Ardex Polska Sp. z o.o.

Stanowice

Opinie o Ardex Polska Sp. z o.o.

ja 2011-05-05 11:07:41
Owszem, ja pracuję w tej firmie. Od 6-ciu lat. Kompetencje i wiedza sie tutaj liczą. Tu nie ma miejsca dla cieniasów. Jeśli nim nie jesteś- skłądaj aplikacje..
Doradca techniczny 2014-08-04 10:51:30
Nie polecam. Atmosfera żadna, nacisk na sprzedaż produktów których jest multum na rynku, podczas kiedy firma może śmiało konkurować z materiałami których nie mają inni producenci.
Zwalnia się wartościowych ludzi z doświadczeniem i wiedzą, a zostawia cieniasów którzy nie mają nowych inwestycji a bazują jedynie na tych które wypracowali poprzednicy. W sumie - nikt nie może być lepszy od dyrektora, który kompletnie nie czuje rynku budowlanego.
To już nie ta firma co kilkanaście lat temu.
Cieszę się że z podjęcia decyzji o odejściu z tej firmy.
xxx 2014-09-30 10:39:15
Dzień dobry, nie wiem skąd taka opinia?pracuje w tej firmie i pracuje mi się świetnie!zgrany zespół, doskonała atmosfera, może to opinia kogoś kto żyje przeszłością sprzed kilkunastu lat kiedy to materiały budowlane sprzedawały się same i nie trzeba było wkładać w to żadnego wysiłku. Doradcy są świetnie wyszkoleni a materiały doskonałe więc jak masz wiedzę techniczną i chcesz się uczyć oraz rozwijać POLECAM ARDEX!
wykonawca 2015-08-28 17:45:03
towar dobry ale ceny kosmiczne, nie na polski rynek! konkurencja daje tę samą jakość i sporo taniej, to raczej firma niszowa na rynku jak np. MC Bauchemie czy Schomburg
giakaio 2016-04-20 23:24:55
no i na razie jest u nich oferta pracy jako Kierownik Techniczny i obejmuje całe mazowieckie województwo, wiec nie ma podanego miasta..
Zostaw swoją opinię o Ardex Polska Sp. z o.o. - Stanowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardex Polska Sp. z o.o.