brak logo

Bio - Tech Consulting Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Bio - Tech Consulting Sp. z o.o.

kakadukaraka 2011-11-02 03:09
Właściciel stosuje marne techniki motywacji, które polegają głównie na stawianiu wygórowanych celów, ochrzanianiu pracowników i manipulacji. Nie zatrudnia wystarczającej ilości osób i nieuczciwie wymusza nadgodziny. Wisienka na torcie - tytułuje się profesorem, a tak naprawdę ma tylko tytuł doktora (piastuje stanowisko profesora nadzwyczajnego na jednym uniwersytecie - jest to tytuł honorowy, a nie naukowy). Pracownicy za to są bardzo sympatyczni i dają z siebie wszystko. Atmosfera w pracy miła. Ponieważ właściciel oszczędza jak może i nie zatrudnia wystarczającej ilości osób, to każdy ma możliwość rozwijania się we wszystkich kierunkach na raz - sprzedaż, marketing, informatyka, zarządzanie.
2
expracownik 2014-04-05 09:44
Z plusów: możliwość poznania fajnych ludzi i ogólne zorientowanie się w środowisku biotechnologiczno-farmaceutyczno-kosmetologicznym. I to by było na tyle. Minusy: marne wynagrodzenie, przesyłanie PITów do rozliczenia na ostatni moment (co daje ogólny obraz o rozgardiaszu panującym w firmie) i jeszcze raz ... marne wynagrodzenie, nieadekwatne do ilości wkładanego wysiłku. Dodatkowo ciągła rekrutacja powinna dać przyszłym pracownikom wiele do myślenia - gdyby firma była ok, to dobry pracownik zrobiłby wszystko, by w tej pracy zostać. A jeśli firma wiele nie ma do zaoferowania, to po co to wszystko...?
2
rif 2014-04-30 07:52
Właściciel stawia wygórowane wymagania pracownikom (usunięte przez administratora)
2
businessman 2015-04-13 22:37
polityka w stylu lat 90-tych, ciagla rotacja pracownikow, ogolem... wyzysk, bieda i duze mniemanie o sobie
4
pracownica 2016-02-08 11:07
dajcie sobie spokój z tą pracą. raczej dla osób lubiących wolontariat
5
toam 2016-04-23 22:57
dlaczego tak uważasz? przecież płaca zawsze i w terminie.
3
Zostaw swoją opinię o Bio - Tech Consulting Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio - Tech Consulting Sp. z o.o.