Eko-Trans PHU Cezary Kubacki

Lublin

Opinie o Eko-Trans PHU Cezary Kubacki

hrmc5 2014-11-06 15:32:49
Wśród załogi,proceder okradania firmy w bezczelne i nie do wykrycia sposoby...Praca w tej firmie,to walka ze swoim sumieniem...Albo się go ma,albo nie...Decyzję,każdy musi podjąć sam.Pracodawca:wieczne oszustwa z urlopami,z dniami wolnymi na różne okoliczności.Częste problemy z płatnościami pracowniczymi.Obowiązki codzienne kierowców,ponad zdrowy rozsądek i często ponad możliwości kierowców.Pieniądze ''uciekają'' z firmy,na różne sposoby...Jak pracodawca coś ''nawali'',próbuje w bezzasadny i bezczelny sposób,zrzucać winę na pracowników...Praca mało ambitna,bez perspektyw na rozwój.Praca w tej firmie tylko dla ''szczurów'',chcących dorabiać się kosztem innych.Generalnie,kończąc:złodziejstwo,wazeliniarstwo,bez perspektyw.Nie polecam.Szkoda życia i czasu.
Zostaw swoją opinię o Eko-Trans PHU Cezary Kubacki - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Trans PHU Cezary Kubacki