Voltage Jacek Skrzyp

Bielsko-Biała

Opinie o Voltage Jacek Skrzyp

Adrameleh 2011-02-15 01:29:46
Człowieku, ty chyba nie wiesz co piszesz! Jak może się fajnie pracować u bankruta, który nie płaci! [usunięte przez moderatora] brak szacunku dla ludzi. [usunięte przez moderatora] . Pracownicy są OK, kierownictwo również, ale właściciel to [usunięte przez moderatora] manipulant.
bb1 2011-02-28 04:38:36
Adrameleh - 2011-02-15 01:29:46

Człowieku, ty chyba nie wiesz co piszesz! Jak może się fajnie pracować u bankruta, który nie płaci! [usunięte przez moderatora] brak szacunku dla ludzi. [usunięte przez moderatora] Pracownicy są OK, kierownictwo również, ale właściciel to kompletny kretyni manipulant.

Voltage Sp. z o.o. jest w ciężkiej kondycji finansowej. Dłużnik ten ma spore problemy finansowe i innych wierzycieli, którzy czekają na zapłatę swoich należności. Część z wierzycieli skierowała już sprawy do Sądu i oczekują na wydanie nakazu zapłaty. Komornik Sądowy prowadzi przeciwko dłużnikowi postępowania komornicze.
russi 2011-03-17 12:10:04
voltage to naprawde bankrot pracowalem w tej firmie 6 miesiecy - problemy z wynagrodzeniem , [usunięte przez moderatora] i dlegacje.Potrafili zostawic nas bez grosza we wroclawiu i musielismy oddac sprzet - elektronarzedzia pani od kwater
anonim 2011-03-23 16:50:15
Jeśli nie przeszkadza Wam składnia, w zdaniu kolegi, “zadowolonego” i macie niebiańską cierpliwość, wyrozumiałość, dużo wolnego czasu, zapas finansowy, potraficie znieść każdy rodzaj surwiwalu, nie oczekujecie, bezwzględnie, zapłaty za pracę, jesteście odporni na insynuacje, intrygi itp., to szczerze polecam ;).
mur-pol 2011-04-01 07:56:23
czy aby ta firma nie upadła czasem??
anonim 2011-04-06 22:30:59
Pracodawca nie powiem skąd myśli że postragał wszystkie rozumy a tak naprawde na niczym sie nie zna!!!! [usunięte przez moderatora] obiecuje kokosy a tak naprawde niewyplacalny do końca zgrywa biznesmena!!!!! Facet poniżej kryterium wpsółczuje tylko rodzinie która na tym najbardziej ucierpi
anonim 2011-08-16 00:23:37
potwierdzam bankrut zajmuje się nim syndyk [usunięte przez moderatora]
bb1 2013-02-19 10:12:23
Zgadzam się [usunięte przez moderatora] nic i nikt się dla niego nie liczy!
eryk 2015-09-23 02:24:42
@anonim, powiem Ci szczerze że szukałem w internecie ogólnie informacji na temat tej firmy voltage i nigdzie nie widziałem żeby było napisane że upadli, że są bankrutami lub że się zajmuje nimi syndyk. Naprawdę nie widziałem takiej informacji... Trochę więc mnie to zastanawia. Powiedz proszę jak możesz skąd to wiesz.
jaoo 2016-04-17 11:09:53
Chłopaki szukam pracy i zastanawiam się nad nimi, pracuję w branży budowlanej ładne kilka miesięcy wiadomo nie jestem jakimś majstrem ale dobrze sobie radzę czy u nich jest to miejsce którym warto sobie zawracać głowę i czy wypłata jest adekwatna do pracy
tomek 2016-05-17 17:53:24
no dokładnie, nie wiem jak z tą wypłatą jest teraz w końcu, jak ktoś z Was może wyjaśnić to będę wdzieczny.
Zostaw swoją opinię o Voltage Jacek Skrzyp - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voltage Jacek Skrzyp