba. Jak na firmę w Polsce która zatrudnia koło 15 osób od zeszłego roku zakończyło współpracę 6 lub 7 osób.

Małża Nowy wpis
@Szkoda czasu

O to mnie poznałeś :):) tak uczciwie traktowało byłe szefostwo, po co mu podwyżka, przecież on tam nic innego nie znajdzie... Zgadza się najbardziej zaawansowane i ciekawe maszyny nie maja już szczęścia do serwisantów. Pierwsi techniczni pasjonaci i specjaliści, których ta firma miała, a bez kozery powiem, że eksperci klasy światowej robią sobie coś zupełnie innego, czyściej, spokojniej i za dużo lepsze wynagrodzenie...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie LVD-Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Magda

Firma jak najbardziej zasłużyła na dobrą opinię pracodawcy ale ponieważ nie każdemu po drodze z pracą więc szuka przysłowiowej dziury w całym.

@Magda

Bo ludzie to wilki, nie doceniają tego co mają, a jeszcze piszą nieprawdę. LVD to dobra firma, belgijska, produkt bardzo zaawansowany technicznie jak można na stronie zobaczyć. Ekipa zaangażowanych ludzi, lokalna perełka, a jak się trafi fajny dyrektor to praca jest nawet znośna, ale cóż, spiesz się wymienić z nim wizytówkę, bo tak szybko odchodzą. Firma daje szansę młodym inżynierom / technikom na zdobycie doświadczenia, z którym to już mogą zrobić co zechcą. Wielu tak zrobiło.

Gooral

Witam. Czy warto aplikować na Technika serwisu? Jakie wynagrodzenie?

@Gooral

Zaaplikuj i się dowiesz, a dowiesz się, że przenoszenie worków w młynie da większy efekt finansowy i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Praca technika serwisu to doskonała znajomość łóżek hotelowych i taniej kuchni. Poniedziałek - piątek w delegacji, nie warto kupować dużego mieszkania, czy domku z ogródkiem, raz że cię nie będzie stać a drugie - na 2 dni w tygodniu??

Hej, czy w firmie LVD-Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Gerwazjusz

Pytanie po co ci nadgodziny, (usunięte przez administratora)

Jarosław
@Gerwazjusz

To może sprecyzujcie, czy w ogóle w tej firmie nadgodziny występują? Myślę, że to na tyle ważna kwestia, że nie powinno być wątpliwości, które aktualnie mam. Ktoś pracował i wie, jak to wygląda?

Gogol

Miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś o atmosferze i zarobkach, dlaczego tak cicho tu jest?

Małża

jakie zarobki, bo szukają ??

Maria
@Małża

Na którą z ofert pracy dostępnych na oficjalnej stronie internetowej firmy LVD-Polska chciałbyś aplikować? Czy chodzi Ci o pracę na stanowisku technika serwisu? Masz może doświadczenia związane z pracą na takim stanowisku, czy byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Rozwiń motyw swojego zainteresowania pracą u tego pracodawcy.

@Maria

ja już wiem co i jak, dzięki powoodzeenia...

CV

Brak pozytywow

ekspert, level master
@CV

brak negatywów ... kiedyś

Zostaw merytoryczną opinię o LVD-Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w LVD-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LVD-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LVD-Polska Sp. z o.o.?

LVD-Polska Sp. z o.o.