Elbudex Sławomir Krawczyk

Kielce

Opinie o Elbudex Sławomir Krawczyk

Paweł 2013-04-04 12:02:14
Jak najbardziej polecam pracę w Elbudexie, fajna atmosfera, super szef a przede wszystkim pieniądze są na czas:)
Krzysiek 2013-04-04 12:51:22
Korzystam z usług hurtowni Elbudex od kilku lat i wszystko w jak najlepszym porządku! Miły kontakt, profesjonalna obsługa, kompetentne doradztwo
Kamil W 2013-04-05 10:46:12
Polecam uczciwie tą firmę,bardzo mi pomogli w doborze materiałów i ceny mają rozsądne.
karol 2016-03-13 23:17:15
Korzystam z usług hurtowni Elbudex już od jakiegoś czasu i wszystko jak najbardziej pozytywnie. Mysle ze największym atutem firmy dla klienta jest atrakcyjny poziom cenowy i fachowe doradztwo pracowników. Realizacja zamówień bardzo szybko. Wszystko na plus.
Wiktor 2016-08-30 22:54:01
Jak najbardziej polecam tą firmę ! Kompleksowe doradztwo , jakość towarów nieporównywalna do innych firm , ceny bardzo atrakcyjne .
Zbyszek 2016-09-29 17:42:04
A ja nie polecam,brałem parę razy towar od nich i mają drogo,w Kielcach są hurtownie z lepszymi warunkami
Zostaw swoją opinię o Elbudex Sławomir Krawczyk - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbudex Sławomir Krawczyk