PIW Drycon Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o PIW Drycon Sp. z o.o.

wool 2014-12-22 12:09:27
Też u niego pracowałem.Potwierdzam szmaciarz gonił do roboty a na koniec się zmył i niezapłacił.
rex3 2014-12-24 12:41:29
Takich Grzegorzów jest sporo na rynku pracy ,dużo oferują a w końcu cię wydymają.Jak go kiedyś spotkam to od razu ma wpierdol.
lizor 2015-11-04 18:56:01
wspaniale ,dzięki takim portalom wyeliminujemy nieuczciwych pseudo pracodawców i dzięki ludziom umieszczającym swą opinie . Firma drycon dzisiaj szuka podwykonawców , dzięki wam , moja firma nie podejmie z nimi współpracy
podwykonawca 2016-02-22 14:23:53
Firma od początku oszukuje na swojej stronie podaje kapitał założycielski 50 000 zł w KRS jest 5 000 zł.(rubryka 8) Do momentu wykonania prac jest miły i obiecuje po wykonaniu znika, nie odbiera telefonów nie odpowiada. Itd.
Inspektor 2016-10-19 18:41:20

No tak tylko zapomniales dodadac ze nie przychodzilo sie dwa dni do pracy, a jak juz to pod wplywem a potem zdziwiony ze dostal kopa bez wyplaty.....
Jom 2016-10-19 22:16:57
No i wiadomo chyba że Drycon zatrudnia ludzi, że coś się dobrego dzieje w firmie, że można mieć jakieś marzenia
Zostaw swoją opinię o PIW Drycon Sp. z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIW Drycon Sp. z o.o.