Opinie o Femax Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Femax Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Femax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Femax Sp. z o.o. w Gdańsk

Nikola Nowy wpis

czy w tym roku podstawa to wciąż najniższa czy może cos się zmieniło? jakiś czas temu wygasła mi właśnie oferta dla handlowca, ale w niej i tak kwot nie pisano wprost. wiadomo czemu? podkreślają w opisie nastawienie do realizacji celów, a jakie one teraz są?

Kandytdat do pracy. Nowy wpis

"Atrakcyjne" zarobki z ogłoszenia to takie, których wysokości (nawet widełek) nikt nie chce Ci podać przed spotkaniem z kierownikiem. Dział rekrutacji po prostu ignoruje pytania zniechęcając kandydatów do pracy. Nie będę marnować 3h i pieniędzy na dojazd, aby na spotkaniu usłyszeć "atrakcyjne" 3490 brutto.

Ooo Nowy wpis

Nie polecam. Nikt nie docenia Twojej pracy, starań pomysłów. Ciągle o wszystko są pretensje. To nie jest firma, w której mozesz czuć się pewnie. Jak zajdziesz w ciążę to już nie wrócisz

Elżbieta Nowy wpis
@Ooo

A jakie pomysły w tym momencie masz na myśli? zastanawiam się w kontekście ,którego stanowisko o tym piszesz... Czyli co tak naprawdę wyszło z Twojej inicjatywy jaka była odpowiedź? te pomysły były w kontekście zwiększenia jakiejś wydajności czy po prostu wygody pracownika?

Weronika

W poprzednim ogloszeniu jakie znalazlam na magazyniera sprzed 2 lat byly podane zarobki rzedu od 2500 zl netto, w tym ostatnim ktore aktualnie maja ze szukaja pracownika - niestety ich nie ma, czy ktos wie czy cos sie podniosly przez ten czas?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowiec / Magazynier w firmie Femax Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jeśli szukasz pracy na chwilę max miesiąc to ok ,dłużej nie ma co . System ,tresura i posłuszeństwo wobec góry jest na takim poziomie że szkoda gadać trzeba to przeżyć. Ogólnie (usunięte przez administratora) ,mobingii itp. I sprawdzaj odcinki bo na kasie też potrafią przyciąć

Znajoma twarz

Hmmm... są w Femaxie ludzie, którzy pracują po 30 lat i jest tych osób naprawdę sporo. Na dziale handlowym jest ekipa niezmienna od lat, w magazynie młody pracownik to taki, który pracuje krócej niż 2 lata. W tej chwili jest takich trzech, na blisko 20 osób. Każdy może napisać negatywny komentarz, zwłaszcza ukrywając się pod śmiesznym nickiem. Swoje frustracje i kompleksy lepiej jednak leczyć u specjalisty niż na forum.

Krzysztof

Aż tak słabo? Niby dlaczego? Opowiedz coś więcej

ggg23
@Krzysztof

Ludzie wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają, oczywiście wrzucam teraz do jednego worka, w firmie na 30 osób które miałem okazje poznać z 3 mozna było normalnie porozmawiać. Jak masz inne zdanie na jakiś temat to łatwo usłyszeć "jak sie nie podoba to (usunięte przez administratora)" a ostre obgadywanie za plecami to w sumie normalne a no i jeszcze chory "umowny" regulamin. Szczególnie nie polecam dla "młodych dorosłych" bo łatwo można się zrazić do pracy. O wiele lepiej poszukać pracy 2 tygodnie dłużej niż trafić do Femaxu.

Elżbieta
@ggg23

No tak.. I z tego co widzę to nie pierwsza tego typu opinia tutaj... Tylko pytanie jeszcze z jakiego okresu jest to Twoje doświadczenie tutaj? Pytam bo napisałeś to po roku milczenia i się zastanawiam

Prfm
@ggg23

Sylwia
@Prfm

A oprócz atmosfery i tylko trzech osób w firmie do normalnej rozmowy, jak reszta warunków? Płaca chociaż dobrze?

Jeśli chodzi o starogard to omijac szerokim łukiem. Jako klient widzę że rotacja pracowników bardzo duza więc coś musi być na rzeczy. Parę razy robiąc tam zakupy trafiłem na kierownika to dziwię się ludzie chcą tam pracować. Koledzy po fachu mówią że jednych klientów traktuje dobrze drugich nie, jakieś dziwne odzywki do klienta??? Zależy od humoru. Osoba na takim stanowisku powinna być opanowana. Nie widzę dalekiej przyszłości tego oddziału. Ja aktualnie napewno zakupów robić tam nie będę.

@mar ale czy to wpływa na atmosferę u was w firmie?

Lili
@Michał

Skoro o tym pisze tochyba wpływa... co to za pytanie z czterech liter?

Handlowiec

Obecnie szukam nowego ciekawego zajęcia. Jakie opinie o Femax oddział Starogard Gdanski? Obecnie nie ma ogloszenia o prace, ale czy warto zaniesc albo wysłać na @ CV?

Mar
@Handlowiec

Podobno w starogardzie słabo, atmosfera do bani przez tego cyklopa z wadą wymowy co tam pracuje. Widac jak wspołpracownicy przewracaja oczami jak się wcina w rozmowę.Ja również z jego powodu wolę konkurencję.Nie lubie fałszywych lizusów.

aaa

masz racja, pare dni przerwa i dzis kolejne raz ta sa ogloszenia

gosia
@aaa

znowu

ddd
@aaa

i znowu

Łukasz

@gosc a gdzie widzisz te oferty ?

gosia
@Łukasz

trojmiasto

gosc

ta firma wyglada tak samo jak na delikatesy centrum ,Co trzy miesiące szukają magazyniera. Czy coś jest nie tak?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Femax Sp. z o.o.?

Broda

Co do pracy w magazynie to atmosfera jak w wielkim bracie . Ludzie zdesperowani siedzą tam i kiszą ogora reszta ucieka.

Emilia
@Broda

A jak z wynagrodzeniem, czy powyżej średniej krajowej? I czy są jakieś premie np. na święta?

Emilia

Zauważyłam, że Femax szuka pracowników magazynowych: https://femax.pl/oferty-pracy/. Ciekawa jestem, czy ktoś był już na rozmowie o pracę. Jaką umowę oferują?

Mateusz

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

ghost

nie polecam pracy straszny mobing ludzie pokreceni jak by czegos sie najedli ciagla presja i szczucie innych innymi

Remik

Może weźcie się do pracy i przestańcie wypisywać bzdury.

optymista

Chyba ponosi kogoś ułańska fantazja pisząc takie herezje o Femaxie- owszem praca jest wymagająca, ale wiele uczy... branża jest ciężka ale warunki pracy nie odbiegają od norm w innych firmach. Opinie na temat kierownika magazynu- bzdury wyssane z palca, na temat dyrektora ds handlowych- totalna bzdura. Szkoda że niektóre wypowiadające się tu osoby posiadające własne zdanie na temat warunków pracy nigdy nie wypowiedziały się na ten temat publicznie, a niestety mimo super nicków każdy wie o kogo chodzi. Najlepszym rozwiązaniem jest zwolnienie się i publikowanie szkalujących opinii. Drodzy panowie- zabrakło odwagi żeby wypowiedzieć się wtedy kiedy było można?

kd
@optymista

Czlowiek w tej firmie to część zamienna

F

dzień dobry, w firmie FEMAX nie pracują przedstawiciele handlowi, więc nie wiemy gdzie Pan pracował :) a może ta opinia ma związek z zapytaniem z portalu go work z propozycją usunięcia negatywnych opinii o firmie za opłatą? pozdrawiamy!

Przedstawiciel
@F

Drogi panie F. Obecnie jestem przedstawicielem i całe szczęście nic już mnie nie łączy z Femaxem :)

Klientka
@Przedstawiciel

Firma jest super, ale pracownicy czasem nie doceniają jej. Słyszałam że ostatnio odszedł jeden z kierowców-i bardzo dobrze. Miałam kilka razy kontakt z tym Panem i powiem że nie należał do przyjemnych. Gościu byl arogancki do mnie jak i do kolegów z firmy. Zachowywał się jakby był conajmniej szef.

Nabywca
@Klientka

Tak, tak pamiętam tego gościa taki łysy. Do mnie też przywoził towar i spotkanie nie należało do najciekawszych. Ja załatwiłam to inaczej, wykonałem telefon, poprosiłam przełożonego(jakiś kierownik może magazynu, nie wiem ale bardzo kulturalny) przedstawiłem sytuację jaka spotkała mnie z tym burakiem. Obiecał że sytuacja się nie powtórzy i tak się stało. Na drugi raz przyjechał kierowca uśmiechnięty i kulturalny-tak powinno być. Gościu ma jakieś uprzedzenia do kobiet, mam nadzieję że nie ma żony. Taka osoba nie powinna pracować w kontakcie z klientami tylko zbierać ziemniaki na polu. Nie żal mi tego gościa.

Nigdy dla Femaxu
@Nabywca

Zwykłe kłamstwa. Femax jest już tak zdesperowany, że wygłasza takie chamstwa. Nigdy w życiu nie widziałem aby Jacek zachował się niekulturalnie wobec kobiety. Nigdy. Wstyd z takie komentarze. Człowiek był jaki był, ale żeby go tak niszczyć?

Były magazynier
@Nigdy dla Femaxu

Firma jest super. Pracowałem parę miesięcy w magazynie w centrali i było naprawdę super. Szkoda że tak krótko bo ciągnęło mnie do innej branży. Z przełożonymi nie było żadnego problemu wyrozumiali i pomocni, a te głupoty co tu wypisują to ewidentne bzdury. Takie opisy mogli wstawić te osoby, którym poprostu nie chciało się pracować. Pana Jacka poznałem i wcale nie należy do sympatycznych osób. Podburzał, rozprasza i odciagał od pracy. Nie tworzył zespołu, był sam sobie. Następna sprawa, pokażcie mi osobę która zmieniła pracę i mówi że jest źle.

Pracownik oddziału
@Były magazynier

Baju baj. lol Ludzie na magazynie w większości byli ok, ale to nie zmienia faktu, że firma i ludzie nią kierujący byli, są i będą tacy sami.

tojo
@Były magazynier

Wpis na życzenie firmy tomku

Księżniczka

FEMAX NAJGORSZA FIRMA NA RYNKU LUDZIE SWOJA WIEDZA NIE POWALAJA WCISKAJA INNYM RZECZY O KTORYCH NIE MAJA ZIELONEGO POJĘCIA . SADZE ZE TYLKO IM ZALEZY NA WYNIKACH I CYFRACH A NIE NA KLIENCIE. TAK POZA TYM ODCZUWAM TAM CHLODNY NASTROJ FIRMY . NA DZIALE JEDEN DRUGIEMU BY WYRWAL KLIENTA Z RAK CHORY WYSCIG SZCZURÖW. JUZ LEPSZA OBSUGA W LYROY MERLIN SA SZCZERZY I MILI LUDZIE KTORZY MAJA WIEKSZA WIEDZE I DOSWIADCZENIE W SPRZEDAZY

Zostaw merytoryczną opinię o Femax Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Femax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Femax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Femax Sp. z o.o.