Opinie o Regan w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Regan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Regan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regan w Solec Kujawski

Operator żurawia

Wypłaty na czas? Ten kto to pisze chyba ma zaburzone pojęcie co to znaczy na czas. Wypłaty są w 4 ratach i o każdą trzeba się upominać. Nie ma pieniędzy na paliwo, awarie. Sprzęt to jeżdżący złom, w którym nic nikt nie naprawia. A na budowach wstydzi się za to musi operator. Zgłoszenia awarii zostają przez kierownika i właściciela zamiatane pod dywan. Brak hamulców, czy wycieki to nic takiego. Trzeba robić dalej. W szatni biegają tabuny myszy, jakichkolwiek warunków socjalnych brak. Plac to jedno wielkie rozlewisko.

Arczi
@Operator żurawia

W samo sedno. Dołożył bym wiècej ale tyle co napisał autor opinii jest już wystarczające.

Pracuje kilka lat i atmosfera świetna, wszystko tak jak być powinno. Wynagrodzenia na czas

Sławomir
@Paweł

Widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z Regan, chwalisz atmosferę i kwestie wynagrodzenia. Ciekawi mnie natomiast, jak firma zapatruje się na pracowników bez doświadczenia, czy proponowane są jakieś szkolenia wdrażające do pracy? Liczę na Twoją odpowiedź.

Brak słów Nowy wpis
@Paweł

Bo jesteś blisko związany z szefostwem, na stanowisku kierowniczym. Jestes osobą nieobiektywną w tej dyskusji.

Jak wygląda ścieżka kariery w Regan? Czy trudno jest zdobyć awans?

Poinformowany Nowy wpis

Tam nie ma ścieżek kariery ;) Z tej firmy każdy po niedługim okresie pracy sam wieje ;) Notorycznie mozna znaleźć ogłoszenia o poszukiwaniu operatorów etc. To juz jest odpowiednia wizytówka.

Operator żurawia

Mirela Bajerska
@Operator żurawia

Komentarz uwazam za bezpodstawny, a ktos kto go pisał nie ma nawet odwagi cywilnej podpisać się pod nim. Takich hejterow mnóstwo w naszym społeczeństwie. Niestety . Łatwo obrażać nie ponosząc konsekwencji. Zapraszam do kontaktu osobiście, a nie pisania komentarzy po to tylko, żeby zrobić komuś zły pijar. Jeżeli jest coś co jest niezgodne z warunkami umowy, opisanymi na początku współpracy chętnie to skonfrontuje. Mamy wieloletnich pracowników, którzy cenią sobie nasza firmę. I jakoś wszyscy są zadowoleni. Skoro szuka Pan idealnej firmy proszę spróbować założyć swoją, opłacić wszystko na czas, zatrudnić pracowników i wtedy może Pan wydawać opinie. Życzę powodzenia.

Adrianna
@Mirela Bajerska

Witam, Pani Mirello, powyższy komentarz jest jak najbardziej adekwatny. Zwodzicie pracowników z umową finalnie można jej w ogole nie otrzymać a ze względu na to KRADNIECIE część wypłaty, np 750 zł. Wypłaty nie są na czas, opóźnienie 2 tygodnie? nic nowego. O wszytsko trzeba się prosić bo nic nie ma. Sprzęt? Pracownicy wielokrotnie przynoszą swój prywatny aby mieć czym pracować . Firma krzaik a właściciele to (usunięte przez administratora) stosujący mobbing wobec pracowników i to taki grubego kalibru. Nikomu w życiu nie polecę pracy w pani firmie. Przykładów można mnożyc a każdy kto miał do czynienia z wami ten wie. Przywilej nowobogackich, że dba się o swoją kieszeń a ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora)

Arczi Nowy wpis
@Operator żurawia

Czy nowo zatrudnione osoby w Regan otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Regan. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
PHOTON INVEST

Nie polecam korzystania z usług tej firmy. Nieogarnięty operator 45 tonowym dźwigiem nie podniósł 19 ton. Za niewykonana pracę firma i tak wystawiła fakturę.

Kamil

Czy warto przyjąć się do tej firmy i czy wynagrodzenie jest na czas może ktoś by się wypowiedział na ten temat

Czy firma Regan w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy w Regan pracuje się na open space?

Mariusz.

Dajcie spokój . Usługi to robia solidne i tyle . A reszta, sie domysl .

Janusz

@Stanisław, zachęcam Cię do bardziej szczegółowego komentarza, będziemy wdzięczni za Twoją opinie o firmie Regan. Zapraszam także osoby, które są obecnie związane z firmą Regan do umieszczania tu nowych komentarzy, chętnie zapoznamy się z aktualną kondycją tego pracodawcy, również wieści dotyczące nowych stanowisk i innych aktualności będą tu bardzo cenne.

widmo

DRAMAT!!!!

Stanisław
@widmo

Chociaż imię byś podał

Stanisław

Super ????

Zostaw merytoryczną opinię o Regan - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Regan?

Zobacz opinie na temat firmy Regan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regan?

Regan