Opinie o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kerakoll Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kerakoll Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja klei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

zadowolony

sporo tu frustratów się ostatnio wypowiada, to dodam coś od siebie. w paru firmach już się pracowało, i dobrze - bo przynajmniej mam porównanie. i z tego co tu czytam, paru osobom przydałoby się zatrudnić gdzie indziej, zobaczyć jak źle można trafić gdzie indziej - i by prędziutko wrócili. firma płaci - tak jak się płaci na rynku. może i nie rewelacja, ale i nie wstyd. kasa zawsze na czas, są premie, są benefity dobre, nawet obiady firma finansuje. atmosfera luźna, to nie jest sztywne korpo. czasem może nawet aż za luźna. tak, było trochę zwolnień w ostatnich miesiącach, ale z tego co się mówi (i to nie po kątach, tylko otwarcie): kto zasłużył, to wyleciał. a jak się wam zarządzanie firmą nie podoba, obrażacie tu publicznie kierowników, HR, zarządzających - cóż, może i was już wywalili, a jak nie to może powinni. jakbym miał takich pracowników, co zamiast pracować(usunięte przez administratora) na firmę na goworku, to sam bym ich zwolnił. bo raz, żeby coś krytykować, to się trzeba na tym znać. a dwa, co to za pracownik, co pieniądze bierze, obiady od firmy je, prezenty na święta przyjmuje, paczki z Włoch, bony dla dzieci, premie roczne - bierze, ale żal mu (usunięte przez administratora) ściska że kierownictwo ma lepiej i nie toleruje złodziejstwa - to się na goworku na firmę (usunięte przez administratora). wstyd

Takapracownica

Zgadzam się z opinią. Kto już przeszedł trochę firm, ten wie że nie ma idealnych firm a Kerakoll zaskakuje pozytywnie. Pracy może nie jest mało ale są też chwilę wytchnienia - dobra kawka, obiadki podstawione pod nos :) Firma daje możliwość rozwoju jeśli tylko ktoś chce, dba o dobrą atmosferę, organizuje szkolenia, wyjazdy integracyjne. Oczywiście znajda się osoby, które zawsze będą narzekać ale po co? :) Oby tak dalej :)

kandydat

witam wszystkich. Na portalu pracuj.pl pojawiła się oferta pracy na młodszy analityk fin.. Czy ktoś z pracowników mółby przybliżyć temacik? w sensie czy warto finansowo, jak atmosfera w dziale, czy zgrany i otwarty zespół na nowych ludzi? możliwości awansu, rozwoju? czy oferta pracy jest wynikiem powiększenia działu czy też wynikiem "ucieczki pracownika"???? Będę wdzięczny za wszelkie info. Pozdrawiam serdecznie

bard

Chodzi o to, że właśnie nie można porządnie robić swojej roboty bo to, bo tamto.... bo jaśnie oświeceni z góry wiedzą że coś jest niemożliwe, tylko na całym świecie pewne rozwiązania działają. jednak. Wszystko ogólnie jest ok w firmie, ale jeśli ktoś utożsamia się ze swoją pracą, to chce ją robić jak najlepiej i wykorzystywać istniejący potencjał i możliwości firmy. Niestety Kerakoll to nie ta kultura. Można by się nawet z tym pogodzić, gdyby nie fakt że wyłazi brak profesjonalizmu w postaci blokowania rozwoju firmy i wykorzystywania wiedzy pracowników a finalnie nawet zniechęcania do nich i finalnie wywalanie. 'Ot cała prawda.

Czyli tak jak pisali nie ma do teraz żadnych problemów z terminowością i tak dalej? od dwóch lat nie ma opinii a jak widać szukają właśnie specjalisty ds. handlowych. Warunki na miejscu znacie? Atmosfera? zarobki? i jak sama rekrutacja teraz może wyglądać?

NN

wynagrodzenia zawsze na czas, zarobki w normie rynkowej, fajne benefity, dobra atmosfera

@NN

Przy tych wypisanych warunkach ile może wynieść średni staż pracy? zastanawiam się czy ona sama zdaje się być stabilna w dziale handlowym. tak poza tym na każdym dziale występują te same benefity?

kandydat

@kandydat

Omijać szerokim łukiem tę firmę. Włoski styl zarządzania, Włosi w ogóle nie szanują Polaków sami wiedzą wszystko lepiej. Jednym słowem: (usunięte przez administratora)

Czemu od razu twierdzisz, że nie szanują? Co takiego robią? Mnie to przydałby się konkret zwłaszcza ze od lat tu prawie nikt niczego nie pisze. Zmieniło się cos w stosunku do tych poprzednich komentarzy?

Tak, wywalają masowo ludzi :) Mądra Pani z HR nieumiejętnie próbuj rządzić firmą i tylko zastrasza ludzi a sama drenuje firmę jak się da. Firma się sypie od jakichś 2 lat, (usunięte przez administratora) i nic więcej. Pracownicy są od zapier....nia i na każdego patrzy się jak na śmiecia. Jak się postawisz to zaczną sypać nietrafionymi paragrafami, których nawet nie rozumieją.

Jednym słowem bałagan. I oczywiście wszystko chodzi według najlepszych standardów włoskich, również polscy managerowie, którzy z niewiadomych powodów w ogóle nie wspierają pracowników i jakichkolwiek zmian na lepsze.

Przy takim stwierdzeniu ciekawi mnie to na jakiej zasadzie można się postawić i o jakie paragrafy teraz chodzi? jest tu jakiś spersonalizowany regulamin, który każdy kandydat powinien dobrze znać?

bard Nowy wpis

zadowolony Nowy wpis

Takapracownica Nowy wpis

Mery

Też ciekawa byłam tej pracy na back office. Teraz to widzę, że te ofertę znowu wznowili parę dni temu, zgłaszał się ktoś z was w końcu? Na co wpływają te mile widziane z opisu? na przykład znajomość SAPa lub CRM Salesforce? Wybiorą chętniej takiego kandydata czy może też stawka byłaby wyższa?

@Mery

Zarobki są śmieszne. Plusem jest brak nadgodzin. Obecna kierowniczka rozwaliła cały zespół, próbują poskładać go na nowo. Ze starego składu są 2 osoby. Wymagają znajomości języka angielskiego Ale nie używa się go na codzień pracy. Więc to jest bez sensu po w końcu jeśli mowisz słabo to wypadniesz z obiegu. Praca jest głównie na Sap. Atmosfera przez obecną kierowniczkę Paulinę bardzo słaba. Polecam tylko na okres przejściowy na stałe nikt tam nie wytrzyma.

@ciekawy
@Gość

pracujesz tam teraz w tym dziale? bo sporo szczegółów podajesz

Recepcjonistka

Rozmowa kwalifikacyjna w języku polskim i angielskim przebiegała w przyjaznej atmosferze. Rozmowa składa się z 2 etapów.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Kerakoll Polska Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 10 maja na GoWork.pl.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kerakoll Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

O

Ostatniego

Dony
@O

Dnia roboczego

Mariusz

I zawsze jest na czas :-)

Dostałem ofertę pracy w Kerakoll. Trochę się zastanawiam, znałem osoby , ktore już tam nie pracują, a wydawały się bardzo zaufane i ważne w firmie. Jak wygląda praca w Kerakoll w tej chwili? Proszę o opinie… dzięki! Ps. Mam obecnie dość dobrą pracę , ale zachęcają mnie dobrymi warunkami…

Kamila
@Kandydat

Wiesz, nigdy tak naprawdę się nie dowiesz jak jest w firmie jak nie spróbujesz. Może napisz jakie masz doświadczenie. A ile zarabiasz w firmie, w której pracujesz obecnie?

Ola
@Kandydat

Na jakie stanowisko

Mały żuczek

W biurze jest istne gniazdo zmij, ktore kasaja sie nawzajem. A na spotkaniu integracyjnym spijaly sobie z dziubkow.

Hanna

Czy ktoś z forumowiczów ma może doświadczenia w pracy na stanowisku asystentki/asystenta kierownika ds. sprzedaży w Kerakollu? Podzielicie się swoją opinią odnośnie zatrudnienia? Jak w praktyce wyglądają benefity, które oferuje firma na takim stanowisku? Z ciekawości - czy do pakietu medycznego można dołączyć swoją rodzinę?

@Hanna

Szanowna Pani Hanno, Stanowisko asystentki/asystenta kierownika ds. sprzedaży jest stanowiskiem zupełnie nowym w naszej organizacji, więc do tej pory nikt nie miał okazji nabrać doświadczenia współpracując bezpośrednio z osobą zarządzającą sprzedażą. W kwestii benefitów informuję, że oferujemy pakiet medyczny finansowany w pełni przez Pracodawcę, pakiet sportowy współfinansowany przez Pracodawcę w połowie oraz ubezpieczenie grupowe finansowane w pełni przez Pracownika, ale wg bardzo atrakcyjnej stawki. Do pakietu medycznego możemy oczywiście dołączyć członków rodziny, czyli małżonka/partnera oraz dzieci (tu finansowanie leży po stronie Pracownika). Zachęcam do złożenia CV w naszej rekrutacji. O szczegółach możemy wówczas porozmawiać szerzej. Pozdrawiam

Hanna
@Mariusz

Czyli jaki jest w sumie koszt ze strony pracownika za wspomniane benefity? :) Czy benefity obowiązują od pierwszych dni zatrudnienia w Kerakollu czy może dopiero po okresie próbnym?

New

Witam forum. Pracuje z was ktoś na dziale logistycznym operator wózka widłowego? Poproszę o opinie

Na jakie wsparcie w Kerakoll Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mariusz

Każdy pracownik Kerakoll Polska Sp. z o.o. ma zapewniony dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz badań. Kobiety w ciąży w Kerakoll Polska Sp. z o.o. traktowane są zgodnie z postanowieniami Kodeksu Pracy.

Obserwator

Co się dzieje w Kerakoll? Kilka osób ostatnio pożegnało się z firmą. Podobno są kolejne osoby gotowe do odejścia wkrótce. Sytuacja jest normalna się czy równia pochyla w dół/górę?

Niki
@Obserwator

Co masz na myśli

K

Proszę o podanie jeszcze raz adresu email. Bardzo chętnie dołączę się do sprawy. Mam ciekawe dowody.

Pracownik 007
@K

moze warto byłoby wysłać takie dowody na adresy domowe

Hiki
@K

Jaki dowod

nikoś

Czytając opinie odnoszę wrażenie że zarząd i dyrekcja nie interesuje się co dzieje się na najniższych szczeblach a w mojej ocenie na najważniejszych stanowiskach bo oni mają kontakt z klientem i reprezentując firmę na zewnątrz z perspektywy czasu dobrze że tu nie aplikowałem

@nikoś

Dla nich ważne by ich pensja się zgadzała a (usunięte przez administratora) robią

Ciekawy

Jeśli ktoś może odpowiedzieć na kilka pytań PH jaka podstawa, jaka fura i jakie są szanse na premie ?

Jarek POlskę zbaw
@Ciekawy

Podstawa zależy ile sobie wywalczysz. Fury różne Tak są ! Zależy na jaki teren ?

Do Nowego Naiwnego
@Jarek POlskę zbaw

Zlituj się i nie pisz jeszcze , że polecasz pracę w firmie gdzie rządzi mierna sekretarka a ogółem nikt już tam nie chce iść. Banda, która wzajemnie na siebie donosi sama zaraz się zagryzie.

Dominika
@Do Nowego Naiwnego

To forum publiczne, unikajmy proszę obrażania innych. Rozumiem, że jesteś sfrustrowany obecną sytuacją w pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o. - a możesz podać jakieś konkretne przykłady, dlaczego? Byłoby świetnie, gdybyś rozwinął swoją wypowiedź.

Pracownik 007
@Do Nowego Naiwnego

mówisz o sekretarce prezesa :) wiem co masz na myśli pozdrawiam

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

aloha

Na jakie stanowisko ?

Jestem pracownikiem produkcji. Jestem od wszystkiego- sprzątanie,obsługa maszyny,rozładunek dostaw,poprawianie błędów po innych. Jestem najlepszy UMIEM WSZYSZTKO Tylko dlaczego zarabiam najmniej.

Ursus

Ale możesz pojeździć ciągnikiem i śnieg odgarnąć na placu :) I to po nocy ... Pamiętne słowa byłego Dyrektora J.

Ziemniak

Z ziemniakami był lepszy temat. Może ktoś pamięta ? Pozdro dla starej ekipy kto czyta.

Robota ciężka i brudna zazwyczaj ,marnie płacą

Pracy w Kerakollu szczerze nie polecam.. Jeśli chodzi o rozwój i zarobki to strata czasu, doceniony nie zostaniesz nigdy..

Dominika

Mogę spytać na jakim stanowisku w Kerakollu pracujesz? I czego spodziewać się po atmosferze w tym miejscu? Ludzie są w porządku?

Ile jest zmian w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Produkcja 6-21 (6-14 i 13-21) Magazyn 7-16 (7-15 i 8-16) Biuro zazwyczaj 8-16

Zostaw merytoryczną opinię o Kerakoll Polska Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.