Inwestasso Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Inwestasso Sp. z o.o.

artur 2014-11-26 18:31:11
Nie dajcie się oszukać ,wystawiają przedmioty na portalach a nawet wysyłają FV.
Paczki możesz czekać do usranej.Kontakt sms-owy żeby czekać .Idę z tym na Policję,może to coś da i do skarbówki - może oni prześwietlą firmę. Odradzam jakiejkolwiek kontakty- masakra i brak pieniędzy.
Nie jestem anonimowy artur.majchrowski@op.pl
Leon 2014-12-06 08:50:21
Boże jaki ja głupi jestem.Dlaczego nie przeczytałem tej opinii wcześniej.Ratuje tylko Policja.
Anna 2014-12-18 11:10:18
Witam. Niestety ja też się nabrałam. Ten sam schemat. Świetny kontakt, faktura, a później brak kontaktu i telefonu. Sprawę zgłosiłam na policję w Warszawie a oni przekazali sprawę policji z Legnicy, gdzie ten Pan jest już świetnie znany.
showmedestination@gmail.com
Anna 2014-12-19 11:29:20
Pan nam grozi i dalej siedzi na wolności...
marycha 2015-01-06 22:19:17
gratuluje pomysłu - polecam złożyć reklamację pisemną, zalecam ostrożność w formułowaniu takich opinii i składaniu fałszywych zawiadomień o przestępstwie które nie miało miejsca

kontakt :
inwestasso@wp.pl
Legniczanin 2015-04-02 14:14:54
Wszelkie sprawy proszę od razu zgłaszać organom ścigania. Przeciwko spółce toczą się postępowania cywilne(niektóre już z wyrokami), wszystkie o brak płatności, ponadto przeciwko prezesowi tej spółki - Tomaszowi Marusiakowi, toczą się odrębne postępowania cywilne i karne w Sądach Rejonowym i Okręgowym w Legnicy. Więcej informacji na www.inwestasso.pl
marycha 2015-05-01 16:57:38
proponuje jedna podawać prawdziwe informacje
INWESTASSO SP. Z O.O. nie posiada strony www.inwestasso.pl ta domena należy do firmy SOLARIS GROUP (usunięte przez administratora) z siedzibą w Legnicy ul. Jaworzyńska 261zajmującej się zatrudnianiem na czarno, w obozach pracy w Niemczech przy tzw. elektrowniach solarnych

Pracowałeś przy "solarach" na czarno, na umowę o dzieło lub arcy dzieło w firmie SOLARIS GROUP (usunięte przez administratora) >
wyślij zgłoszenie na adres inwestasso@wp.pl

DOCHODZIMY ODSZKODOWAŃ ZA NIEWOLNICZĄ PRACĘ W NIELUDZKICH WARUNKACH W NIEMCZECH, nie pobieramy żadnych opłat gwarantujemy odszkodowania w EURO, za pracę na budowie, nadgodziny, rozłąkę z rodziną, zwrot delegacji, zwrot niezapłaconego podatku przez pracodawcę, obowiązek naprawy szkody a także obowiązek zapłaty składek do ZUS przez pracodawcę

pozdrawiam

(usunięte przez administratora) Prezes Zarządu Inwestasso Sp. z o.o.
ul. Kardynała Kominka 9
59-220 Legnica

email : inwestasso@wp.pl
bartek 2016-05-18 12:23:38
ja jestem zdania, że każdy powinien sam się przekonać. Niby są problemy, ale w której firmie takich nie ma @paweł
Zostaw swoją opinię o Inwestasso Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwestasso Sp. z o.o.