Wodgaz Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Wodgaz Sp. z o.o.

operatorxxx 2013-11-04 20:26:22
Nie polecam.Zawsze trzeba sie upominac o wyplate bo szef zawsze za malo naliczyl.Brak porzadnego warsztatu i mechanikow. Dziadostwo.
Tomi 2015-07-21 12:49:29
Praca na siłę od rana do wieczora,i najlepiej nie pytać o pieniądze.Szefostwo obiecuje gruszki na wierzbie ale jak co do czego to nie odbiera telefonu-ogólne olewatorstwo.Jak coś potrzebują to niemal w d.. wejdą ale gdy przyjdziesz po wypłatę to nagle okazuje się że jeszcze musisz dopłacić do interesu.ciągle znikające nadgodziny.szef odbija piłkę do szefowej i odwrotnie,chodzisz i prosisz się o swoje.zero urlopu zero chorobowego,i jak się nie podoba to wypad.To motto tej firmy
ajano 2016-04-27 08:34:07
Jaka tu cisza, czy pomoże mi ktoś i potwierdzi czy mieszczą się oni w Opolu? Jestem u nich na stronie i wyświetla mi się Opole, a mam jakieś nieodparte wrażenie że kiedyś słyszałem, ze gdzies indziej mają siedzibę, czy ktoś wie jak u nich z zatrudnieniem teraz?
Zostaw swoją opinię o Wodgaz Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodgaz Sp. z o.o.