brak logo

Femax Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Femax Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 15:33
Znasz dobrze firmę Femax Sp. z o.o.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.
6
Przedstawiciel 2016-08-26 19:11
Tutaj są równi i równiejsi. Branża masakrycznie ciężka. Liczą się tylko cyfry i sprzedaż. Tutaj nie ma szacunku do ludzi. Nie dajesz rady? Jesteś przepracowany? Masz obiekcje? No to żegnamy. Na twoje miejsce czekają inni. W centrali każdy ma przynajmniej swoją funkcję, chociaż pracy jest tu czasami ponad siły. Praca na oddziałach dla jednych jest spokojna, a dla drugich przypomina piekło. Bywa, że jedna osoba jest jednocześnie kierowcą, magazynierem i handlowcem. Nie ma litości. Często odpowiadasz za siebie i leserstwo innych.
7
Przedstawiciel 2 2016-09-23 12:32
Obiecują złote góry a gubią się w tym co mówią... amatorka. Pracownik robi wszystko od A do Z ... od przyjecia dostawy do fakturowania i handlowania gdzie zakres obowiązków konczy sie na pracy magazyniera. NIE POLECAM NIKOMU !Omijać szerokim łukiem chyba że kochasz się denerwować, lubisz jak traktują Cię jak debila, klnąć i ślepo wierzyć, że będzie lepiej.
7
fx 2016-11-30 05:51
Tys prowda tylko słupki i kasa dla wybranych.
5
F 2017-02-14 09:17
dzień dobry, w firmie FEMAX nie pracują przedstawiciele handlowi, więc nie wiemy gdzie Pan pracował :) a może ta opinia ma związek z zapytaniem z portalu go work z propozycją usunięcia negatywnych opinii o firmie za opłatą?

pozdrawiamy!
1
Zostaw swoją opinię o Femax Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Femax Sp. z o.o.