Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 15:18:54
Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.
Jacek 2016-02-03 14:36:18
Jednym słowem tragedia.
Władysław 2016-04-12 14:20:34
Administrując naszą wspólnotą narazili ją na spore straty . nie chcę nikogo pomawiać ale chyba mieli jakiś interes w roztrwanianiu finansów .
Przy rozwiązywaniu umowy Gruba Grażyna pokazała prawdziwą twarz , nie było to miłe
złe wspomnienia 2016-04-28 10:15:27
Ilość pracy niewspółmierna do ilosci zatrudnionych. Standardowa "dniówka" to 10 godzin, zeby sie wyrobić - zapłacone tylko za 8. Warunki finansowe marne. Więcej można zarobić na słuchawce w call center, wychodząc na spokojnie po 8 h. Kasa nieterminowa, uzależniona od tego czy dział księgowy przeleje kase ze wspolnot do firmy i kiedy. Bywało, że wypłaty były dopiero 15 go, mimo,ze umowa mowi o 10.Atmosfera mobingu - Własciciel Pan Machnik Senior, potrafi zwyzywać od najgorszych. Ambicje ogromne, anmosfera fatalna.
cawe 2016-04-29 08:18:06
Terminowość terminowością to też zależy z zapisów w umowie @złe wspomnienia, przynajmniej wynagrodzenie się wam zgadzało czy kasa też lipna? Dzięki za odpowiedź
Makepeace 2016-12-12 16:23:42
Niestety zachowanie "grubej beki" i jej pracowników jest naganne. W końcu to właściciele mieszkań dają im utrzymanie. Profesjonalizm -10 pkt.
Jolanta O. 2017-01-08 10:01:46
Totalna porażka. Mają bałagan w dokumentach, Pan od przeglądów nie ma pojęcia o czym mówi.... niby dają gratisy jak wysyłanie korespondencji za free, sala na zebrania ale koszty podnoszą tak że Wspólnota i tak za to płaci. Ogólnie katastrofa i radzę uciekać jak najdalej od nich.
Zostaw swoją opinię o Grupa Mur-Beton Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.