Opinie o Hafen Marcin Kizeweter sp.k. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hafen Marcin Kizeweter sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hafen Marcin Kizeweter sp.k. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hafen Marcin Kizeweter sp.k. w Siedlce

cześć, na stronie firmowej nie widziałem ofert o pracę a zastanawiałem się czy nie przyjmują tu przypadkiem pracowników do działu serwisu. Szukam zatrudnienia w Siedlcach po prostu, tak w zasadzie odkryłem firmę. Tutaj piszecie, że jakieś rotacje mieliście, jeśli tak to skąd braliście oferty?

Paulina

Zmartwiły mnie te doniesienia o rotacjach, co tam się dzieje? Ludzie sami odchodzą czy zwalniają czy jak. Napiszcie czy warto iść czy sobie odpuścić

@Paulina

Sami odchodzą.Dużo bym mógł tu napisać ale straciłem tam trochę zdrowia nigdy więcej takich firm.Z niektórymi się jeszcze nie rozliczyłem ale przyjdzie jeszcze taki czas.Niestety szczury chodzą kanałami

Emilia Nowy wpis
@Mati

Ciekawe porównanie z tymi szczurami... Ale jeśli chodzi o stracenie zdrowia to o zdrowiu psychicznym czy fizycznym tu mowa?

x.x Nowy wpis
@Mati

dokładnie tak jak mówisz :) wykorzystywanie pracownika jest tam na porządku dziennym... szkoda czasu i zdrowia

Magda

Hej, co aktualnie dzieje się w firmie?

@Magda

Dzieje się to co zawsze.Zmiana pracowników co dwa miesiące bo nie da się dłużej tam wytrzymać.Chore pomysły z góry i łysy (usunięte przez administratora) na dole.Omijać szerokim łukiem tą firmę szkoda zdrowia.

Janusz
@Mati

Co oznaczają "chore pomysły", bo duża rotacja pracowników nie wróży nic dobrego.

@Janusz

Pójdź spróbuj zobacz ciekawe czy teraz na rozmowie wstępnej o pracę mowia ze przez 3 lata przewinęło się tam około 30 pracowników.

Paulina Nowy wpis
@Mati

A kto by się takimi rzeczami chwalił.. Myślisz ze to serio tak dużo? Ciężko mi ocenić, ile tam osób pracuje ogółem?

Darek

Lubię atmosferę w Hafen Marcin Kizeweter sp.k. za: Bardzo dobre relacje w zespole. Zrozumienie i dystans. Każdy wie za ile pracuje. Nie pie*y się o konkurencji, nie ma się kompleksów. I to ją najbardziej boli:)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hafen Marcin Kizeweter sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Henry

Firma dostała opinię dobrego pracodawcy więc wystarczy sobie dopowiedzieć jak jest. Przecież za nic nie dostaje się wyróżnień.

@gn faktycznie terminowość wynagrodzenia to bardzo ważny aspekt zatrudnienia dla wielu. Świadczy o bezpieczeństwie i stabilności zatrudnienia. Czy HAFEN nie ma z tym problemu?

Juruś
@Marta

A co to za kupa Martuś. Wstyd mi za Ciebie żonko

Wacław

Wakacje się skończyły a tu cisza!! Tak dobrze się pracuje , że nie ma o czym pisać?

gn

Opieka medyczna to dobry powód, żeby znaleźć zatrudnienie @xoxo, ale czy można liczyć na wypłaty w terminie? Pozdrawiam

student

pisząc pracę mgr na temat zachowań konkurencji w sieci chciałbym użyć tej wypowiedzi do mojej pracy, czy autor wyraża zgodę? jest to doskonały przykład nagannej konkurencji, niezrozumienia zasad pisania na forum, używania środków stylistycznych nacechowanych niezadowoleniem i sfrustrowaniem- tak typowym w okolicznościach konkurencji, lecz zakazanych regulaminem forum. pisanie o osobach 3, wyimaginowana znajomość osobowości właściciela lżonej firmy, drukowane litery, wykrzykniki- to wszystko świadczy o dużym negatywnym nacechowaniu.Raczej dalekim od doświadczenień bycia pracownikiem tej firmy. Jestem zainteresowany innymi wypowiedziami Państwa, czy mogłbym prosić admina o ip, z którego(jak mam wrażenie) pisanych jest większość postów- podobne braki interpunkcyjne, środki stylistyczne itp.

Zadowolona żona

Rodzinna atmosfera, nikt nie s..ra do własnego gniazda. Każdy pracownik wie, że działa dla wspólnego dobra, nie ma szczucia na konkurencję i czyhania, aż się komuś powinie noga i po premii jak u chińsko/ siedleckiej konkurencji. MSZ. Chore dziecko, jedziesz na urlop/ pozostali nie dają ci odczuć, że robisz coś nie tak zostając w domu!

Zostaw merytoryczną opinię o Hafen Marcin Kizeweter sp.k. - Siedlce

Hafen Marcin Kizeweter sp.k.
  • Artyleryjska 11
    08-110 Siedlce

Hafen Marcin Kizeweter sp.k.