F.H.U.Wektor Usługi Brukarskie Mirosław Brych

Opinie o F.H.U.Wektor Usługi Brukarskie Mirosław Brych

anonim 2011-02-07 12:51:26
a gdzie urlopy????
piter 2011-12-28 15:56:38
Pierwsza opinia to sterta bzdur.Jeśli ci tak dobrze to chyba pracujesz w biurze,bo na budowie na pewno nie.
aaa 2012-03-02 21:51:30
[usunięte przez moderatora] .. Szczerze nikomu nie polecam... Pracowałem rok i nigdy wiecej...
brukarz22 2012-12-27 16:09:47
Może i wypłata dziesiątego,ale nie zapominaj że każda szanująca się firma na święta nie zapomina o swoich pracownikach i daje na tzw. rybkę.A tak przy okazji kopalni to przynajmniej wszystkie świadczenia są, łącznie z wypłaconym urlopem.
adolf 2013-04-23 18:50:56
super firma ladne sekretarki
Marek 2014-04-01 18:28:06
Nie polecam tam nic kupować, kupiłem od nich otoczaki granitowe, a przywieźli kupę gruzu, na 4 tony 5 szt było w całości, reszta gruz zmieszany z piaskiem i ziemią. Jestem bardzo rozczarowany i czuję (usunięte przez administratora)y, bym wcześniej zerknął na samochód zanim to wysypał, to bym go odesłał z powrotem.
Robert W. 2016-04-21 15:16:33
Szukałem kiedyś dobrej firmy do prac i okazało się, że F.H.U.Wektor Usługi Brukarskie Mirosław Brych spełnia wszystkie moje punkty, które powinienem mieć za sobą, bardzo profesjonalni i dobrze podchodzący do klienta, a jak czytam opinie to aż mi przyjemnie
Zostaw swoją opinię o F.H.U.Wektor Usługi Brukarskie Mirosław Brych - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.Wektor Usługi Brukarskie Mirosław Brych