Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak

Mieleszyn

Opinie o Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak

pan pikuś 2012-03-10 17:34:49
witam to jest kpina co pan milosz wyprawia najpierw przyjezdza na budowe i bieże zaliczke na towar zaczyna prace i wieczorem ucieka z budowy. Jego ludzie sa mało wykwalifikowanymi pracownikami i niemaja pojęćia o pracy. Po wykonaniu jego pracy jest wiele poprawek z którymi zostawia zleceniodawce i nie ma juz z nim zadnego kontaktu. Odradzam współpracę z tym panem
Zadowolony 2012-03-25 16:27:32
Polecam tą Firmę, Pan Miłosz potrafi doradzić niezdecydowanemu klientowi, pozostawia porządek na budowie, nie ma problemu z kontaktem.
pan pikus 2012-04-29 15:39:45
pragne oficjalnie przeprosic Pana (usunięte przez administratora) za treść poprzedniej mojej wypowiedzi gdyż jest ona całkowicie wymyslona i nie zgodna z prawda. Przepraszam
sztrzeszyn 2012-06-12 15:32:03
polecam szybko i dobrze wykonali u mnie tynki. zadnych problemów
z kiekrza 2014-04-19 19:06:33
pełen pozytyw
lubon 2015-02-11 12:34:17
Ja w pełni zadowolony polecam szybko ladnie
czajen 2016-04-20 22:45:07
doświadczenie to możesz zdobyć wszędzie pytanie tylko czy będzie ono przydatne w przyszłości. powodzenia
Zostaw swoją opinię o Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak - Mieleszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak