GEO Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych

Wrocław

Opinie o GEO Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych

anonim 2011-05-13 03:18:45
Szkoda że nie wspomniałeś o umowach, płacach, (usunięte przez administratora) i jeszcze kilku rzeczach, dzięki którym praca jest jeszcze bardziej przyjemniejsza.
nin 2011-05-30 04:14:13
no właśnie... to pewnie pisał jego syn, dlatego taki pozytywny ;-) pracę u pomiana można polecić swojemu wrogowi - niemal cała kadra wymieniła się rok(?) temu - wszyscy odeszli!
Podmian 2011-11-26 03:54:18
no nie wiem, ja bym nawet wrogowi nie polecił tej pracy
anonim 2012-01-12 16:11:51
Drodzy pracownicy, radzę sprawdzać rozliczenia roczne, bo dzieją się tam niespotykane rzeczy.
fg533 2016-03-08 10:03:13
Nie polecam nikomu. Syn jest osobą niesłowną, nierzeczową i niepoważną. Mniej niż zero dla takiego "pracodawcy":p
han 2016-04-23 18:32:14
nie wierze tutaj a ni jedno słowo krytyczne o tej firmie, ta firma ma w usługach geodezyjnych nasprawde fajne opinie i referencje, skoro działają już od 1993 roku na pewno nie popełniła błędów o których w komentarzach tutaj sobie bajeczki opowiadacie.
Zostaw swoją opinię o GEO Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEO Wiesław Pomian Zespół Usług Geodezyjnych