Rollstick Toruń Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Rollstick Toruń Sp. z o.o.

operator 2012-02-09 22:42:00
ty widziales solidna kiedys firme?? nie zaruj tak nawet.[usunięte przez moderatora]. zero organizacji, [usunięte przez moderatora], wyplata kiepska. NIE POLECAM!!
operator 2013-06-18 20:59:12
nie zgazam sie z toba ja dostalem nowy sprzet, serwis przyjezdza nic mnie nie obchodzi, ludzie fajni spokojna atmosfera. Wyplata taka jak wszedzie, zawsze na czas. Zima tez placa, ale najnizsza stawke. nie wiem jak z organizacja ale ja mialem przyjemnosc z takim mlodym czarnym w okularkach, bardzo dobrze organizuje prace. moim zdaniem fajna praca
pan 2014-12-20 17:19:41
wielka porażka atmosfera i wypłata
xz 2016-04-22 17:55:35
tomek, to że oni wykonują większość robót ziemnych wiedziałem. Podobno do nich nie jest tak trudno się dostać, ale trzeba mieć odpowiednie umiejętności.
Pracownik 2016-10-27 12:59:12
jeżeli interesuje Was praca w prawie wszystkie soboty w sezonie, praca w delegacji BEZ diety i spanie w koszmarnych warunkach, płaca na podstawie PREMII która wynika od widzimisię prezesa to polecam
Zostaw swoją opinię o Rollstick Toruń Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rollstick Toruń Sp. z o.o.