Voltage Jacek Skrzyp

Bielsko-Biała

Opinie o Voltage Jacek Skrzyp

Adrameleh 2011-02-15 01:29:46
Człowieku, ty chyba nie wiesz co piszesz! Jak może się fajnie pracować u bankruta, który nie płaci! [usunięte przez moderatora] brak szacunku dla ludzi. [usunięte przez moderatora] . Pracownicy są OK, kierownictwo również, ale właściciel to [usunięte przez moderatora] manipulant.
bb1 2011-02-28 04:38:36
Adrameleh - 2011-02-15 01:29:46

Człowieku, ty chyba nie wiesz co piszesz! Jak może się fajnie pracować u bankruta, który nie płaci! [usunięte przez moderatora] brak szacunku dla ludzi. [usunięte przez moderatora] Pracownicy są OK, kierownictwo również, ale właściciel to kompletny kretyni manipulant.

Voltage Sp. z o.o. jest w ciężkiej kondycji finansowej. Dłużnik ten ma spore problemy finansowe i innych wierzycieli, którzy czekają na zapłatę swoich należności. Część z wierzycieli skierowała już sprawy do Sądu i oczekują na wydanie nakazu zapłaty. Komornik Sądowy prowadzi przeciwko dłużnikowi postępowania komornicze.
russi 2011-03-17 12:10:04
voltage to naprawde bankrot pracowalem w tej firmie 6 miesiecy - problemy z wynagrodzeniem , [usunięte przez moderatora] i dlegacje.Potrafili zostawic nas bez grosza we wroclawiu i musielismy oddac sprzet - elektronarzedzia pani od kwater
anonim 2011-03-23 16:50:15
Jeśli nie przeszkadza Wam składnia, w zdaniu kolegi, “zadowolonego” i macie niebiańską cierpliwość, wyrozumiałość, dużo wolnego czasu, zapas finansowy, potraficie znieść każdy rodzaj surwiwalu, nie oczekujecie, bezwzględnie, zapłaty za pracę, jesteście odporni na insynuacje, intrygi itp., to szczerze polecam ;).
mur-pol 2011-04-01 07:56:23
czy aby ta firma nie upadła czasem??
anonim 2011-04-06 22:30:59
Pracodawca nie powiem skąd myśli że postragał wszystkie rozumy a tak naprawde na niczym sie nie zna!!!! [usunięte przez moderatora] obiecuje kokosy a tak naprawde niewyplacalny do końca zgrywa biznesmena!!!!! Facet poniżej kryterium wpsółczuje tylko rodzinie która na tym najbardziej ucierpi
anonim 2011-08-16 00:23:37
potwierdzam bankrut zajmuje się nim syndyk [usunięte przez moderatora]
bb1 2013-02-19 10:12:23
Zgadzam się [usunięte przez moderatora] nic i nikt się dla niego nie liczy!
tomek 2016-05-17 17:53:24
no dokładnie, nie wiem jak z tą wypłatą jest teraz w końcu, jak ktoś z Was może wyjaśnić to będę wdzieczny.
Zostaw swoją opinię o Voltage Jacek Skrzyp - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voltage Jacek Skrzyp