Firma Handlowo-Usługowa Paweł Gołąb

Łódź

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Paweł Gołąb

Uważajcie!!! 2012-06-08 14:17:17
Witam wszystkich !!!

Miałem nie przyjemnosc pracowania w. w firmie, praca dla osób które mają jedynie nóż na gardle i muszą podjac jakąś robote, pracodawca pan(usunięte przez administratora) po pierwsze nie liczy sie z pracownikiem, z tym ze pracownik ma rodzine czy dom poprostu zapierdzielasz minimum 12 h dziennie i nie sa to wakacje tylko ostra jazda, masz od około 20 sklepow dziennie gdzie oczywiscie przez panie sklepowe tez jestes tyrany ale co tam... rejestracja najnizsza krajowa, urlopow brak no chyba ze zima ( urlop tez liczony z najnizszej krajowej ) wynagrodzenie niby 100 dziennie ale naprawde biorac pod uwage ile godzin walisz to jest nic w miesiacu jakies 260H- 280 H !!! magazyn to szopa gdzie trzymane jest piwo i napoje a poza tym cały interes krecony jest u tescia na podworku, trzeba myc buteleczki wycierac zeby bylo czyste bo inaczej nikt by nie bral, po towar czesto gesto musisz sam jezdzic do marketow po 2 czy 3 zgrzewki bo brakuje do klientow, czesto bywalo tak ze do dwoch
Uważajcie!!! 2012-06-08 14:35:41
innych bo roznica miedzy jednym a drugim wynosila 1gr, nastepna sprawa towar wozisz po szkołach sądach czy innych wynalazkach gdzie musisz dymac na pierwsze czy drugie pietro po schodach z 60 zgrzewkami soczkow czy wody po takim punkcie masz dosyc na caly dzien a tu jeszcze z 10 takich Ci zostało wózka widłowego uzywasz tylko do rozladunku towaru albo zaladunku a wszystko inne robisz recznie, po miesiacu czasu czujesz sie jak smiec wszystko Cie boli,kregosłup wychodzi dupskiem a pan wielki hurtownik powie Ci ze nie ma z czego dołozyc albo ze wielce pokrzywdzony jestes przez los . ogólnie dziennie musisz przewalic okolo 4 auta załadowane po dach VW LT 4 paletowy wiec on ledwo jedzie jak jest załadowany a pomysl jak TY bedziesz wyglądał jak cztery takie rozładujesz
Uważajcie!!! 2012-06-08 14:43:09
OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEGO NIBY PRACODAWCE NIBY HURTOWNIKA A NAPEWNO (usunięte przez administratora) . MAM NADZIEJE ZE WIECEJ OSOB SIE WPISZE I MNIE POPRZE W TYM CO JA NAPISALEM I NIKT DO TEGO GOSCIA NIE POJDZIE PRACOWAC !!!!!!!!!!!!!!
ktoś 2012-06-21 21:20:41
POPIERAM !! KOLEGE WYŻEJ MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAĆ 1 DZIEŃ WSZYSTKO ŁADNIE PIĘKNIE SZKODA TYLKO ŻE PO TYLE GODZIN CZŁOWIEK (usunięte przez administratora) BEZ ŻADNEJ PRZERWY 13 GODZIN ZROBIONE Z CZEGO ZAPŁACONE 50 ZŁ, ROZUMIEM ŻE STAWKA NAJNIŻSZA KRAJOWA MIESIĘCZNA ALE NIE ZA TAKĄ ILOŚĆ GODZIN W MIESIĄCU
kikilala 2016-04-21 13:08:42
ta firma zajmowała się widzę sprzedażą różnych napojów... ale czy działa nadal?
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowo-Usługowa Paweł Gołąb - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Paweł Gołąb